פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אופן הישיבה ביום הבחינה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
TAL7 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט TAL7 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אופן הישיבה ביום הבחינה
    פורסם: 10/ינואר/2014 ב- 04:00
אהלן
קודם כל אני רוצה להגיד שרכשתי את את הערכה המלאה כולל הקורס בוואלה-סקול המלאה והרגשתי שבאמת נתתם שם השקעה רצינית בכל מה שקשור להסברים ובכלל איך שהכל מוצג באופן מובן וברור. עכשיו זה רק תלוי בי.. חח

אז לשאלותיי:
אני ניגש בפברואר. ביררתי, ובכתה שאני עומד להיבחן בה נבחנים בכיסאות סטודנט. זה יהיה לטובתי רק אם לא יישבו לידי לפחות במרחק של כסא אחד, אחרת זה יוציא אותי מריכוז. איך זה הולך בדר"כ? אנשים יושבים ככה צפוף אחד ליד השני? יש איזה דרך למנוע את זה? מי בוחר את מקומות הישיבה?
אגב, בדקתי עכשיו באתר של יואל גבע (שאני לא יודע עד כמה מעודכן הוא) ורשום שמספר האנשים בכתה הוא כ15-20 איש, שיש מרווחים די גדולים בין התלמידים ושהוא ממוקם קצת רחוק מהשירותים. איך באמת הולך כל עניין השירותים בבחינה?

סליחה אם השאלות קצת מפגרות אבל אם לא נשאל איך נדע? חח

אשמח לתשובות
יום טוב
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ינואר/2014 ב- 15:10
בכיסאות סטודנט יש הפרדה של 2 כיסאות מכל צד, כך שהכיסאות מכל צד שלך פנויים לדברים שלך (למשל, לשים על המשענת את גיליון התשובות או על הכיסא לשים אוכל, מחקים וכו').
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
TAL7 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 2
  ציטוט TAL7 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/ינואר/2014 ב- 19:38
ומה לגבי השירותים? פשוט לבקש בין פרק לפרק? זה יורד מהזמן שלי?

תודה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/ינואר/2014 ב- 23:20
אפשר לצאת מתי שרוצים, זה על חשבון הזמן שלך.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.