פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ניסוח מחדש

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
3333 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 41
  ציטוט 3333 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ניסוח מחדש
    פורסם: 04/נובמבר/2015 ב- 19:55
היי,
אני עובדת על ניסוח מחדש במקבצים של 4 כל פעם כמו בבחינה, אבל בכל מקבץ בדרך כלל יש לי לפחות טעות אחת שנובעת מזה שלא הבנתי את המילים במשפט.. זה מאד תלוי במשפטים. רציתי לדעת אם פשוט לקוות שיהיו מילים שאדע במבחן או שיש שיטות שיכולות לעזור? או שפשוט ללמוד עוד קצת מילים? למדתי עד יחידה 6 כולל במילון באנגלית
תודה :)
לתחילת העמוד
eitanuch הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 254
  ציטוט eitanuch ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/נובמבר/2015 ב- 20:07
ברוב המקרים, לא צריך לדעת את כל המילים במשפט. לפעמים קוראים משפט וזה נראה כמו סינית (למי שלא יודע סינית), אבל צריך לזהות מי הנושא, מי המושא, קישור בין חלקים במשפט וכו'...
לתחילת העמוד
3333 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 41
  ציטוט 3333 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/נובמבר/2015 ב- 20:09
נכון.. הקושי העיקרי שלי זה שבמשפט בדרך כלל משתמשים במילים נרדפות למילים במשפט וכשאני לא יודעת את המשמעויות שלהן זה קשה לזהות את המשפט הנכוןOuch
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/נובמבר/2015 ב- 00:03
ברוב המקרים אפשר לפסול את התשובות האחרות לפי מידע נוסף או מבנה המשפט, לא חייבים למצוא את התשובה הנכונה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.