פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מגמת הדרדרות בסימולציות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
3333 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 41
  ציטוט 3333 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מגמת הדרדרות בסימולציות
    פורסם: 06/דצמבר/2015 ב- 20:02
אני ממש מיואשת כבר.. עשיתי שלוש סימולציות שלשום אתמול והיום, עד עכשיו הייתי במגמת עלייה כלומר התחלתי מ650 בערך ועליתי ל730 אחרי ששיפרתח את כמותי. פתאום התחיל לרדת לי *מלא* במילולי ואני פשוט לא מבינה למה, התחיל לרדת לי באנלוגיות, שאף פעם לא היה יורד לי ובהבנה והסקה המון המון שאלות, אני מתוסכלת כי עד לפני שלוש סימולציות מילולי היה החלק הכי חזק שלי קיבלתי פרקים בלי טעויות וגם פרקים עם שתיים או טעות אחת. מה השתנה?!?!
ירדתי בציון ל702 ואז ל700 ועכשיו ל680. אני ממש לא יודעת מה לעשות ואיך להשתפר ויש לי עטד שבוע את המבחן אז אני בלחץ כי אם אני אמשיך במגמה הזאת אני אקבל איזה 630 בבחינה.
מה לעשות? אני ממש מיואשת
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/דצמבר/2015 ב- 22:14
כמו שמתחיל כל ספר בישול מרוקאי - קודם כל, תרגעי ;)
תכתבי לי כאן את השאלות שטעית בהן ולמה טעית, ואנסה לעזור. לא סתם להבין את השאלה אלא לנסות למצוא מכנה משותף, משהו שיעזור לך הלאה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
3333 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 41
  ציטוט 3333 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/דצמבר/2015 ב- 00:08
אוקיי,נרגעת. צריך לקחת בחשבון שאני כותבת פה כמה דקות אחרי שאני גומרת, כמה שעות אחר כך, קצת דמעות וקצת הרבה שוקולד הכל נראה קצת פחות נורא. . :)
ועדיין, אני מתוסכלת מזה שכבר הצלחתי לעלות כל כך הרבה בציון ופתאום הכל יורד.. שבוע לפני הבחינה
אכתוב מחר תחקור של הבחינה, תודה רבה על כל העזרה, אתה עושה עבודה מדהימה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/דצמבר/2015 ב- 15:55
בשמחה :)

עכשיו נהייה פרקטיים - תעלי את השאלות שטעית כדי שאנסה לעזור.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.