פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

בפעם השנייה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
alonmoshe הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: צפון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 44
  ציטוט alonmoshe ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: בפעם השנייה
    פורסם: 24/אוקטובר/2014 ב- 21:38
אלעד שלום,
רציתי לדעת איך אתה ממליץ ללמוד לבחינה בפעם השנייה כאשר הלימודים משולבים עם בית הספר(כלומר מספר שעות מועט ביממה ללמוד), בנוסף חוץ מלימודים סדירים אני משתתף בפרויקט שמקטין משמעותית את שעות הלימוד שלי?

האם אתה ממליץ על פחות תרגול שוטף מהספרים ויותר על פתרון מבחנים(אוגדן+לפני 2012 ומרתון של כל האחרונות)? כלומר פתרון של שאלות הקצה בערכת הלימוד ובנושאים בהם אני יותר חלש פתרון של כל/חלק גדול מהשאלות ובמקביל פתרון בחינות ישנות ולאחריהן במרתון בחינות מהמתכונת החדשה? (הסימולציות שלי עברו את ה700 והגבוהה ביותר הייתה 732) ואני שואף ל750 ומעלה
בנוסף, האם קניית כל האוגדנים שהוציא המרכז משתלמת מבחינת רמת הבחינה(במיוחד לאור הרפורמה ב2012)?
לתחילת העמוד
galina94 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: ירושלים
מאמרים: 32
  ציטוט galina94 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/אוקטובר/2014 ב- 22:45

מצטרפת לשאלה. הסדר יום שלי בערך דומה והשעות שלי גם נורא מוגבלוצ (אני בצבא - יומיות).

עדין לא הגעתי לשלב של הסימולציות. מבחינת הלוז שתכננתי , אני עתידה לסיים את החומר (הספרים) עד אמצע נובמבר וכך נשאר לי בערך 3 שבועות עד המבחן לתרגול סימולציות. זה בסדר?

ואלון , על איזה אוגדים אתה מדבר? אני בדיוק שוברת את הראש במחשבה על איך אני הולכת להסתבך עם זה שכל הסימולציות של המרכז הארצי הן באינטרנט , ואין לי אפשרות להדפיס.

אלעד - מאיפה עוד ניתן להוציא שאלוני סימולציה?

תודה ושבת שלום לכולנו :)
לתחילת העמוד
alonmoshe הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: צפון
מאמרים: 44
  ציטוט alonmoshe ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/אוקטובר/2014 ב- 15:23
?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/אוקטובר/2014 ב- 16:46
שבת, קצת מנוחה :)

תשובה תהיה מאוחר יותר היום
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/אוקטובר/2014 ב- 00:19
גלינה, יש מבחנים שאפשר לרכוש מהאתר של המרכז הארצי - 10H-15H (אלה השמות שלהם). בנוסף, אפשר לרכוש מהמרכז גם מבחנים ישנים יותר - 2H-9H דרך הטלפון.
חוץ מזה, את המבחנים שיש באתר את יכולה להדפיס בחנויות צילום, עדיף כאלה של סטודנטים שם מחיר עמוד אמור להיות באזור 8 אגורות ולא 20-30 כמו בחנויות צילום אחרות.

אלון - במצב שלך עדיף לעשות כמה סימולציות כדי לתחקר אותן ולראות איפה הטעויות שלך, ובמה להתמקד במהלך הלימוד.
הייתי ממליץ לך לפתור כמה פרקים בצורה קצת שונה מבחינת הזמנים - מדוד זמן לכל שאלה בנפרד ולא לכל הפרק. בצורה כזו תדע בדיוק לא רק איזה שאלות אתה יודע ואיזה לא, אלא גם אם יש שאלות שאתה מצליח לפתור אבל בזמן ארוך מידי. השיטה הזו עוזרת לדעת מה אתה באמת יודע בניגוד לפתרון מבחן בזמנים שבו יכול להיות שחלק מהטעויות נובעות מלחץ זמן או מניהול זמן לא נכון.
אחר כך תוכל לבדוק אם יש לך בעיה של ניהול זמן ותוכל לטפל בה נקודתית.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.