פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ייעוץ

הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
AutoDidact הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: נתניה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 39
  ציטוט AutoDidact ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ייעוץ
    פורסם: 05/נובמבר/2014 ב- 15:20
קיבלתי היום את הציון בפסיכומטרי (590).
ידעתי שפישלתי אבל לא ידעתי שעד כדי כך.

- בפרק כמותי אחד ניחשתי כשש שאלות והיה ידוע לי על עוד כ-2 טעויות בכללי בכמותי והציון שקיבלתי בכמותי: 119

שזה בגלל אני חושב גישה לא טובה שהייתה לי כי אני בחמש יח"ל וגם בסימולציות הייתי בפרק הזה בדרך כלל על 18-19 תשובות נכונות.

- באנגלית ממש הופתעתי לרעה מהציון (121). אנגלית גם ככה בסימולציות הלך לי כמעט תמיד 18-20 תשובות נכונות וגם בפסיכו הרגשתי ממש קל בפרקים האלה וגם היה לי זמן אז אין לי מושג מה נסגר שם.

- במילולי כמובן היה ברור (109). אני גם כבר פתחתי פה נושא על בקשת דרך להשתפרות בפרק הזה כידוע לך.

בקיצור, אני בתכלס שואף לממש גבוה וגם צריך כי אני מכוון לתואר כפול בטכניון כך שאני צריך איזה 750. (כן, נראה הפרש שרק בדמיון אפשר לסגור אבל אני מאמין שעם הגישה ועם הלימוד הנכונים זה אפשרי).

הקטע שאני בכיתה יב' אז בטח אוותר על תואר בזמן צבא.

רציתי לשאול אותך אלעד, האם אתה ממליץ לי לגשת שוב למועד הבא כי יש לי זיקה יותר טרייה לבחינה או שאין טעם כבר?

שוב, שים לב, בפרקים - כמותי ואנגלית קשה לי להגיד שיש לי איזו בעיה קשה שם אף על פי הציונים.

ואם אתה ממליץ, אשמח לראות דרך לימוד יעילה, לא עמוסה וקולעת.

תודה מראש!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/נובמבר/2014 ב- 17:04
היות שקבלת בחשיבה מילולית 109 הפער הוא עצום לשיפור בזמן קצר ולדעתי כמעט שאינו אפשרי, לכן אם אתה מדבר על שיפור של למעלה מ-150 נקודות זה לא ריאלי, לפחות לא בטווח הזמן שאתה מדבר עליו.
גם באנגלית הפער גדול מידי - 750 זה טעות אחת בפרק אם בכלל. כדי להגיע לציון הזה (שלרוב מדריכי הפסיכומטרי אין אותו דרך אגב), אתה צריך לשלוט בחומר באופן מושלם - אפס טעויות בסימולציות, למעט טעות פה ושם של מילה שאתה לא יודע. לא נראה לי שאתה שם כרגע.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט AutoDidact ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/נובמבר/2014 ב- 17:33
אתה לא ממליץ לי לגשת שוב בפברואר/באפריל?
שוב, הטרגדיה הזאת בכמותי ובאנגלית היא בבחינת תקלה ונראה שעוד כמה תרגולים לא אינטנסיביים שלהם יישרו את הקו כמו שהיה.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/נובמבר/2014 ב- 19:45
אתה רוצה ציון 750. כדי להגיע לציון הזה אתה צריך לפתור סימולציות עם אפס טעויות, חוץ מפה ושם איזו מילה שלא הכרת.
רק כדי לסבר את האוזן, לרוב מדריכי הפסיכומטרי בארץ אין ציון כזה...
אם היית מדבר על 700, זה ציון שאפשר להגיע אליו עם השקעה נכונה, אבל הפער בין 700 ל-750 הוא עצום ממש. אצל נבחן של 750 אין "תקלות" שמורידות לו את הציון ל-600. גם אם הולך לו ממש, אבל ממש גרוע בבחינה הוא עדיין יקבל למעלה מ-700.

