פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תרגול דרך הספר מרתון.

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
מקסים הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: קרית ביאליק
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 7
  ציטוט מקסים ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תרגול דרך הספר מרתון.
    פורסם: 26/נובמבר/2014 ב- 22:49
אהלן, לפי הבדיקה של המצב שלי לאחרונה הגעתי למסקנה שאני צריך לתרגל זמנים בכמותי בעיקר. איך אני עושה את זה בצורה הטובה ביותר בעזרת הספר מרתון? הרי זה לא מסודר לפי רמת קושי כמו בפסיכו.. אז כמה זמן צריך לפתוח ואיך להתנהל עם זה?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/נובמבר/2014 ב- 23:31
התרגול הכי טוב בזמנים הוא למדוד זמן לכל שאלה בנפרד, ולא לקבוצת שאלות. אחת הסיבות היא שאם תרגל 10 שאלות ב-10 דקות, אף אחד לא אמר שעשית את זה טוב מבחינת הזמן. יכול להיות שהיו 2 שאלות שפתרת ב-10 שניות כל אחת, ושתי שאלות אחרות לקחו לך 1.5 דקות כל אחת - בממוצע זה כאילו בסדר אבל בפועל זה ממש לא - אין אף שאלה שצריכה לקחת יותר מדקה (לפחות בכמותי).
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/נובמבר/2014 ב- 23:32
שכחתי להוסיף - לאחר מכן אתה בודק את השאלות שלקחו לך יותר מידי זמן ובודק למה? מה עשית לא נכון? האם זה חוסר ידע או סתם התבחבשות וכו'.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מקסים הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: קרית ביאליק
מאמרים: 7
  ציטוט מקסים ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/נובמבר/2014 ב- 00:04
אני בודק, זה בדרך כלל התבחבשות,נגיד אני נתקע על שאלה אחת יותר ממה שצריך וזה נגרר.. אז לפתוח דקה לכל שאלה או שלמדוד כמה זמן לוקחת לי שאלה?
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.