פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

למה לבחור בכם?

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
yahavzar171 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 115
  ציטוט yahavzar171 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/אוגוסט/2016 ב- 22:10
כתבתי באשכול ההוא אבל הרגשתי צורך לכתוב גם כאן בקצרה ולסכם..
מסכם תקופה ארוכה של התלבטות לגבי תהליך הלמידה לפסיכו, למידה לפסיכו - היום הגדול של הפסיכומטרי והיום העוד יותר גדול של התוצאות.
מי שטעה - בסוף בחרתי ללמוד עם הערכה של פסיכו ולא התאכזבתי, קיבלתי את הציון ששאפתי אליו (באופן מפתיע בדיוק של על הנקודה), שיפרתי בכל התחומים מהפסיכומטרי הראשון שעשיתי..
אנגלית +22
מילולי +36
כמותי +2 (אבל היי הנקודת פתיחה שלי הייתה מראש גבוהה ממש)
תודה לאלעד, עודד ולכל נבחני אפריל/יולי שהעברתי איתם חודשי למידה ארוכים , מעייפים אך מועילים.
התשובה המפורטת עזרה לי לבחור, ואין ספק שזו הייתה הבחירה הנכונה.
לתחילת העמוד
הדסה מישהו הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: צפון מרכז
מאמרים: 20
  ציטוט הדסה מישהו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אוגוסט/2016 ב- 22:02
הי אלעד אני נירשמתי למועד ספטמבר ממש עוד שבועיים לערך אני נימצאת בקורס ומאד מתוסכלת אני לא רואה את פירות ההשקעה שלי ובכלל לא מיתחברת לדרך הלימוד ויש לי יכולת לימוד גבוהה ביותר וקליטה מהירה בקיצור אני ממש לא יודעת מה לעשות אם תוכל לכוון אותי ולעזור לי אני מאד אשמח ; כמו כן אני רוצה לקנות את הערכה שלכם למרות הזמן הקצר (חבל שראיתי אתכם רק עכשיו..) בכל מיקרה לעבור על כל הספרים זה נישמע לי ממש הזוי למרות יכולת הלמידה שלי וגם לא בטוח שזה יעיל ותוסיף את הלחץ שלי אז אם תוכל לעזור לי הדסה
.

לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט הדסה מישהו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אוגוסט/2016 ב- 22:03
הי אלעד אני נירשמתי למועד ספטמבר ממש עוד שבועיים לערך אני נימצאת בקורס ומאד מתוסכלת אני לא רואה את פירות ההשקעה שלי ובכלל לא מיתחברת לדרך הלימוד ויש לי יכולת לימוד גבוהה ביותר וקליטה מהירה בקיצור אני ממש לא יודעת מה לעשות אם תוכל לכוון אותי ולעזור לי אני מאד אשמח ; כמו כן אני רוצה לקנות את הערכה שלכם למרות הזמן הקצר (חבל שראיתי אתכם רק עכשיו..) בכל מיקרה לעבור על כל הספרים זה נישמע לי ממש הזוי למרות יכולת הלמידה שלי וגם לא בטוח שזה יעיל ותוסיף את הלחץ שלי אז אם תוכל לעזור לי הדסה

.

לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אוגוסט/2016 ב- 22:09
הדסה שלום, מציע לך לפתוח שרשור חדש ובו להסביר מה היעד שלך, מה הרקע (בגרויות וכו'), על כמה את עומדת כיום, איך למדת ואיפה ואז אפשר יהיה לייעץ לך.

כבר אני אומר - בשבועיים איך הרבה מה לעשות, ולא אמליץ לך לרכוש ערכה. אולי ספר או שניים.

