פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

איזה ספר כדאי לי לקנות?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
AutoDidact הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: נתניה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 39
  ציטוט AutoDidact ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: איזה ספר כדאי לי לקנות?
    פורסם: 18/נובמבר/2014 ב- 18:13
שלום אלעד.

אחרי כל מה שאתה כבר יודע עליי ועל המצב שלי - הגעתי למסקנה שאני אקנה את הספר חשיבה מילולית או ספר מרתון.

כזכור, הבעיה המרכזית שלי היא עם המילולי.

על איזה מהספרים הנ"ל אתה ממליץ לאור מה שאתה יודע בדבר מצבי?

כמו כן, אני גם תלמיד כיתה יב' והעומס עלינו מבית הספר הוא גם כן אינטנסיבי אז אשמח לקבל איזו שהיא תכנית שיטתית, יעילה ולא מעמיסה עד המועד של אפריל.

תודה רבה!
לתחילת העמוד
רוןהראשון הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

כתובת: צפון
מאמרים: 155
  ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/נובמבר/2014 ב- 19:28
הצעה אדירה, אמנם יקרה במעט:
לקנות את כל הערכ, אולי מלבד מילונים למרות שכדי להגיע לציון גבוה זה חשוב.
אני נפלתי במבחן לאחר שבסימולציות עקפתי את ה700, ככל הנראה בגלל לחץ שהיה גבוה במבחן האמיתי.
כיוון שאני לא בונה על 700 אלא על יותר העדפתי לרכוש ערכה שלמה(כמובן שכל ערה תהיה טובה) כדי לעשות תרגול נוסף ובכדי להעלות את הציון בכמה שאפשר כדי להגיע למקסימום ואל המעבר לו(קצת פרדוקס אבל....).
התחלתי ללמוד מההתחלה!!(לימוד כל נושא לוקח פות זמן כי הנושא מוכר מאוד ושלטתי ברוב הנושאים) ואז נשאר לי זמן רב לתרגול.
ברשותי ערכה נוספת של לחמן לצורך תרגול נוסף כיוון שככל שמרגלים יותר החומר יושב יותר טוב ואחוזי ההצלחה, באופן טבעי עולים.
בקיצור, אני מציע לך, למרות המחיר הגבוה של ערכה/ערכות נוספות לרכוש ערכה נוספת כדי לתרגל עוד, לעשות עוד סימולציות כדי "להשאיר כמה שפחות מקום למזל" במבחן האמיתי .
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט AutoDidact ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/נובמבר/2014 ב- 19:37
דבר ראשון אני לא הולך לבזבז את כל הכסף הזה שוב.
גם במקרה שהייתי קונה את כל הערכה, היא הייתה יורדת לטמיון כי ככאמור באשכול, בקושי יש לי זמן ואני מקווה שיהיה לי גם לספר יחיד אז...

אבל תודה רבה על ההצעה ובהצלחה!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/נובמבר/2014 ב- 23:04
אם הבעיה היא המילולי אז כמובן שעדיף ספר מילולי על פני המרתון
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט AutoDidact ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/נובמבר/2014 ב- 07:36
כמו כן, אני גם תלמיד כיתה יב' והעומס עלינו מבית הספר הוא גם כן אינטנסיבי אז אשמח לקבל איזו שהיא תכנית שיטתית, יעילה ולא מעמיסה עד המועד של אפריל.

התוכל להמליץ לי?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/נובמבר/2014 ב- 10:23
אין כזה דבר "תכנית שיטתית", הלימוד הוא תמיד אותו דבר לכולם - לומדים נושא, מתרגלים, ובסוף עושים חזרה וסימולציות. אם היתה דרך שיטתית טובה יותר אז כולם היו לומדים כך.
קח את הלוז ללימוד עצמי ופשוט "תדביק" עליו תאריכים כדי שתדע מה עליך לעשות בכל שבוע. הלוז לוקח בחשבון שאתה לא לומד 24/7 ושיש לך עוד עיסוקים. אתה תלמיד, שני חייל ושלישי עובד אחרי צבא - אין הרבה אנשים שבאמת יכולים להתפנות רק לפסיכומטרי 3 חודשים.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט AutoDidact ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/נובמבר/2014 ב- 17:21
יופי. לא ידעתי פשוט שיש שם לו"ז שמותאם לתלמיד תיכון וכדומה.
אז אזמין כנראה בימים הקרובים ואמשיך לגלוש פה ולשאול שאלות.

תודה רבה.
לתחילת העמוד
רוןהראשון הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

כתובת: צפון
מאמרים: 155
  ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/נובמבר/2014 ב- 17:33
אין לוז מותאם...
הלו"ז הוא פשוט לוז כללי בו מחולקים לכל שבוע כמה נושאים, כל אחד יכול לקחת את הלו"ז לכיוון שלו...
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/נובמבר/2014 ב- 18:15
כשתזמין את הספר תבקש בהערות שיצרפו לך גם את תכנית הלימוד המומלצת
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .235 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.