פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ייעוץ בלמידה ובחירת ספרי פסיכומטרי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
E.A.B הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: ירושלים
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 4
  ציטוט E.A.B ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ייעוץ בלמידה ובחירת ספרי פסיכומטרי
    פורסם: 25/ינואר/2015 ב- 13:17
היי,

לאחר שניגשתי במועד דצמבר האחרון וקיבלתי ציון שאינו מספק, אני מעוניין לגשת למועד אפריל הקרוב פעם נוספת (ניגש בפעם השלישית).

עד כה סיימתי את ערכת יואל גבע (פעמיים), ערכת פסיכו (פעמיים) ואת כל המבחנים של המרכז הארצי הזמינים באינטרנט (מתוכנת ישנה- פעם אחת, מתכונת חדשה- פעמיים).

הייתי שמח לקבל ייעוץ לגבי הההכנה למבחן הבא:

1. מאיזה ספרים כדאי ללמוד?
יש לי חלק מניר רווח, את כל ערכת סמארט וחלק מספרי קידום.

2. פילוג הציוניים שלי הוא:
כמותי- 138 מילולי- 133 אנגלית-150

ע"כ חשבתי שכדאי באנגליתלהמשיך לקרוא ספרים, מילון של גבע (ושל פסיכו אם אספיק) ולתרגל ממבחני המרכז הארצי שעשיתי בעבר.
בכמותי חשבתי גם כן לתרגל ממבחני המרכז הארצי במתכונת הישנה שעשיתי בעבר,
ובמילולי אני מתלבט רבות אם להשתמש בערכה של SMART כי באמת אין יותר מידי שאלות בשוק שאני מכיר בנושאים שאני צריך (שאלות הבנה והסקה בכלל ורבות מלל והבנת הנקרא בפרט).

אשמח לחוות דעת על התוכניות, המלצה על ערכות ספרים מומלצות נוספות וכל ביקורת מלמדת העולה בראשכם. תודה!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2015 ב- 16:08
במצב שלך אתה צריך בעיקר מבחנים, ואולי לקחת רק את החלק הרלוונטי מכל ערכה שתמצא - לא משנה איזה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
E.A.B הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: ירושלים
מאמרים: 4
  ציטוט E.A.B ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2015 ב- 17:53
תודה רבה
אך איזה מבחנים מומלצים? לעשות שוב של המרכז?
ואם כן, איך אוכל להשלים את הפערים המשמעותיים במילולי בין המתכונות?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2015 ב- 22:42
כתרגול אתה יכול לעשות כל מבחן של כל מכון אבל לקראת המבחן עצמו וכדי להעריך ציון רק מבחנים של המרכז הארצי, אני בטוח שיש כאלה שעדיין לא עשית (יש עשרות מבחנים)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .201 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.