פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

סימולציות ונושאים לשיפור

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
3333 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 41
  ציטוט 3333 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: סימולציות ונושאים לשיפור
    פורסם: 30/נובמבר/2015 ב- 20:18
היי :)
אז.. יש עוד שבועיים פחות יום עד שאני ניגשת סוף סוף לבחינה, אני מקווה מאד אחת ולתמיד. שיפרתי מאד את החלק הכמותי בימים האחרונים (טפופוטפו) על ידי שינוי השיטה (עכשיו אני עושה בסבבים של שאלות  ולא משאירה את התרשים לסוף). עד לפני כמה ימים לא הייתי גומרת את הפרק והיו לי המון טעויות, ועכשיו אני גומרת בדקה16 ומספר הטעויות נע בין 0 ל2 (שוב, טפוטפוטפו). מדהים מה שינוי סדר יכול לעשות.
בכל אופן, הבעיה היחידה שלי היא אנגלית וזה מבאס שזה מה שמוריד לי את הציון יש לי 4-5 טעויות בפרק והבעיה שלי זה רק ההשלמת משפטים כי אני פשוט לא יודעת מילים. וזה למרות שלמדתי עד יחידה 7 במיליון Cry אני לא ממש יודעת איך לשפר את זה וזה די מעצבן כי זה מוריד לי את הציון .. יש עצות כלשהן? כדאי ללמודד עוד מילים עכשיו?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/דצמבר/2015 ב- 00:11
היי ניצן,
דבר ראשון אני שמח לשמוע על השיפור הגדול בכמותי :)
לגבי אנגלית - יש שני דברים שאפשר וצריך לעשות:
1. להמשיך ולשפר את אוצר המילים.
2. לנסות לפתור גם שאלות שאת לא מבינה את כל המילים. מה שחשוב בהשלמת משפטים זה הרבה פעמים מבנה המשפט, ואם מבינים אותו לעיתים ניתן למצוא את ההשלמה הנכונה גם בלי להבין את כל המילים. תעלי לפורום תחקור של פרקי אנגלית מסימולציה ותכתבי באילו שאלות טעית ולמה (מה הבנת או לא הבנת בכל משפט). נראה יחד אולי אפשר היה לפתור נכון גם מתוך מה שהבנת.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
3333 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט 3333 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/דצמבר/2015 ב- 15:49
הנה תחקור של פרקי אנגלית מסימולציה שעשיתי היום בבוקר:

פרק 1: 4 טעויות
שאלה 2- השלמת משפטים. לא ידעתי 3 מילים מהתשובות, ניחשתי אחת מהן וטעיתי.
שאלה 8- השלמת משפטים. לא ידעתי אף מילה מהתשובות וניחשתי. (כמעט תמיד אני לא מצליחה את השתיים שלוש שאלות האחרונות בהשלמת משפטים) .
שאלה 12- ניסוח מחדש. לא הבנתי מילה במשפט שהייתה חשובה להבנתו.
שאלה 20- טעות באנסין

פרק 2: 3 טעויות
שאלה 4- לא ידעתי אף מילה מהתשובות אז ניחשתי
שאלה 8-ידעתי מילה אחת מהתשובות וניחשתי.
שאלה 12- לא הבנתי נכון את המשפט, שוב בגלל מילים

דווקא בסימולציה הזאת היו לי פחות וטעויות מבדרך כלל והן לא נבעו רק מהשלמת משפטים, אבל לפעמים זב מגיע ל10 טעויות לשני הפרקים..
בסך הכל מה שמנחם אותי בפרקי אנגלית זה שההשפעה שלהם על הציון לא גדולה מאד, למשל בסימולציה הזאת קיבלתי 730 לפי המדדים של המכון הארצי למרות כל הטעויות באנגלית (דרך אגב, המדדים נכונים? אפשר להסתמך עליהם או שהמרכז מעלה מבחנין קלים יותר ממה שבאמת יהיה?)

