פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

בעיות ניסוי וטעיה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
רוןהראשון הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

כתובת: צפון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 155
  ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: בעיות ניסוי וטעיה
    פורסם: 20/נובמבר/2014 ב- 14:27
אלעד שלום,
סיימתי את כל השאלות בספרים בנושא בעיות ניסוי וטעיה כולל בעיות הקצה אך אני מרגיש שהחומר עוד לא "יושב" טוב אצלי ואני צריך תרגול נוסף, האם תוכל להעלות מספר שאלות בנושא?
בנוסף, האם בעיות מסוג זה הן נפוצות בבחינה? יש לי יחסית הרבה טעויות בנושא וזה מדיר שינה מעיניי.
ובאופן כללי לגבי תרגול הנושאים, בנתיים אני בשבוע השלישי(האם אני עובד מהר מדי? ) ואני לומד נושא ומסיים את התרגול באותו יום ובסופ"ש מתרגל מערכה נוספת את כל נושאי השבוע, האם לרכז את כל התרגול באותו יום זה טוב? אני יודע שלפרוס לזמן רב זה לא חכןם אבל לסיים באותו היום זה לא לחות ומדי ולא מועיל?

נערך ע"י רוןהראשון - 22/נובמבר/2014 ב- 21:57
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/נובמבר/2014 ב- 19:28
עוד שאלה, לא קשורה לנושא:
תוכל להסביר לי את ההבדל בין בחינה משולבת לבין הבחינה הרגילה מלבד כך שיש לך אפשרות לפתור באנגלית ועם תרגום מילים לשפות השונות?
ראיתי שהבחינה בנויה מדף בעברית דך באנגלית כך שזו בחינה בעברית לכל דבר, בנוסף בפרק המילולי רק 20 שאלות, כלומר שהוא קל יותר פרק מילולי "רגיל"?
האם יש הבדל בסוגים מסויימים בשאלות וברמתן(אנלוגיות,השמש...)?
כל אחד יכול לגשת לבחינה משולבת?
בנוסף, האם פרקי האנגלית בבחינה המשולבת קשים יותר בגלל שהם מיועדים לדוברי אנגלית?
אם אני באופן יחסי חלש במילולית אני יכול לגשת למבחן המשולב וכך להעלות את הציון או שזה לא כך בפועל?
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/נובמבר/2014 ב- 18:11
פסיכו?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/נובמבר/2014 ב- 13:06
1. אין שום בעיה לתרגל באותו יום את כל הנושא, הכל תלוי בזמן שעומד לרשותך.
2. יש לנו את מהתרגול שקיים בספרים. מעבר לכך יש חוברות תרגול נוסף אך אנחנו לא נעלה אותן סתם כך לרשת, בעתיד הן יצאו באופן מסודר. בינתיים אני מציע פשוט לחפש תרגול מספרים ישנים של חברים.
3. אין הבדל בין הרמה של השאלות בין שני סוגי המבחנים - מדובר באותן שאלות פשוט מתורגמות לאנגלית. הדרך הכי פשוטה לדעת אם יהיה לך יותר קל מבחן משולב היא לעשות כמה מבחנים משולבים ולראות אם הציון שלך שם גבוה יותר ממבחנים רגילים.
4. כל אחד יכול לגשת לבחינה המשולבת.
5. פרקי האנגלית בבחינה המשולבת זהים לפרקי האנגלית בבחינה הרגילה.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .219 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.