פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תוכנת המילים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
asull הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט asull ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תוכנת המילים
    פורסם: 02/יוני/2006 ב- 14:03

קודם כל אני חייבת להגיד שהתוכנה הזאת לדעתי מצויינת!!!

זאת הייתה הבעיה הכי גדולה שלי כשניגשתי לפסיכו הראשון... לא יכולתי ללמוד את המילים!! זה שיגע אותי ותוכנה זו מספקת לי פתרון מצויין!! אז אני חייבת להגיד לכם תודה ענקית!!

רק דבר אחד הייתי רוצה להציע... אם זה אפשרי אחרי שמסיימים את עשרת המילים ונגמר הזמן ויש מילים שלא עניתי עליהם - להציג איכשהו את התשובות הנכונות לשאלות שלא נענו כדי שאפשר יהיה ללמוד אותן לפעם הבאה ולהתקדם...
אני אשמח מאוד אם זה יתאפשר... וגם אם לא... התכונה מצויינת גם ככה!!

חג שמח :)
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יוני/2006 ב- 14:27
קודם כל תודה רבה על הפרגון, ככותב התוכנה אני יכול להגיד שממש ממש כיף לי לשמוע את מה שאמרת EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed

חוצמזה, הרעיון שלך מצוין וכן, תהיה אפשרות כזו!! האמת אנו מתכננים לשפר אותה בעוד כמה מישורים (שאת כולם דרך אגב קבלתי כהצעה מהגולשים שלנו!!) אך ככל הנראה נעשה זאת בשלב ב' כלומר מיד  אחרי שנסיים לעדכן את הסיכומי שיעור ונוסיף תרגולים...

לצערי Cry אני חושב שזה לא יהיה מוכן כבר למועד הנוכחי אך לאלו שיגשו באוקטובר זה כנראה כבר יהיה מוכן! בכל מקרה תודה רבה על הפרגון ואני ממש שמח שהיא עוזרת לך!! וכמובן אני מקווה לשמוע מינימום 150 בפרק המילולי!!!

נ.ב
כבר עכשיו את יכולה להגדיר בתוכנה שיופיעו לך רק השאלות שלא ידעת ואז להתאמן עליהן שוב.. 
CoolCoolCool

נערך ע"י פסיכו - 02/יוני/2006 ב- 14:30
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.