פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

זמנים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
רוןהראשון הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

כתובת: צפון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 155
  ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: זמנים
    פורסם: 09/ינואר/2015 ב- 19:14
אלעד שלום.
בהתאמת פרק מילולי מהמתכונת הישנה למתכונת החדשה האם על כל שאלה שאני מוריד להוריד דקה? במבחן במתכונת הישנה יש בממוצע פחות מדקה לשאלה ולכן אני מתלבט.
בנוסף, במבחנים היותר ישנים(2010) יש מספר שונה של שאלות במילולי ובעקבות כך הגעתי, לאחר המחיקה למצב בו אני נשאר עם 20 שאלות ולא 23.
תודה מראש :)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2015 ב- 20:58
יש בפורום הוראות מפורטות כיצד להתאים פרק מילולי ישן לחדש.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2015 ב- 21:03
לפני שכתבתי את ההודעה הסתכלתי בקובץ ההתאמה ואין שם מידע לגבי זמנים מלבד 23 שאלות ב20 דקות.
מה אני עושה כשיש לי 20 שאלות? למשל במבחן פבואר 2010 השאלות שמורידים הן 10 במספר ונשארים עם 20 שאלות.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2015 ב- 21:06
למה אתה מוריד 10 שאלות?
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2015 ב- 21:07
יש שם 4 שאלות פטל, 4 ביטויים והורדתי את שאאלות 2 ו 4 בהשלמת משפטים כמו שרשום במסמך.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2015 ב- 21:15
אתה צריך להוסיף 3 שאלות היגיון ממבחן אחר או לקצר את הזמן
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2015 ב- 21:17
אני לא מעוניין להוסיף שאלות בגלל הזמן שיתבזבז, כמה זמן להקציב? (כלומר כמה להחסיר מ5 הדקות שמוקצבות לפרק אם הורדתי 10 שאלות)?

נערך ע"י רוןהראשון - 09/ינואר/2015 ב- 21:19
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2015 ב- 21:31
תוריד עוד 3 דקות
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט רוןהראשון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2015 ב- 21:33
כלומר 17 דקות ?
תודה על הכל
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2015 ב- 21:53
בהצלחה :)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
פסיכימקורי הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 379
  ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/ינואר/2015 ב- 10:17
אלעד שלום,
אני גם מתחיל סימולציות ואני עדיין לא מבין איך לעשות את ההתאמה.
הבנתי מחברים שעשו במתכונת הישנה שלמילים וביטויים ולפטל הם ובכללי הקציבו פחות זמן מדקה לשאלה ולכן אני לא מבין כמה זמן להוריד לכל מקבץ שכזה(וגם יש מקבצים עם מספר שונה של שאלות בשנים שונות).
האם להשאיר את ההגיון של המבחן הישן או למחוק וכאן כן להוריד דקה לשאלה והפרק יהיה קצר מאוד?
ושאלה אחרונה: אם המבחן הפך קשה יותר למה מורידים את השלמת משפטים 2 ו4 ולא את 1 ו2?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/ינואר/2015 ב- 12:30
יש שתי אופציות שהצענו בהתאמת מבחנים - לגזור שאלות מתאימות ממבחנים ישנים ולהוסיף למבחן או פשוט לעשות אותו כמו שהוא, תוך שאתם יודעים שחלק מהשאלות הן פחות רלוונטיות, אבל הן שם כדי לשמור על אותה רמת קושי של המבחן.
בכל מקרה לא למחוק את השאלות הישנות אם אתם לא מתכוונים להחליף אותן בחדשות. עדיף לעשות שאלות היגיון "טכניות" מהמתכונת הישנה מאשר לא לעשות כלל ולקבל פרק קצר מאוד.
לגבי השלמת משפטים - אני לא אכנס לזה עכשיו. מתוך בדיקות סטטיסטיות שערכנו זה מה שנכון לעשות כדי לשמור על רמת הקושי הנכונה של המבחן.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/ינואר/2015 ב- 12:31
ולגבי הזמנים?
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/ינואר/2015 ב- 12:37
לא עדיף בכדי לא להסתבך עם שאלות לא רלוונטיות לעשות רק 4 פרקים?(כמותי ואנגלית) ואת השאלות הרלוונטיות במילולי לעשות כמקבצים בודדים כתרגול יומי?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/ינואר/2015 ב- 12:45
להישאר בסוף עם 3 דקות פחות ממספר השאלות הכללי
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.