פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

התבלטות בין קידום 700 ליואל לגבע

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
E.A.B הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: ירושלים
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 4
  ציטוט E.A.B ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: התבלטות בין קידום 700 ליואל לגבע
    פורסם: 07/ספטמבר/2014 ב- 20:09
היי,
הייתי שמח לקבל עצה.
ניגשתי בתחילת השנה לבחינת הפסיכומטרי באופן עצמאי וקיבלתי 685.
בשל שאיפותיי להתקבל לרפואה אני מעוניין לגשת בשנית במטרה לעבור את ה700 בכמה שאפשר.

כרגע עומדות בפני 3 אופציות
* ללמוד בשנית באופן עצמאי תוך כדי שימוש במורה פרטי.
* לגשת למועדון 700 של קידום.
*להירשם ליואל גבע.

אני מתבלט קשות כיוון שבמועד הראשון סיימתי את ערכת גבע, פסיכו, פרקים מקידום, סמארט וניב רווח. בנוסף עשיתי בערך 40 סימולציות של המרכז הארצי, ולכן אני חושש שאולי מיציתי את התירגול האישי ואולי שיעורים עם מדריך מיומן יוכלו לעזור לי יותר.

ואם אבחר בקורס, מצד אחד עומד המוניטין של גבע, המדרכים המעולים (מניסיון אישי לאחר קורס 5 י"ח מתמטיקה) וחומרי הלימוד שנמצאים ברמה אחת מעל השאר.
מאידך יש את קידום 700 שלמרות החוברות הנחותות יחסית שלהם, הקורס לא יתחיל מ0 כמו גבע, והתכנים יהיו יותר רלוונטים למצבי - לא אבזבז זמן כמו בתקופת השלמת הפערים של גבע בתחילת הקורס.

תודה רבה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ספטמבר/2014 ב- 20:53
שלום ירון,
במצב שלך אני לא רואה שום סיבה ללכת לקורס.
מדריך בכיתה לא נותן לך "תרגול" הוא מקסימום יכול להסביר לך דברים שלא הבנת, ואת זה אתה יכול לסגור בקלות עם מורה פרטי, ולדעתי גם את זה לא תצטרך.
אם יש בקורס כלשהו תרגול שלא עשית, פשוט קנה ספרים יד שניה.

כמו שכתבת, קורס בגבע - ממש מיותר, מועדון 700 - הלוואי והיו מלמדים דברים שקשורים למבחן... במקום לנצל פוטנציאל של קורס כזה מבזבזים אותו על תחרותיות מיותרת בין התלמידים בשאלות קשות מידי שכלל לא רלוונטיות.

אתה יכול לסגור הכל לבד, ופשוט תשיג כמה שיותר תרגול. דרך אגב, אני הייתי מתמקד בעיקר בסימולציות ופחות בספרי תרגול.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
E.A.B הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: ירושלים
  ציטוט E.A.B ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/ספטמבר/2014 ב- 12:58
הדבר העיקרי שגורם לי לשקול בחיוב קורס הוא היעדר הסברים מקיפים בנושאים כמותי וחיבור, שכן רוב הספרים מנמקים באופן מתומצת ואינם יכולים להחליף מורה אנושי. אתה חושב שלבד אוכל להגיע לרמה הנצרכת ל700 ומעלה?

כמו"כ לא ציינתי התפלגות ציונים:
כמותי 127
מילולי 138
אנגלית 135
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/ספטמבר/2014 ב- 14:26
הסברים בכמותי יש מספיק, אין צורך ביותר הסברים, מה שצריך זה לתרגל יותר כדי להתחדד.
המורה לא יסביר לך יותר מאשר מה שכתוב בספרים (ולא משנה איזה ספרים). היתרון במורה הוא לצורך שאילת שאלות כשאתה נתקע בתרגיל, ואת זה אתה יכול לקבל כאן בפורום בכל רגע.
אם יש משהו שמורה יודע, אז הוא כבר כתוב בספרים.
אופציה נוספת - הקורס בוואלה סקול - שיעורי וידאו של כל החומר, קורס פסיכומטרי מלא ב-VOD. אמנם אני משוחד אבל אני באמת חושב שזה הקורס הכי מקיף ומקצועי שקיים כיום מבחינת הידע שמועבר בשיעורים. תראה את השיעורים לדוגמה חינם שיש שם (ממליץ על חשיבה פסיכומטרית תחילה), ותתרשם. זה סוגר לך את הפינה של "קורס" ב-400 שקל במקום ב-6,000

