פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ניהול זמנים במילולי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
galalper הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט galalper ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ניהול זמנים במילולי
    פורסם: 24/נובמבר/2014 ב- 23:54
היי אלעד,
אני ניגש במועד הקרוב לבחינה, ואני מעוניין לשפר את הפרק המילולי.
כשאני פותר את הפרק, יש לי כמה בעיות עיקריות:
*באנלוגיות- אני לפעמים יכול להצליח במקרה הטוב 6 שאלות מתוך 6, ולפעמים במקרה הרע 1 מתוך 6. במילים אחרות זה לא תחום יציב אצלי
*הבנה והסקה- אני לא מספיק לענות על שאלה 1 או 2 בפרק
-לפעמים כשאני קורא אני מדלג על מילים חשובות ומפספס את הרעיון של השאלה
-הרבה פעמים אני קורא את אותו המשפט כמה פעמים, מעין שילוב של חוסר ריכוז עם לחץ
*בטקסט- משום מה כשהטקסט הוא טקסט מדעי, שמדבר על תהליכים מסויימים, אני מצליח בו פחות מאשר כל טקסט אחר

איך מתמודדים עם הקשיים האלו?

קראתי שרשרושים אחרים שפורסמו כאן וראיתי שאתה מבקש למדוד כמה זמן לוקח לענות על כל שאלה ב2 פרקי מילולי ולפרסם את הזמנים שזה לקח כאן.
אשמח לדעת אם זה אפשרי, במידה וכן אפתור שני פרקים ואפרסם את התוצאות.
תודה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/נובמבר/2014 ב- 10:01
היי גל,
כל הדברים שאתה מתאר הם "רגילים" ויכולים לקרות אצל כל אחד, למעט באנלוגיות. לא ברור לי איך אתה יכול לפתור 1 מ-6 ואז 6 מ-6. ההסבר היחיד הוא שאתה לא יודע לפתור אנלוגיות כמו שצריך וכשאתה פותר נכון זה יוצא לך במקרה, פשוט כי נפלת על קשר שהסצדר לך בקלות. על החלק הזה צריך לעבוד ולשמחתי (לשמחתך) זה נושא שאפשר להשתפר בו מאוד.

לגבי מדידת זמנים לכל שאלה - אין בעיה לעשות את זה אבל לדעתי במצב הנוכחי שלך לא זה מה שצריך. הטכניקה הזו רלוונטית לניהול זמן בפרק, הבעיה שלך היא יכולת פתרון (כך זה נראה מתוך מה שכתבת).

הייתי מתחיל עם אנלוגיות - עובר שוב על ההסברים ומתרגל, וחשוה לא פחות יוהר על הקשרים בתשובות. האם יש לך את הספר המילולי שלנו? יש בו קשרים כל לעל אחת מהתשובות כך שבפועל אתה מתרגל 4 אנלוגיות בכל שאלה במקום רק אחת.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
galalper הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 2
  ציטוט galalper ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/נובמבר/2014 ב- 13:14
לצערי אין לי את הספר. האם זה אפשרי לרכוש רק את הספר המילולי?

קראתי את ההסברים שמוצאים באתר לאנלוגיות לפני כמה שבועות, הבנתי אותם והם עזרו לי, אבל שיטת הדני לא ממש ברורה לי. קשה לי משום מה להרכיב משפט כשאני משתמש בשם של מישהו. נוסף על כך, כשנותנים לי שני פעלים באנלוגיה אני לא יודע איך להתחיל.

האם יש לך טיפים לעזור לי בטקסטים המדעיים?
במקרה פתרתי עכשיו טקסט מדעי, ושמתי לב שכדי להתמודד עם כל המושגים שמובאים לי אני רושם לצד הטקסט את התהליכים אשר קורים כדי להבין אותו טוב יותר. שיטה זו באמת עוזרת לי, אבל גורמת לי לסיים את הטקסט בכמעט 2 דקות אחרי הזמן.
אני מבולבל לגמרי, ובתור יוצא מגמת ביולוגיה(שבה נבחנו על טקסטים מדעיים כל הזמן)זה מאוד מוזר לי.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/נובמבר/2014 ב- 17:10
אפשר לקנות את הספר המילולי בנפרד.
לגבי הבנת הנקרא אין "שיטות", פשוט להבין מה רוצים ממך בכל שאלה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.