פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

חיבור

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
itay876 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: מרכז
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 20
  ציטוט itay876 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: חיבור
    פורסם: 09/ינואר/2015 ב- 20:13
ערב טוב, ושבת שלום :)
ראשית תודה על הסרטוני חיבור, עברתי בקצרה-ההסברים ברמה מאוד גבוה ומובנים בקלות.
אני בדיוק לפני הבגרות חורף בלשון ורציתי לשאול עד כמה החיבור בבגרות בלשון(אם אתה מכיר אותו\תלמידים אחרים כאן מכירים אותו) שונה מהחיבור בפסיכומטרי. הנושאים? הדגשים שצריך לתת?
אני בן אדם מאוד דעתן, כל נושא שעולה בשיחה-יש לי דעות ונימוקים אחרי חצי דקה של חשיבה. הבעיה שהמרת הטיעונים לטקסט(בעיקר מבחינת השימוש בשפה גבוה והתקינות הלשונית) מאוד קשה לי. אני כותב עם שגיאות לשוניות(דוגמה לסוג טעות שהייתה לי בטיעון "אתמול הלכתי וקניתי בסופר מרשמלו")
השאלה אם זה משהו שאפשר לשפר ולעבוד עליו(כמותי מתרגלים, ומילונים משננים אבל חיבור מרגיש יותר בעייתי).
ביום ראשון אמורים להביא לי את הספרים(קניתי יד 2 של פסיכו)-ללמוד משם חיבור, או מוואלה סקול? האם יש לך עצות על מה לשים דגש בחזרות שלי לחיבור(למידת מילים שימושיות לשלב בחיבור\ללמוד תקינות תחבירית ולתרגל אותה?)

תודה רבה מראש על התמיכה והעזרה, חייב לציין שמאוד התרשמתי מהסרטונים בוואלה סקול אם אתה המדריך שם. ואם לא-תמשיך להעסיק אותו!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2015 ב- 20:57
היי איתי,
החיבור לפסיכומטרי מאוד דומה מבחינת הדגשים לחיבור בבגרות. לגבי שיפור בחיבור, בדיוק הוצאנו ספר חיבור חדש עם הסברים מפורטים, הרבה דוגמאות והרבה תרגול ממוקד, אני חושב שהספר הזה יכול מאוד לעזור לך בעיקר בגלל התרגול הרב שיש בו, והעובדה שהתרגול בו הוא לא "כתוב חיבור" אלא תרגול ספציפי לכל שלב ושלב.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
itay876 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: מרכז
מאמרים: 20
  ציטוט itay876 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2015 ב- 23:06
ראיתי שיצא ספר הכולל את ממד התוכן. מתי צפוי לצאת הספר של ממד הלשון?
והם אינם כלולים בחבילת ספרים שלכם נכון?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ינואר/2015 ב- 00:21
אנחנו עדיין עובדים על הספר של ממד הלשון, זה ייקח עוד כמה שבועות, וזה לא חלק מהערכה כרגע.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .148 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.