פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

איך לתרגל בשבוע האחרון לפסיכומטרי?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
קורדי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: באר שבע
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 7
  ציטוט קורדי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: איך לתרגל בשבוע האחרון לפסיכומטרי?
    פורסם: 27/יוני/2015 ב- 13:57
התחלתי ללמוד לפני חודש וחצי, סיימתי את כל התרגילים באתר שלכם ואת כל ההסברים, עשיתי חזרה על שאלות שהתקשתי בהם עד שפתרתי אותן לבד נכון.
תרגלתי עוד כחמישים תרגילים במילולי מאתרים אחאים, ופתרתי שני מבחנים מלאים.
איך ללמוד בשבוע האחרון?כבר ממש קשה לי לראות שאלות פסיכומטאי.

תודה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/יוני/2015 ב- 19:37
רק מבחנים, לא תרגול מספרים
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
קורדי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 7
  ציטוט קורדי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/יוני/2015 ב- 19:40
תודה
לתחילת העמוד
miri_sunshine הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 2
  ציטוט miri_sunshine ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יוני/2015 ב- 14:12
שאלה לגבי המרתון -
היי שמי מירי ואני לומדת עם התוכנית ללימוד עצמי שפורסמה באתר. רכשתי את סדרת הספרים של פסיכו, ונציג השירות הטלפוני אמר לי שעליי לרכוש את ספר המרתון כדי להמשיך עם התוכנית במסגרת תחום המרתון לקראת הבחינה..
רציתי לדעת אם ישנה אופציה אחרת? כלומר אם הגעתי לפי ה"תוכנית" ליום ה50 ואני לא מעוניינת ברכישת ספר המרתון, האם קיימים תרגילים נוספים (חוץ מהמבחנים של המכון הארצי כמובן) שאוכל לתרגל או שהמשמעות היא שפתרתי את כל התרגילים בסדרת הספרים שרכשתי?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יוני/2015 ב- 14:39
כמו שנאמר לך, ספר המרתון החא אכן "רשות" למי שרוצה תרגול נוסף. אם לא, אז פשוט לעשות יותר סימולציות.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
miri_sunshine הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 2
  ציטוט miri_sunshine ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יוני/2015 ב- 16:34
הסימולציות נמצאות במערכת? וכלולות בחבילה הממוחשבת שרכשתי?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יוני/2015 ב- 19:49
המבחנים הםצלהורדה חינם מהאתק של המרכז הארצי לבחינות והערכה, אלה מבחני פסיכומטרי אמיתיים. במערכת הממוחשבת יש תוכנה לתחקור הסימולציות ולניהול זמנים.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.