פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

סוף סוף

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
3333 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 41
  ציטוט 3333 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: סוף סוף
    פורסם: 14/ינואר/2016 ב- 00:23
טוב אז היום הגיעו הציונים של הבחינה, שעשיתי בדיוק לפני חודש ב13 בדצמבר 2015.
נתחיל מהסוף- היום ב6 פתחתי את האימייל שלי בידיים קצת רועדות, לקח לי בערך חמש דקות לאגור כוחות ולפתוח את האימייל מהמרכז הארצי לבחינות שחיכה שלו ונינוח בתיבת הדואר שלי, ואז עוד דקה לפתוח את העיניים כדי לגלות שקיבלתי 710 עם פטור באנגלית!!! D: אין ממש מילים שיכולות לתאר את האושר Big%20smile
ועכשיו מההתחלה-
שמי ניצן ואני תלמידת י"ב, לפסיכומטרי התחלתי ללמוד לפני 4 חודשים, ב1 בספטמבר. החלטתי ללמוד לבד בגלל שהאמנתי שיש לי את המשמעת העצמית הדרושה לכך, וגם משום שחששתי שלימוד בקורס יעכב אותי. אז הצטיידתי בערכת "פסיכו" המצויינת שכללה ספרים לכל נושא, מילונים ובעיקר את הפסיכו-כיס התותחי :)
בשלב מסוים בלימוד של החומר גיליתי את הפורום הנפלא הזה, בניצוחו של אלעד, שאין לי מילים לתאר את התרומה שלו. הפורום, שהגעתי אליו די במקרה וקצת הופתעתי לגלות שהוא מעודכן ונמצא בשימוש יומיומי (ולפעמים גם הרבה מאד פעמים ביום), פשוט נותן הרגשה שיש במי להיעזר, שיש למי לפנות, שיש מישהו שמלווה אותך בדרך הלא פשוטה הזאת, שרצופה הרבה יאוש וקושי. אני לא רוצה להישמע רגשנית, אבל העבודה שאתם עושים פה פשוט מדהימה. לכתוב הודעה מיואשת לגמרי אחרי סימולציה קשה (או כל שאלה טיפשית אחרת) ולקבל תשובה מהירה (לפעמים גם חמש דקות אחרי) ועם נכונות כל כך גדולה לעזור, בלי תשלום ובלי תמורה, זה באמת מדהים וכיף גדול לדעת שיש אנשים כאלה, שאכפת וחשוב להם מההצלחה שלך.
ממש לא ציפיתי לקבל ציון כזה, בטח לא בפעם הראשונה שאני עושה את המבחן, בטח לא עם פטור מאנגלית, ולמרות שיצאתי עם תחושה ממש רעה מהמבחן עצמו. אז תודה ענקית לכולם, אלעד אין כמוך, מאחלת לכולם ציוני פסיכומטרי מספקים ותותחיים!!!
תודה תודה תודהSmile

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/ינואר/2016 ב- 10:37
היי ניצן,
עשית לי כיף על הבוקר לקרוא את ההודעה הזה :)

רוב האנשים לא מאמינים שאפשר ללמוד בלי קורס, והקטע המצחיק הוא זה לא רק שהם טועים, אלא הם ממש טועים.
אם את, או כל מי שלמד כאן לבד היה הולך לקורס, הייתם מקבלים ציון נמוך יותר...
וזה בדיוק בגלל מה שכתבת - את רוצה ללמוד בקצב שלך, בלי שתלמידים אחרים יעכבו אותך כמו שקורה בקורס, ולמרות שאת כאילו לומדת "לבד", אנחנו כאן כל הזמן זמינים תמיד.

אז מה שנשאר עכשיו זה "להפיץ את הבשורה" - לספר לכולם שלא רק שאפשר ללמוד לבד, תכלס זה אפילו עדיף (וזה לא באמת ללמוד לבד).

שיהיה בהצלחה!

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .098 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.