פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

עזרה בלמידה ובמבחן

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
עדנושה הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: מודיעין
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 9
  ציטוט עדנושה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: עזרה בלמידה ובמבחן
    פורסם: 27/אוגוסט/2015 ב- 13:57
יש לי כמה שאלות בכמה נושאים

עדיף במבחן עצמו לענות על הרבה שאלות (הרבה במספר,כאילו 10/15ׂׂ)
או על פחות שאלות אבל להיות בטוחה נכונות?

וכשנגמר הזמן (שנשאר 2 דקות) עדיף לענות לאקראי אולי לטעות או לחשוב על שאלות.

אני שואלת את זה כי אני הולכת לבמחן ב3.9 ועדין לא גמרתי חצי מהחומר ואני פוחדת שאני לא יצליח לענות נכון ולהבין את השאלות במבחן

ובגלל שאני בחצי מהחומר ולדעתי אני לא יספיק ללמוד את הכול אולי כדאי לי לדלג על דברים ולא ללמוד לפי התוכנית?

סליחה על הרבה השאלות ואני אשמח לעזרה:)

לתחילת העמוד
פסיכימקורי הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 379
  ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/אוגוסט/2015 ב- 17:20
אני לא רואה כל טעם לגשת לבחינה אם לא סיימת את החומר, ולמרות שניתן לגשת גם בדצמבר. זה אולי טוב להורדת הלחץ(למרות שגם זה לא , כי את הרי לחוצה כי לא סיימת את החומר), אבל סתם בזבוז כסף.

ולשאלותייך:
אין לשאלה שלך תשובה.... אם את לא יודעת את כל החומר ואחוזי ההצלחה שלך בבחינות נמוכים, אז אכן כדאי להתמקד על פחות שאלות כדי לאסוף יותר נקודות ולא סתם להיות לחוץ ולהצליח בפחות שאלות. אם מישהו יודע את החומר ויש לו אחוזי הצלחה גבוהים אז אין סיבה לענות על פחות שאלות. זה הכול תלוי מצב.

לגבי השאלה השנייה, אני לא ממש הבנתי מה שאת, אבל אם הבנתי נכון אז ברור שכדאי לנחש, כי ניחוש רק יכול להעלות נקודות ולא להוריד, זאת לעומת אי סימון שבברור לא מעלה.

אם את רק במחצית החומר אין סיכוי שבעולם שתספיקי לסיים את החומר ולעשות סימולציות, זה פשוט בזבוז של זמן ושל סימולציות.
אם את פותרת סימולציה ללא היכרות מוקדמת עם כל הנושאים את סתם מבזבזת סימולציות למועד נוסף את תיגשי לכזה.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/אוגוסט/2015 ב- 19:00
שלום עדן,
אני לא רואה הרבה טעם לגשת למבחן אם את לא הספקת ללמוד חצי מהחומר, אבל אם את חייבת לגשת אז זה המצב וצריך לעשות את המקסימום.

לשאלותייך - עדיף לענות על בטוח מה שאת יכולה ואת השאר לנחש לא להשאיר אף תשובה לא מסומנת.

מציע לך לקרוא את הפוסטים של ניהול זמנים כדי לוודא שאת לא מתעכבת על שאלות סתם:

ניהול זמן בפסיכומטרי

ניהול זמן בפרק מילולי בפסיכומטרי

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 27/אוגוסט/2015 ב- 19:01
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.