פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פסיכומטרי בוואלה סקול

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
barmelink הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: הוד השרון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 4
  ציטוט barmelink ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פסיכומטרי בוואלה סקול
    פורסם: 05/אוגוסט/2014 ב- 07:28
היי,
נרשמתי לפני כמה ימים לקורס פסיכומטרי בוואלה סקול. התחלתי ללמוד ולעבור על הנושאים ויש לי כמה שאלות.
בהסבר כתב שתהיה לי תוכנית ללימוד עצמי, ואני לא רואה איפה ניתן לראות אותה. האם זו התוכנית פה באתר?
בנוסף, רציתי לדעת האם האתר מספק לי תרגול בנושאים הנלמדים, או שמדובר בתרגול שכאן?
שאלה אחרונה, האם כדי ללמוד בצורה מלאה יש לקנות את הספרים של פסיכו? (או ספרים אחרים לצורך העניין. בלל שהמחיר מצחיק אני חושבת על הספרים שלכם)

תודה רבה.
לתחילת העמוד
aviv28 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: ירושלים
מאמרים: 15
  ציטוט aviv28 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/אוגוסט/2014 ב- 08:46
אהלן,
לגבי השאלה הראשונה אין לי תשובה וודאית, אבל יש תוכנית המצורפת לערכת ספרי הלימוד.
בנוגע לספרים- באתר יש תרגול והוא מצויין אבל לדעתי זה לא מספיק. מניסיון, הספרים ברמה מאוד גבוהה ויש תמורה למחיר (פוסט אחד לפנייך גם רשמתי למה - http://psycho.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=9616 ).
בהצלחה.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/אוגוסט/2014 ב- 10:53
אהלן בר,

את תכנית הלימוד אשלח לך למייל - שם יש לך פירוט וחלוקה ברורה מה ללמוד ומתי.
התרגול שיש באתר זה תרגול חינמי שהעלינו מזמן, אבל זה ממש לא מספיק כדי לתרגל כמו שצריך לבחינה.
כדי ללמוד לפסיכומטרי כמובן שצריך לתרגל והרבה, ולצורך כך צריך ספרים. המלצה על הספרים שלנו קבלת בתגובה מעליי :)

עדיף ללמוד עם הספרים שלנו גם כי הם מותאמים באופן מושלם לשיטות וההסברים בסרטוני הלימוד בוואלה סקול, וגם כי מבחינה מקצועית הם תואמים את המבחן טוב יותר. למרות שזה נשמע קצת מוזר, יש מעט מאוד מדריכים שבאמת מכירים את הבחינה לעומק ויודעים באמת מה יש בה. רוב הספרים מכילים הרבה שאלות שלא קיימות בכלל בבחינה או שיטות לא רלוונטיות. כתבתי בעבר על הסיבות לכך באופן קצת יותר מורחב אבל זה פחות משנה כרגע.

בשורה התחתונה - הספרים שלנו זה בדיוק מה שאתה צריך כדי להשלים ללימוד עם וואלה סקול :)

בהצלחה!
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .148 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.