פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה בניסוח מחדש

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
itay876 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: מרכז
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 20
  ציטוט itay876 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה בניסוח מחדש
    פורסם: 26/ינואר/2015 ב- 11:35
המשפט המקורי(אם יותר נוח לך, עמוד 181 בספר אנגלית)

Graduation rates from the worlds top culinary arts colleges is dropping, yet there is little worry among top chefs that this rate will continue to fall into the near future

המשפט הנכון
Top chefs are not concerned that the reduced graduation rate from the worlds top culinary arts colleges at present will continue to drop in the future

לי זו הייתה הפסילה הראשונה.. במשפט הראשון רשום שהם קצת מודאגים, בשני רשום שהם לא. זה ממש שינוי במשמעות לא?

ובכללי, כמה זמן אני צריך לעשות את השאלות האלה בתרגול? אם אקרא מספיק פעמים אצליח הכל, אני בטוח.. אבל אני מנסה בכל זאת להתייחס למגבלת הזמן. האם מומלץ?
תודה מראש, איתי.
לתחילת העמוד
itay876 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט itay876 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2015 ב- 11:40
בנוסף, האם בשאלות "הצבה"(השלמת משפטים, ניסוח מחדש.. במילולי ובאנגלית)
עדיף להתחיל מהסוף\מהאמצע, פשוט כי פחות סביר שהתשובה תהיה ראשונה?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2015 ב- 12:34
אתה מפרש את המשפט באופן מילולי ובאנגלית "there is little worry" זה ביטוי שמשמעותו - לא דואגים, או כמעט שלא דואגים.

באופן עקרוני לא אמורה להיות שום משמעות לסדר שאתה בודק את התשובות, אבל דווקא בשאלות ניסוח מחדש קשות הסיכוי שהתשובה הראשונה נכונה הוא גבוה יותר.

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 26/ינואר/2015 ב- 12:35
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
itay876 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט itay876 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2015 ב- 13:11
תודה על ההסבר של השאלה :)
בכללי, אתה ממליץ תמיד לבדוק מההתחלה לסוף?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2015 ב- 13:15
לא, אני ממליץ לבדוק מהתשובה הנוחה. בכמותי למשל זה יכול להיות ממספר שלם ובאנגלית מתשובה קצרה יותר. אין משמעות לסדר.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.