פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

הבחינה שהייתה =)

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/דצמבר/2009 ב- 10:35
כשאתה מזיז את האנך ימינה, הזווית הולכת וגדלה כדי לשמור על אותה קשת.
שים לב שכאשר אתה זז ימינה, הקצה הימני של הקשת "עולה" בקצב מהיר יותר מאשר הקצה השמאלי, וזה מה שגורם לזווית לגדול.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Itsik הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 18
  ציטוט Itsik ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/דצמבר/2009 ב- 18:43

uploads/26119/untitled.JPG

העלתי קובץ.
AB קוטר
O מרכז מעגל
קשתותPQ ו WR שוות זו לזו (לצורך העניין סימנתי אותן ב X)

זה אומר ש...זוית WCR גדולה PMQ?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/דצמבר/2009 ב- 12:21
יהיה לך יות קל לראות את זה אם תוציא את הקו השני (לא האנך) לאותו כיוון ולא לכיוון השני (שבשתי הזוויות האנך יהיה בצד שמאל, והקו השני יצא ימינה.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Eyalw הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 13
  ציטוט Eyalw ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/דצמבר/2009 ב- 22:52
עדיין יש בעיה רצינית בשאלה הזאת..... הניסוח היה מאוד לקוי... עדיין אני לא מבין למה הם לא שווים חחחח אפשר לסתור את זה.
לתחילת העמוד
oroshka הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 24
  ציטוט oroshka ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/דצמבר/2009 ב- 11:59
אכן השאלה מעצבנת אני יושבת וקוראת את ההסברים ותשובה 3 עדיין ניראת לי הגיונית כי תמיד היחס בין הקשתות ישמר וכך גם היחס בין הזוויות גם ב0 הם יהיו שוות וגם במצב של 44 מעלות זה יהיה שווה

אממ ותוסיפו עוד שאלות מעצבנות שהיו בבחינה ככה אני אגלה כמה סתומה ההיתי וכמה אני לא צריכה לקוות

נערך ע"י oroshka - 18/דצמבר/2009 ב- 12:01
לתחילת העמוד
satio הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 2
  ציטוט satio ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/דצמבר/2009 ב- 22:22
עדיין לא הבנתי. אני כבר שבוע חושבת על השאלה הזאת. אני סימנתי 3..
אפשר להסביר שוב?
לתחילת העמוד
Bender Rodrigez הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 56
  ציטוט Bender Rodrigez ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/ינואר/2010 ב- 21:03
כל עוד לא אומרים לכם במפורש שמדובר בזוויות מרכזיות / היקפיות לא ניתן להסיק דבר לגבי הזוויות עצמן ולגבי הקשתות עליהן הן נמצאות מכיוון שניתן להזיזן לכל מקום על הקוטר  ולכן התשובה תהיה 4.
זה מספיק משכנע??
לתחילת העמוד
satio הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 2
  ציטוט satio ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2010 ב- 02:37

תודה!

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.