אז לאור הציונים שלך ולאור הזמן הקצר שעומד לרשותך זו דעתי. מצטער שאני אולי מבאס, אבל אני ישיר וזה מה שאני חושב מניסיון של קרוב ל-15 שנה ואלפי תלמידים.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט AutoDidact ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/נובמבר/2014 ב- 22:46
אז 700.
הדרך אותי בבקשה.
תודה!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/נובמבר/2014 ב- 22:51
ל-700 אדריך אותך בשמחה :)

כרגע לא פנוי אבל מחר
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט AutoDidact ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/נובמבר/2014 ב- 23:07
אוקיי, ממתין...
תודה רבה.
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט AutoDidact ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/נובמבר/2014 ב- 12:54
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

ל-700 אדריך אותך בשמחה :)

כרגע לא פנוי אבל מחר

יש מצב ששכחת?..
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/נובמבר/2014 ב- 15:34
הדבר הראשון שצריך להתחיל איתו זה אבחון של הנושאים בהם אתה שולט ב-100% ואלה שלא.
אתה צריך לרכז את כל המבחנים שעשית עד עכשיו ולסווג את הטעויות שלך לפי נושאים ולפי סוג הטעות.
סיווג לפי נושאים זה ברור, אני אסביר מה הכוונה בסיווג לפי סוג הטעות.
באופן גס יש כמה סוגי טעויות:
1. טעות טפשית - טעות שנובעת מחוסר תשומת לב, חישוב לא נכון, סימון לא נכון וכו'
2. טעות חוסר ידע - הכוונה גם לשאלות שלא ידעת לפתור וגם לשאלות שהצלחת לפתור במבט שני (אחרי המבחן) אבל רק אחרי הרבה זמן - זה אומר שאתה לא שולט מספיק בנושא וצריך לחזור עליו.
3. ניחוש / לא הגעת לשאלה - את השאלות האלה אתה צריך לנסות לפתור שוב ולסווג אותן לאחד משני הסוגים הקודמים.

תחזור עם התוצאות ונמשיך משם :)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט AutoDidact ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/נובמבר/2014 ב- 16:29
זאת אומרת שאני צריך להדפיס שלושה פרקים, אחד מכל סוג ולפתור?
את הטעויות בכל פרק אני אציג לך וארשום את הסוג של כל אחת?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/נובמבר/2014 ב- 18:26
אל תעשה מחדש - קח את כל הסימולציות שכבר עשית בעבר, צריך הרבה יותר משלושה פרקים, כמה שיותר יותר טוב.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט AutoDidact ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/נובמבר/2014 ב- 19:10
את כל אלה שהייתי עושה מהמרכז הארצי, זרקתי אחרי שסיימתי, בדקתי ותחקרתי.

מה שהשארתי זה הסימולציות של קידום שעשיתי דאז אז בטח אין לי ולך מה לעשות עם זה...
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/נובמבר/2014 ב- 23:50
אפשר לנסות להוציא מזה משהו, זה לא חסר תכלית לחלוטין
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט AutoDidact ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/נובמבר/2014 ב- 19:14
בוא תכוון אותי לגמרי.
אני לא רואה את עצמי עכשיו מצלם גם את כל התרגילים מהסימולציות של קידום ואני גם לא ממש בטוח לגבי טיבם אם לומר לך את האמת...

אשמח לכיוון הדרכה ברור.

תודה!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/נובמבר/2014 ב- 19:24
אני לא יכול לכוון אותך באוויר. אתה רוצה הגוונה כללית?
סבבה - תעבור על מה שלא הצלחת ותחזור על החומר.
אתה רוצה הכוונה אפקטיבית - צריך לעבוד בשביל זה.
אם אני מוכן להשקיע מהזמן שלי כדי לעזור לך לנתח את התוצאות שלך לך זה בטח צריך להיות לא פחות חשוב.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
פסיכימקורי הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 379
  ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/נובמבר/2014 ב- 19:25
אוטודידקט אני הייתי ממליץ לך להוסיף למילון עברית שלך את המילה "בבקשה", היא מאוד מאוד שימושית כשרוצים ממישהו משהו במיוחד כשהוא לא "חייב" לך דבר.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.