עודד, צוות "פסיכו"
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט הדסה מישהו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אוגוסט/2016 ב- 22:44
וואו איך אתם מגיבין מהר תודה
אז ככה זו הפעם השניה שאני ניגשת קיבלתי בבחינה הקודמת 50% וזה כשלמדתי את החומר לצד לימודי תיכון ומיספרים של שנת1998 .. כשהעיקרי ביניהים הינו ספר עב כרס של אנקורי וכן פתירת מלא בחינות של המרכז הארצי כרגע אני עומדת על ציון של 51% מיסימולציה של הקורס ככה הם כתבו .; פרט לכתיבת המאמר ובזה אני חזקה

נערך ע"י הדסה מישהו - 20/אוגוסט/2016 ב- 22:47
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אוגוסט/2016 ב- 22:45
ואיך התכוננת הפעם? איפה למדת? כמה השקעת, מבחינת שיעורי בית ונוכחות בשיעורים?

לאן את שואפת להגיע?
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט הדסה מישהו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אוגוסט/2016 ב- 22:56
קודם כל אני חייבת לענות בעיניין ההשקעה כי הוצאתי ואני מוציאה את כל כוחותי ומירצי בישביל זה אין שאלה אחת בקורס שאני נותנת לה לעבור על ידי בלי שאבין אותה מהיסוד ועד הבסיס עד כמה שניתן אני פשוט חורשת אני אוהבת ללמוד (אבל לחץ- ממש לא) לגבי איזה קורס כתבתי לכם בטופס הרשמה לפורום מבחינת השאיפה אומר לך שהייתי בטוחה במאה אחוז שאקבל מעל 700 כי אין סיבה שלא זאת אומרת לא הייתה סיבה הישקעתי כסף ואת כל כולי
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אוגוסט/2016 ב- 23:27
אני לא יכול לראות כרגע איזה קורס את לומדת (עונה מהפלאפון ולא מהמחשב), אך יכול לומר לך בבטחון די מלא שבשבועיים לא ניתן ללמוד יותר מדי, ובטח שלא לשפר מ50% (סביב 500) ל700+.

אני מציע לך כרגע להמשיך בלו"ז הקורס שלך, לגשת, ואחרי הבחינה לחשוב מה עושים הלאה. אם זה לקנות ערכה של פסיכו, ללכת לקורס נוסף, וכו'. אני גם די בטוח שניתן השנה לגשת גם לדצמבר אחרי ספטמבר, ואין צורך בצינון (תבדקי אותי, לא 100%).
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט הדסה מישהו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אוגוסט/2016 ב- 23:36
מה דעתך על קניית הספר מרתון 700 או משהו כזה כדי לעלות בכמותי כי אני לא מרגישה בטוח אולי מה שמאכילים אותי בקורס הוא לא ברמה ?
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אוגוסט/2016 ב- 23:39
אם את מחפשת תרגול נוסף שיקיף את כל החומר הכמותי - ספר מרתון רגיל יהיה יעיל משמעותית ממרתון 700.

מרתון 700 מכיל שאלות שבכל פרק ניתן למצןא 2 ברמתן בערך, וידרוש ממך המון השקעה ביחס לתועלת. במצה אותו את מתארת - הייתי הולך ללא ספק על ה700 הרגיל, שמכיל שאלות מכל הסוגים והמינים.
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט הדסה מישהו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אוגוסט/2016 ב- 00:06
יש בו תשובות מפורטות ב2 היביטים?
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אוגוסט/2016 ב- 00:08
לא.

בשביל זה אנחנו פה :)
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט הדסה מישהו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אוגוסט/2016 ב- 00:12
ספרים של מסלול ... יגישו אותי כמצופה? ועל בטוח? האם הם ממצים את היכולות השכליות? ומה לגבי סימולציות קראתי אצלכם שעדיף לא להסתמך עליהין כי הן לא משקפות את רמת הבחינה?

נערך ע"י הדסה מישהו - 21/אוגוסט/2016 ב- 00:26
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אוגוסט/2016 ב- 00:15
אני נמנע מלדבר על ערכות אחרות, מה גם שזה סובייקטיבי. לאחי הקטן לא הייתי נותן ללמוד עם זה, זה אני יכול לומר לך בלב שלם.

סימולציות של המרכז הארצי משקפות מצוין. סימולציות של מכונים - פחות.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .086 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.