פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ניהול זמנים במילולי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
yonatan.kahh הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 8
  ציטוט yonatan.kahh ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ניהול זמנים במילולי
    פורסם: 03/אוגוסט/2016 ב- 02:05
ערב טוב אלעד ! ראיתי שכתבת באשכול ניהול זמנים שהזמן המומלץ לאנלוגיות הוא כ2 דקות עכשיו השאלה היא האם זה כולל את כתיבת הקשר על הדף או יצירת הקשר בראש בלבד? את השניה אני מצליח אבל עם הראשונה אני מגיע ל3 דקות...
עוד שאלה לגבי הבנת הנקרא שמעתי על משהו בשם קריאה אקטיבית שיכול לסייע, האם ידוע לך על זה משהו והאם יש דברים בגו?                            עוד שאלה ראיתי איפהשהוא שצריך בפרק הכמותי לסמן על דף התשובות כל 5 שאלות האם זה תקף גם לפרקים; המילולי והאנגלית?
שאלה אחרונה האם תוכל להפנות אותי למקור של זה בחומר הלימוד כי אני לא מוצא את זה...?

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/אוגוסט/2016 ב- 11:04
היי יונתן,
אין שום סיבה לכתוב את הקשר על הדף זה סתם בזבוז זמן.

קריאה אקטיבית לא רלוונטית לפסיכומטרי, זו טכניקה להבנת קטעים הרבה יותר מסובכים, ובנוסף היא גוזלת זמן.

לגבי סימון תשובות - אפשר לעשות מה שרוצים, אני ממליץ על סימון שאלות אחת-אחת - זה מונע טעויות.

ו...להפנות אותך למקור של מה?

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט yonatan.kahh ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/אוגוסט/2016 ב- 14:41
תודה רבה אלעד ! היה נדמה לי שראיתי איפה שהוא בספרים לסמן כל 5 תשובות משהו כזה ,אבל אם אתה ממליץ אחת אחת אז כנראה שאין לזה מקור פה...

עוד שאלה לגבי סימון תשובות. אני מתכונן לפסיכומטרי השני שלי שהוא בתחילת החודש הבא. עכשיו אני זוכר במבחן עצמו שניסיתי להחליף תשובה שכבר סימנתי - הסתבכתי עם זה והאליפסה שרציתי למחוק לא נמחקה לגמרי ,אלא נשארה דהויה קצת. השאלה היא האם הסורק מזהה את זה או לא?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/אוגוסט/2016 ב- 14:55
יש כל מיני המלצות לסימון תשובות -
- כל שאלה
- כל 5 שאלות
- כל עמוד
- בסוף הפרק

אני בעד כל שאלה - זה מונע טעויות.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/אוגוסט/2016 ב- 14:56
לגבי מחיקת תשובה - תלוי עד כמה מחקת.
קח עפרון רגיל ומחק טוב (לבן) ויהיה בסדר.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט yonatan.kahh ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/אוגוסט/2016 ב- 01:18
תודה רבה!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .218 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.