פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

700+

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
ramizz הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: חיפה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט ramizz ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: 700+
    פורסם: 31/יולי/2015 ב- 18:37
שלום אלעד, אני מתקדם לבחינה הפסיכומטרית בפעם הרביעית, אני תקוע על ציון של 684 בינתיים.. אני חייב לציין שהתרשמתי עד כה מהטיפים שלך, בשלושת הפעמים שבהם התקדמתי לבחינה הייתי רשום בחוג פסיכומטרי מסוים ובפעם השלישית במיוחד הגעתי למצב שאני מביא 5-10 טעויות max בכל שמונת הפרקים במבחנים אמיתיים וקצת יותר בסימלציות, למרות זאת כפי שציינתי למעלה אני עדיין תקוע על הציון הזה בזמן שאני צריך להביא 700 + אז אנחנו מדברים על שיפור של כמה שאלות וזהו. לי יש כיוון מסוים במה אני חלש יותר אבל לא משהו קיצוני גם העובדה שהמרכז הארצי לא נותן לך את האפשרות לדעת במה בדיוק טעית לא עוזרת לך הרבה לחדד קטעים מסוימים אז רציתי לשאול אותך ואני יודע שזאת לא השאלה הכי מדויקת, איך אני בתור אחד שמתקדם בפעם הרביעית ועכשיו לפני חודש מתחיל ללמוד או יותר נכון לתרגל מגיע ליכולת שיא לשעת המבחן,(אני מתכוון לשיטות מחוץ לקופסא בזמן התרגול ובזמן המבחן עצמו)؟
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/אוגוסט/2015 ב- 16:34
היי רמי,
בוא נתחיל בקצת יותר פרטים - מה החלוקה שלך בין הנושאים כמותי, מילולי ואנגלית?
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
ramizz הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 2
  ציטוט ramizz ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אוגוסט/2015 ב- 15:33
אנגלית-142
כמותי-135
מילולי-125
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.