פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פסיכומטרי ראשון

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
misterbe הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט misterbe ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פסיכומטרי ראשון
    פורסם: 18/ינואר/2007 ב- 12:28
שלום לכולם,
אני חדש באתר וברצוני לשאול שאלה..

אני עדיין חייל בסדיר. ברצוני להוציא ציון גבוה בפסיכומטרי (סופי, לאו דווקא בראשון, מתחת ל700 כשלון עבורי). בזמן השירות בצבא אני לא אוכל לגשת לקורס רציני ואני יודע זאת. עם זאת, רציתי לפחות לנסות ולגשת לפסיכומטרי על מנת לנסות את זה, לטעום את זה.
אך עכשיו כשהתחלתי ללמוד לבד הגיעה לאוזניי שמועה שלאחר שאפשרויות השיפור של הציון הראשוני הינן מוגבלות. כלומר: הפסיכומטרי הראשון חשוב מאוד ואת הציון שקיבלת בו לא תוכל לשפר בהרבה, באופן משמעותי, בין ניגשת לראשון בלי קורס ואחרי זה כן תיגש לקורס (כי ההרגלים הראשון מהלמידה העצמית לא משתנים וכו'). השאלה השלי היא: האם זה נכון?
או האם באמת כדי אפילו לגשת לפסיכומטרי אחד רק כניסיון ודבר שכזה שכמובן לא יניב ציון טוב יפגע בסיכויים בעתיד לקבלת ציון מוצלח?
וכו'.

בתודה, עומר.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/ינואר/2007 ב- 19:00
עומר.
ראשית, ברוך הבא לאתר.

לגבי השאלה - הציון הראשון אינו משפיע על הציון השני או ציון שלישי וכו'.
הוא יכול לתת מדד כלשהו, בצורה סטטיסטית (לגבי אוכלוסיה) על השיפור הממוצע.
אין זה אומר שכל אחד מהפרטים באוכלוסיה חייב לשפר בהתאם ללמוצע.
ממוצע, מעצם הגדרתו, אינו מחייב שכולם יהיו שווים לו. יש יותר ויש פחו8ת.

הרגלי למידה, בעיקר אם אתה לומד בצורה "חפיפית" אינם מתקבעים אצלך, ותמיד אפשר לשנות.
אתה רוצה לגשת "סתם" - תיגש. זה לא ישפיע כלל על הציון שתקבל בפעם הבאה.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .219 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.