פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

בקשר ללמידה עצמאית

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
huckaaui1122 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: עמיקם
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט huckaaui1122 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: בקשר ללמידה עצמאית
    פורסם: 27/ינואר/2015 ב- 17:08
שלום , אני חדש כאן בפורום ויש לי כמה שאלות.
אני עברתי קורס של היי-קיו של השקעתי בכלל בגלל שאני תלמיד תיכון
וזה התנגש עם פולין ועוד כמה דברים.
אני עכשיו רשום למועד פברואר ואני מתכנן לדחות למועד אפריל בשביל לקבל יותר זמן לציון גבוהה.(מטרה מעל 700).
אני צריך עזרה בתכנון למידה עצמאית , יש לי סרטונים שמלמדים את כל החומרים בבחינה - מלבד החיבור , ואני לא יודע איך לארגן את החומר , כמה ללמוד ביום ומה לעשות .
בכללי עם צריך אני ישב כל היום.
אני מתכנן לקנות סימולציות ויש לי סימולציות של הייקיו שכבר עשיתי (יש לי את אותם סימולציות שלא השתמשתי שלקחתי לפני שעזבתי את הקורס) ואני לא יודע עם כדאי לעשות סימולציות שכבר עשיתי.(גם עשיתי להכנה של מועד פברואר שלבסוף החלטתי לדחות).
דבר נוסף שאני מתלבט , האם כדאי לי לפנות למורה פרטי שיסדר לי ? עם כן לאיזה ללכת ?

דרך אגב , במידה ואני לא אתקבל לעתודה , הפסיכומטרי היה אפקטיבי גם לאחר השירות שלי ?

תודה רבה על העזרה !!
לתחילת העמוד
איציק וקנין הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 69
  ציטוט איציק וקנין ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/ינואר/2015 ב- 18:04
תקנה את הערכה של פסיכו, זה בא עם תוכנית לימוד עצמי של 11 שבועות, והמון המון תרגול ושיטה ייחודית ללימוד מילים במילונים מושקעים בטירוף.
הסבר לחיבור פתוח חינם באתר וואלה סקול וכל שאר ההסברים אתה יכול לרכוש לחצי שנה גם כאן דרך האתר.
סימולציות אל תקנה, יש פה באתר סימולציות שאתה יכול להוריד ולהדפיס בלשונית מבחני פסיכומטרי, ולאלה של התוכנית הישנה יש הסבר בפורום איך להמיר לתוכנית החדשה. הם משקפות הכי טוב את הציון שתקבל כי הן של המרכז הארצי, שאר הסימולציות של המכונים לא מדוייקות וסוטות במספר נקודות.
הפסיכומטרי אם אני לא טועה, תופס ל10 שנים אולי בחלק מהמקומות קצת פחות, אבל אין לך מה לדאוג, הוא יהיה רלוונטי גם אחרי שתשתחרר.
אני קניתי את הערכה והיא הרבה יותר טובה משל רוב המכונים לדעתי ואולי הכי טובה.
לתחילת העמוד
huckaaui1122 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: עמיקם
מאמרים: 2
  ציטוט huckaaui1122 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/ינואר/2015 ב- 18:23
פורסם במקור ע"י איציק וקנין

תקנה את הערכה של פסיכו, זה בא עם תוכנית לימוד עצמי של 11 שבועות, והמון המון תרגול ושיטה ייחודית ללימוד מילים במילונים מושקעים בטירוף.
הסבר לחיבור פתוח חינם באתר וואלה סקול וכל שאר ההסברים אתה יכול לרכוש לחצי שנה גם כאן דרך האתר.
סימולציות אל תקנה, יש פה באתר סימולציות שאתה יכול להוריד ולהדפיס בלשונית מבחני פסיכומטרי, ולאלה של התוכנית הישנה יש הסבר בפורום איך להמיר לתוכנית החדשה. הם משקפות הכי טוב את הציון שתקבל כי הן של המרכז הארצי, שאר הסימולציות של המכונים לא מדוייקות וסוטות במספר נקודות.
הפסיכומטרי אם אני לא טועה, תופס ל10 שנים אולי בחלק מהמקומות קצת פחות, אבל אין לך מה לדאוג, הוא יהיה רלוונטי גם אחרי שתשתחרר.
אני קניתי את הערכה והיא הרבה יותר טובה משל רוב המכונים לדעתי ואולי הכי טובה.

כן אבל יש לי את כל הערכה של היי קיו ככה שזה סתם יהיה בזבוז לקנות עוד ערכה ...
אולי אני יקנה כמה חוברות תרגול נספות שיהיה לי .
איזה חוברת מגיעה עם התוכנית לימודים ?
יש לי גם 14 סימולציות של המרכז הארצי שהדפסנו בקורס. (אני שומר אותם למרתון)

ותודה על העזרה אחי ...
לתחילת העמוד
איציק וקנין הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 69
  ציטוט איציק וקנין ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/ינואר/2015 ב- 19:39
ממליץ לך לקנות את הפסיכו כיס, ספר שמכיל התוכו את כל הכללים והשיטות, סוג של תנך לפסיכומטרי, ספר חובה לדעתי.
תכנס חנות זה בלשונית למעלה ספרי פסיכומטרי ותראה אילו ספרים יש, במקרה שתרצה תרגול נוסף.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .078 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.