פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פסיכוכיס

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
רוןהראשון הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

כתובת: צפון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 155
  ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פסיכוכיס
    פורסם: 13/נובמבר/2014 ב- 22:25
אלעד שלום,
אני מעוניים להתחיל ללמוד לקראת מועד פבואר.
ברשותי קלסר מקורס שעשיתי וגם את הפסיכוכיס, ברצוני לדעת האם הפסיכו כיס מכיל "קורס מלא" או שמומלץ לשלב אותו עם הקלסר? האם ייתכן שבקורס בו למדתי ישנן שיטות אחרות או שכולם משתמשים באותן שיטות בשמות שונים ומשונים?
בברכה,
רון
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/נובמבר/2014 ב- 22:56
הפסיכו-כיס מכיל קורס מלא ואתה לא צריך שום קלסר קורס או כל דבר אחר להשלמה.
אני בספק רק אם יש דברים שיופיעו בקלסר שלא מופיעים כבר בפסיכו כיס (כולל שיטות שונות), ואם יש משהו כזה סביר להניח שזה פשוט משהו לא מועדכן שכלל לא מופיע בבחינה אבל מלמדים אותו בחלק מהקורסים (לצערי).
בכל מקרה, אם יש לך ספק לגבי משהו פשוט שאל אותי כאן.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/נובמבר/2014 ב- 22:58
תודה
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/נובמבר/2014 ב- 22:58
בשמחה :)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/נובמבר/2014 ב- 23:05
שאלה נוספת: האם אתה ממליץ ללמוד כך: לימוד נושא-תרגול לימוד נושא-תרגול או:
לימוד כל נושאי היום/ כל הנושאים בתחילת הלימוד ואז תרגול?
בנוסף,
האם לאחר לימוד הנושא לעשות את כל הנושא ברצף, כלומר לסיים את הכל באותו יום(אם מתאפשר) ואז לעבור על פחות נושאים באותו היום או לעבור על כמה נושאים ולסיים את התרגול ביומיים/שלושה?
בהשמ"ש ובS.C האם זה נכון לחלק למשל בערך 8 סטים ליום ואז לסיים הכול בשבוע וכמה ימים או לנסות ולעשות אפ]ילו 20 ביום(יעיל?).
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/נובמבר/2014 ב- 23:08
עוד שאלה קטנטנה:
קניתי לפני כמה חודשים פסיכו כיס וחשבתי שעיבדתי אותו ולכן הזמנתי אחד נוסף לא מזמן.
לא השתמשתי בקופון בוואלה סקול בשניהם וכבאתי להקיש את הקוד קופון שניהם היו זהים, האם זה בטעות או שמה שמשנה זה הQR ולא המספרים עצמם?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/נובמבר/2014 ב- 23:27
1. ממליץ לתרגל כל נושא בנפרד לאחר הלימוד שלו
2. היקף התרגול תלוי בזמן שלך, אין בעיה לתרגל בכמה ימים אבל עדיף אם אפשר לסיים את התרגול של כל נושא באותו יום. בנושאים כמו השלמת משפטים באנגלית כדאי לחלק לכמה שבועות ולעשות כל פעם קצת (אפשר להתקדם לפי הקצב במילון)
3. הקופון שמופיע בספר הוא רק קופון ל-48 שעות ולכן זה קופון זהה, הוא נועד רק כדי לחשוף את הוידאו - שאנשים יבינו מה יש בוואלה סקול. כאשר מישהו רוכש ערכת ספרים עם וידאו הוא מקבל קופון ייחודי שפותח לו את הקורס ל-6 חודשים.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/נובמבר/2014 ב- 23:41
אלעד,
לדחוס שבועיים של למידה(לפי הלוז המצורף לערכה) לשבוע זה קצת יותר מידי? במיוחד שהבחינה עוד הרבה זמן...
"חכם" לתרגל במקום כמה שבועות בשבוע אחד לסיים יותר מיחידת מילון בשבוע אחד?
מה אתה ממליץ? יצא לי לפי התכנון למידה שהתחלתי להכין זה שתוך שלושה ימים אני מסיים שבוע(להוציא את שינון המילים).
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/נובמבר/2014 ב- 23:57
דווקא את יחידות המילון הייתי פורס כמה שאפשר, זה משהו שצריך את הזמן שלו לשקוע, אבל כמובן תלוי ברמת הידע ההתחלתית - כמה מילים אתה כבר יודע מתוך המילון.

אין שום בעיה לסיים שבועיים בשבוע אחד - זה מאוד תלוי ברמה, ביכולת, בקצב האישי.
פשוט תסיים את החומר יותר מהר ואז יהיה לך יותר זמן לחזרות וסימולציות.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/נובמבר/2014 ב- 00:02
ד"א, לא ממש קשור לנושא האשכול אבל מה הייתה רמת הבחינה האחרונה שפורסמה(מילולי כמותי ואנגלית)? אני רוצה לבנות סימולציות, אמנם רחוק אבל אני רוצה לעשות זאת לפי הקושי.
אם כבר בסימולציות עסקינן, האם כדאי כדי לעשות כמה שיותר סימולציות להוסיף רק פרקי אנגלית וכמותי כדי ליצור סימולציה של 8 ואז יהיו יותר סימולציות עם מילולי מתכונת חדשה?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/נובמבר/2014 ב- 17:38
באנגלית הרמה היתה בינונית, בכמותי קלה יחסית ובמילולי קשה יחסית.
לגבי הסימולציות זה לא משנה איך תחלק אותן כי בסופו של דבר תעשה את אותו מספר פרקים.

http://psycho.co.il/psychometry.asp

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 14/נובמבר/2014 ב- 17:49
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .250 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.