תודה רבה על כל העזרה!!!! זה ממש ממש עוזר, בטח למי שלומד לבד
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/דצמבר/2015 ב- 15:52
איזה מבחן זה היה? אני רוצה לראות את השאלות ולדעת אילו מילים ידעת ואילו לא.
בשאלות שטעית תכתבי מה כן הבנת מהמשפט ומה לא - אני רוצה לבדוק אם בתוך המגבלות של מה שכן הבנת אולי אפשר היה לפתור נכון את השאלה.

והמבחנים של המרכז הארצי הם מבחנים אמיתיים - מכוני הפסיכומטרי תמיד מפזרים שמועות שאלה מבחנים קלים כדי להפחיד את כולם ולגרום להם לעשות קורסים באלפי שקלים...
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
3333 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט 3333 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/דצמבר/2015 ב- 17:00
אהה הבנתי, זה היה מועד דצמבר 2013
פרק 1 :
שאלה 2: הבנתי שהמילה צריכה להיות משהו שקשור לשחרור לחופשי, expelled לא התאים ובחרתי את excluded בגלל התחילית ex.
שאלה 8: לא ידעתי מילים.. אבל ברור שצריך להיות שם משהו שהוא אפילו חמור יותר מאפליה.
שאלה 12: לא ידעתי מה זה deficiencies וגם ailemnts. הנחתי שהמשמעות של המשפט היא שחוסר בויטמינים ומינרלים הוא הגורם להרבה מחלות. התלבטתי בין 1 ו4 כי לא הבנתי אצ ההבדל בינהן ,הקפתי את 4 והתשובה היא 1.
שאלה 20: סתם לא התעמקתי מספיק באנסין כי לא היה לי זמן.

פרק 2:
שאלה 4: הקפתי את 1 ,האמת שאני לא יודעת למה כי עכשיו אני מבינה למה זה evaluate.
שאלה 8: לא ידעתי אף מילה אז ניחשתי. הבנתי שיש שם משהו שצריך להיות כמו "הייתה לה השפעה גדולה.."
שאלה 12:לא הבנתי את המשפט בכלל, הבנתי רק שהוא נודע כדיפלומט אבל היה גם היסטוריון וpolicy maker.

שוב המון תודה!!!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/דצמבר/2015 ב- 18:31
פרק 1 -
שאלה 2 - המשמעות של תחילית ex היא חוץ מ-, ללא. זה לא קשור לשחרור. liberated זה שחרר, אולי את מכירה את המילה liberty?

שאלה 8 - אם לא מכירים את המילים אין ממש מה לעשות

שאלה 12 - המשמעות של תחילית de זה ההפך מ-, ולכן סביר שזה משהו לא טוב.
תשובה 1 - lack זה מחסור
תשובה 4 - excess זה יותר מדי

פרק 2 -
שאלה 8 - שאלה קשה, מילים קשות. אין מה לעשות...

שאלה 12 - כדיפלומט, ג'ורג' אף פעם לא (משהו)... כמו כהיסטוריון.
בשאלה כזו מבינים את המבנה הכללי, ואז פוסלים תשובות שמבחינת המבנה שלהן לא מתאימות -
(1) ג'ורג' העדיף לעבוד כהיסטוריון מאשר לעבוד כדפלומט - בדרך כלל המשפטים הם כללים ומדברים על אנשים ופחות מה האנשים עצמם חשבו.
(2) ג'ורג' אף פעם לא ראה את עצמו כדיפלומט... - שוב, פחות סביר שיהיה משפט על איך שהוא ראה את עצמו אלא על איך שאחרים ראו אותו
(3) ג'ורג' נחשב ל... - כבר נשמע הגיוני יותר כי מדובר על איך הוא נתפס בעיני אחרים
(4) ג'ורג' אף פעם לא... בגלל ש... - במשפט המקורי אין קשר של סיבה ולכן המילה בגלל לא מתאימה ואפשר לפסול.

טיפ נוסף - הרבה פעמים בתשובה הנכונה משתמשים במילים נרדפות או קרובות במשמעות, ובתשובות הלא נכונות משתמשים באותן מילים כדי לבלבל.
במקרה הזה, המילה never שמופיעה במשפט המקורי מופיעה גם בתשובות 2 ו-4 שהן אינן נכונות.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
3333 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט 3333 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/דצמבר/2015 ב- 19:35
תודה רבה רבהSmileSmile 
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.