פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תהליך הלמידה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
איציק וקנין הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 69
  ציטוט איציק וקנין ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תהליך הלמידה
    פורסם: 23/נובמבר/2014 ב- 13:55
קניתי תספרים שלכם כולל הלימוד באינטרנט וכולל הספר מרתון, בקיצור "הכל" בנושא של הפסיכומטרי.
הספרים הגיעו ביום חמישי האחרון.
אני חייל משוחרר אז יש לי מלא זמן פנוי במשך היום, לא עובד או משהו כזה..
התחלתי ללמוד באותו יום שהגיעו הספרים, וסיימתי באותו יום תוך 5 שעות את כל החומר של השבוע הראשון, כולל מעבר על מילים בעברית ואנגלית, מחיקה של מילים ידועות ושינון פעם אחת.
עשיתי פעם פסיכומטרי אחרי כיתה יא' בלחמן בחפיף כזה, והתמקדתי בעיקר בכמותי, כי זה היה זורם כזה, הבעייה העיקרית שלי הייתה בנושא האנגלית בעיקר ובעברית, הם הרבה יותר קשים לי מהכמותי.
איך אתה ממליץ לי להתקדם? השאיפה זה לגשת במועד פברואר ולסיים תחומר עם מעבר על כמה סימולציות וסיום כל הספרים.

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/נובמבר/2014 ב- 16:47
היי איציק,

תתקדם בקצב שלך. החלק הראשון זה בעיקר רענון של יסודות מתמטיים כך שדי מתבקש שאם יש לך בסיס חזק אפשר לסיים את זה מהר יחסית.
המטרה היא לסיים את החומר כמה שיותר מהר כדי להשאיר כמה שיותר זמן לחזרות ולסימולציות. החלוקה לשבועות בתכנית הלימוד יותר חשובה לצורך הסדר של הנושאים, פחות לכמה זמן צריך לקחת כל נושא. אם אתה יכול לסיים מהר יותר מעולה, עשה זאת.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.