פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלות/עזרה וייעוץ

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Asela הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: השרון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 6
  ציטוט Asela ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלות/עזרה וייעוץ
    פורסם: 12/ינואר/2014 ב- 11:34
שלום,
יש לי כמה שאלות...
ראשית,עשיתי פסיכומטרי במועד אפריל האחרון והוצאתי באנגלית 119 (שני קורסים),נבחנתי במפע''מ.
לאחר מכן רציתי לשפר את הציון וניגשתי לאמי''ר ביולי במתכונת רגילה(לא אמיר''ם/הקלות) והוצאתי 215 (115).
כעת אני אגש במועד פברואר עוד פעם למבחן.
קניתי את הערכה של אמי''ר של פסיכו והתחלתי לתרגל בעיקר אנסינים,שכתוב מחדש ורפרוף במילון הכיס.
רציתי לשאול אם כדאי לעשות כבר סימולציה אחת מבין הסימולציות שקיבלתי בערכה כדי להתחיל ולהעריך לקראת מה אני בא ואם יש סיכוי לרדת אם לא לפטור אז לפחות להיות ברמת קורס אחד באנגלית באוניברסיטה.
דבר שני-יש סיכוי שרמת האנסינים בערכה נמוכה יותר מהרמה הממוצעת?ושרמת המשפטים בשכתוב מחדש גבוהה יותר?אני שואל בגלל העובדה שלדעתי אני נתקל בהרבה יותר קושי בשכתוב מחדש והרבה יותר קל באנסינים(מהתקופה שלמדתי לפסיכומטרי ולאמי''ר בפעם שעברה).
תודה רבה,אסף.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/ינואר/2014 ב- 15:09
עם הציון שכבר יש לך כדאי לעשות כבר עכשיו סימולציה. רמת השאלות במבחן משתנה בין השאלות וגם בין אדם לאדם. קם בין מבחנים אמיתיים יש שוני בין רמת השאלות ולכן מתבצע תקנון ונרמול של הציונים באופן יחסי. כדי לקבל הערה מדויקת לציון צריך לעשות מבחנים אמיתיים של המרכז הארצי ולחשב את הציון לפי טבלת חישוב הציון שיש בסוף כל מבחן (לכל מבחן יש טבלה שונה בגלל השוני ברמת המבחנים).

מבחינת הסיכוי שלך לשפר - בוודאי שיש סיכוי, זה תלוי כמה תשקיע וכמה תתרגל. ברמה שלך אני מציע להשקיע הרבה גם באוצר מילים - חלק גדול מהפרק נשען על השליטה באוצר מילים - גם השלמת משפטים וגם ניסוח מחדש.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Asela הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Asela ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/ינואר/2014 ב- 13:29
שלום,
יש עוד שבועיים וחצי עד לבחינה.
עשיתי סימולציה אחת והרגשתי שהיא הייתה קשה אם לא מאוד אפילו כמו שאמרת..
רציתי לדעת עד כמה הסימולציות קשות מהמבחן האמיתי..ואיזה סימולציות נחשבות קשות עוד יותר (סימולציות 1-5).
קיבלתי 219 גם בסימולציה 1..כמו המצב שלי עד עכשיו (הסטייה היא בין 214-224 על פי מה שכתבתם בערכה).
רציתי לדעת מה כדאי לי לעשות בפרק הזמן שנשאר לי.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/ינואר/2014 ב- 15:13
היי, האם עשית בחינת אמיר אמיתית של המרכז הארצי לבחינות והערכה?
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Asela הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Asela ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/ינואר/2014 ב- 11:34
לא הבנתי את השאלה.עשיתי פסיכומטרי והוצאתי 119,אחר כך עשיתי אמי״ר ביולי והוצאתי פחות,215.....
לפני שעשיתי את האמי״ר(כהכנה לאמי״ר) עשיתי סימולציות של המרכז הארצי לאמי״ר והייתי מוציא יותר ממה שהוצאתי(222-226 פחות או יותר,קורס אחד באוניברסיטה).
אתמול עשיתי סימולציה אחת והוצאתי 219(סימולציה ראשונה של הערכה של פסיכו).
לתחילת העמוד
Asela הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Asela ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/ינואר/2014 ב- 21:52
?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/ינואר/2014 ב- 11:02
זה מה שהתכוונתי - יש הבדל בין מבחנים אמיתיים לסימולציות של מכונים (ושלנו).
מבחינת רמת הקושי, זה אינדבדואלי ויכול להשתנות פשוט בגלל שהכרת או לא הכרת כמה מילים, ומישהו אחר בדיוק להפך.
הסימולציות טובות לתרגול, אך כדי להעריך ציון עדיף להשתמש במבחנים אמיתיים של המרכז הארצי.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Asela הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Asela ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/ינואר/2014 ב- 17:38
מה אתה ממליץ לי לעשות אז בשבועיים האחרונים החל מהיום?
עוד שאלה,אתה ממליץ לי להשאיר מעט תרגול/סימולציות אם ובמקרה אצטרך שוב לגשת לאמי״ר?(מהערכה של פסיכו)
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/ינואר/2014 ב- 22:44
אני ממליץ להשקיע כמה שיותר זמן במילון, בסופו של דבר אם יודעים מילים אז השאלות הן שאלות מתנה שגם נפתרות תוך שניות ספורות.
מבחינת הסימולציות - אין מה להשאיר - תרגל כמה שיותר.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Asela הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Asela ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2014 ב- 10:47
עכשיו עוד שאלה אחת..
שנבחנתי באמי''ר ביולי ובכלליות הבנתי שלרוב יהיו 29 שאלות..ככה ש-10 שאלות להבנת הנקרא,11-12 השלמת משפטים ו7-8 ניסוח מחדש.
איך אתה ממליץ לחלק את השאלות לפי זמן?בסימולציות שלכם יש 27 שאלות ואני עושה 6 דק' לכל אנסין (12 דק'),ל-11-12 השלמות אני נותן 4-5 דק'(אם אני מצליח להספיק)ולניסוחים בין 7-8 דק' (ממוצע של דקה וקצת לניסוח).
מה אתה אומר?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2014 ב- 10:46
אני באופן עקרוני נגד חלוקת זמן - אם יודעים פותרים, ואם לא מדלגים, וחוזרים בסוף הפרק. אין מה לבזבז זמן כדי "לחשוב", במיוחד לא באנגלית. אם אתה יודע את הפירוש של המילים, אז זה צריך לקחת 10 שניות. אם לא, גם אם תבהה בשאלה 10 דקות זה לא יעזור לך.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .234 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.