בחיבור - אנחנו ממש לקראת הוצאה של ספר חיבור חדש שהוא בכמה רמות מעל כל מה שיש כיום. זה ספר שיכין אותך בצורה מושלמת - יש בו ים של דוגמאות לכל דבר, תרגול ספציפי לכל חלק בנפרד - באמת משהו יוצא דופן. אנחנו בדיוק עובדים על ההגהה שלו כרגע והוא יהיה מוכן ממש בקרוב (כשבועיים-שלושה)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
דניאלהפסיכי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: עמק הפרחים
  ציטוט דניאלהפסיכי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ספטמבר/2014 ב- 19:14
לפני שנייה וחצי לכלכת על כל הספרים החדשים למיניהם ....
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ספטמבר/2014 ב- 23:33
אני כנראה קצת מפספס אותך, או שאתה אותי.
אמרתי שכשמכונים וכותבי ספרים למיניהם אומרים שהם מעדכנים את הספרים שלהם כל מועד כי המבחן משתנה זה שני שקרים במשפט אחד - 1) המבחן לא משתנה כמעט כלל. 2) הם לא מעדכנים כי אין מה.

נבדיל את המקרה מעדכונים שמבצעים בספרים כדי להסביר את אותם דברים יותר טוב. זה לא שיש חומר חדש בבחינה, זה המשך פיתוח שלנו על דרכים טובות יותר להסביר את מה שכבר קיים בבחינה.
למשל, הוצאנו גרסה חדשה של מילון באנגלית שכלל גם משפטים לדוגמה (מה שלא היה במילון הקודם).
כך גם ספר החיבור הזה - יש לנו הסברים לחיבור בערכה, אבל הספר הזה כולל הרבה הרבה יותר תרגול, והסברים טובים ומפורטים יותר, שמתבססים גם על בדיקה של כמה אלפי חיבורים בשנתיים האחרונות, אחרי שגם אנחנו למדנו לא רק להסביר איך לכתוב חיבור, אלא גם להבין מה הטעויות הנפוצות שתלמידים עושים ואיך ללמד אותם להימנע מכך. אלה דברים שלא ידענו קודם כי לא היה חיבור קודם.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ספטמבר/2014 ב- 23:35
אני כנראה קצת מפספס אותך, או שאתה אותי.
אמרתי שכשמכונים וכותבי ספרים למיניהם אומרים שהם מעדכנים את הספרים שלהם כל מועד כי המבחן משתנה זה שני שקרים במשפט אחד - 1) המבחן לא משתנה כמעט כלל. 2) הם לא מעדכנים כי אין מה.

נבדיל את המקרה מעדכונים שמבצעים בספרים כדי להסביר את אותם דברים יותר טוב. זה לא שיש חומר חדש בבחינה, זה המשך פיתוח שלנו של דרכים טובות יותר להסביר את מה שכבר קיים בבחינה. למשל, הוצאנו גרסה חדשה של מילון באנגלית שכלל גם משפטים לדוגמה (מה שלא היה במילון הקודם).

כך גם ספר החיבור הזה - יש לנו הסברים לחיבור בערכה, אבל הספר הזה כולל הרבה הרבה יותר תרגול, והסברים טובים ומפורטים יותר, שמתבססים גם על בדיקה של כמה אלפי חיבורים בשנתיים האחרונות, אחרי שגם אנחנו למדנו לא רק להסביר איך לכתוב חיבור, אלא גם להבין מה הטעויות הנפוצות שתלמידים עושים ואיך ללמד אותם להימנע מכך. אלה דברים שלא ידענו קודם כי לא היה חיבור קודם.

חלק מהספרים שלנו טובים יותר משל אחרים, חלק דומים להם ברמה. ספר החיבור החדש הוא בכמה רמות מעל כל מה שקיים כיום. ייתכן (ואני אפילו מקווה שכך יהיה), שהמכונים השונים ישפרו את הספרים שלהם בעתיק כך שכל הספרים יהיו טובים יותר. חלק כנראה יעשו זאת עם הזמן, וחלק פחות.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
דניאלהפסיכי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: עמק הפרחים
  ציטוט דניאלהפסיכי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/ספטמבר/2014 ב- 21:07
מתי יוצא הספר חיבור
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/ספטמבר/2014 ב- 21:20
אנחנו בשלב ההגהות כרגע, אני מקווה שתוך כשלושה שבועות
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .137 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.