פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

בנוגע לחיבור

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
rotem888 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 10
  ציטוט rotem888 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: בנוגע לחיבור
    פורסם: 22/ינואר/2014 ב- 16:57
שלום פסיכו,
יש לי 3 שאלות בנוגע לחיבור:
איך מחשבים את הציון של החיבור עם שאר השאלות בחלק של המילולי?
כלומר אני יודע שהוא שווה 25% אבל זה לא עם אותו חישוב כיוון שבשאר השאלות כל שאלה שווה ציון שונה, וכשאני פותר מבחן של המרכז הארצי אני לא יודע להעריך עד כמה הציון של החיבור עלול להוריד לי את הציון שמופיע בהערכה שלהם בסוף המבחן.

שאלה נוספת, כמה טענות צריך לרשום בחיבור והאם ההפרכה של טענת הנגד נחשבת גם היא לחלק מהטענות?

ושאלה בנוגע לאורך החיבור: איני יודע כמה לרשום בכל חיבור כי אין לי את הדפים לכתיבת חיבור שיש במבחן ואני לא יודע מה זה אומר 25 שורות.

תודה.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/ינואר/2014 ב- 20:32
היי רותם,

במבחנים של המרכז הארצי מחשבים את הציון בלי החיבור. מבדיקות של המרכז בדרך כלל ההוספה של ציון החיבור לשקלול לא משנה הרבה - מי שטוב במילולי טוב גם בחיבור ולהפך.

אין כזה דבר "צריך". אפשר לכתוב חיבור מעולה גם עם טענה אחת, אבל לרוב מדובר ב-2-3 טיעונים. הפרכה של טענת נגד נחשבת כטיעון נוסף.

באתר של וואלה סקול יש גיליון לכתיבת חיבור להורדה חינם. תרשום בגוגל "וואלה סקול פסיכומטרי", ומתחת לחלון של הוידאו יש "עזרי קורס" - שם יש גיליון להורדה, בדיוק כמו במבחן.

http://school.walla.co.il/קורסים/מבחני_מיון/פסיכומטרי

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 22/ינואר/2014 ב- 20:33
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
rotem888 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 10
  ציטוט rotem888 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/ינואר/2014 ב- 11:55
תודה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/ינואר/2014 ב- 19:00

דרך אגב, כל השיעורים בנושא חיבור לפסיכומטרי פתוחים באתר וואלה סקול חינם!
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.