פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

לו"ז שבניתי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
רוןהראשון הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

כתובת: צפון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 155
  ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: לו"ז שבניתי
    פורסם: 10/אוקטובר/2014 ב- 23:12
אלעד שלום,
קיבלתי את הלו"ז שלכם במייל ששלחתם לי לאחר שאבדה לי החוברת שבאה עם הערכה והוא נראה לי כללי מאוד ולכן בניתי לעצמי לו"ז ואשמח אם תוכל להביע דעתך עליו.
אני לומד לפעם השנייה וניגשתי ביולי ככה שהחומר טרי, והזכרון דיי טוב.
הלו"ז:
בשבוע הראשון לעבור כל יום על המחברת, יום מילולי,יום כמותי ויום אנגלית (שני סבבים-סה"כ שבוע אחד).
מהשבוע השני בנוסף למעבר יומי על היחידות במילון חשבתי שעד למרתון לעשות כל יום 20 תרגילים מכל תת-נושא ככה הלמידה תהיה לרוחב והחומר לא יישכח.
במקביל כל שבוע אכתוב חיבור אחד/שניים.
בברכה,
רון
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/אוקטובר/2014 ב- 23:31
לכתוב 2 חיבורים בשבוע זה המון, אפילו יותר מידי לדעתי, אחד בשבוע זה מספיק.
תרגול לרוחב הוא לא כל כך טוב, למרות שזה נראה כאילו זה טוב. עדיף לתרגל כל נושא לעמוק כדי לשלוט בו היטב. כשמתרגלים לרוחב אז נוצרות שתי בעיות:
1. כשאתה מתרגל נושא חדש אתה מתרגל מעט (כי אתה משאיר שאלות לחזרה מאוחרת יותר) ואז לא תמיד לומדים אותו כמו שצריך.
2. ככל שמתקדמים בחומר נוצרים יותר ויותר נושאים שצריך לחזור עליהם, ויוצא שאחרי חודש אתה לא מספיק כלום כי אתה רק עושה חזרות
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
רוןהראשון הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

כתובת: צפון
מאמרים: 155
  ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/אוקטובר/2014 ב- 23:36
קודם כל תודה על התגובה המהירה.
כמו שכתבתי אני לומד בפעם השנייה אז לא תיווצר אצלי בעיה של הרבה תרגול ככל שעובר הזמן, אני אתחיל ככה שכל יום(מהראשון) אני עושה תרגילים בכל הנושאים .
האם עדיין אתה לא ממליץ על תרגול רוחבי או שהוא טוב/כדאי לפעם השנייה?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/אוקטובר/2014 ב- 00:16
לפעם שניה הכי נכון זה להתמקד בנושאים שאתה צריך, זה מאוד תלוי ברמה שלך - איפה הטעויות שלך? כמה טעויות יש לך בפרק? וכו'
במבחן שני אתה יכול לנצל את הזמן שלך יותר ביעילות בלי לבזבז זמן על נושאים שאתה כבר חזק בהם.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .164 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.