פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

חיבור - איך לשפר את סיכויי ההצלחה?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
yuliaM הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: ירושלים
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 9
  ציטוט yuliaM ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: חיבור - איך לשפר את סיכויי ההצלחה?
    פורסם: 24/אוגוסט/2016 ב- 20:59
ערב טוב לכולם,
אני ניגשת לפסיכומטרי בפעם השלישית. הפעם הנושא של החיבור משום מה פשוט לא הולך לי. הפעם הקודמת הייתי מקבלת ציונים קבוהים בבדיקה של פסיכו (130-140), ופתאום אני לא עוברת את המאה (מתוך ה150).
אפשר לקבל המלצות על איך לשפר את זה ?
אני מבזבזת המון זמן על לחשוב על נימוקים ועל פסקת הפתיחה.
החיבורים לוקחים לי כ40-45 דקות, וגם זה לא מספיק בשביל לכתוב חיבור טוב.
אשמח לעצות .
תודה
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/אוגוסט/2016 ב- 21:09
יוליה שלום,

מי בודק לך את החיבורים? ומי בדק אותם בפעמים הקודמות?
לתחילת העמוד
yuliaM הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט yuliaM ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/אוגוסט/2016 ב- 21:16
אתה או אלעד. גם בפעם הקודמת.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/אוגוסט/2016 ב- 05:36
היי גלינה,
אנחנו עוברים שוב על החיבורים הישנים כדי לראות האם יש פער בבדיקה או שיש הבדל רמה בחיבורים הפעם.
נעדכן בקרוב.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
yuliaM הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט yuliaM ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/אוגוסט/2016 ב- 15:03
תודה רבה !
לתחילת העמוד
yuliaM הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט yuliaM ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/אוגוסט/2016 ב- 15:04
בכלצאופן, מהם ההמלצות לשיפור החיבור ? אני מבזבזת המון זמן על לחשוב על נימוקים ועל פתיחה יש לך איזשהם טיפים?
לתחילת העמוד
yuliaM הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט yuliaM ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/אוגוסט/2016 ב- 11:12
מחכה לתשובה... אני ממש מודאגת מהחיבור, ואני לא יודעת איך אפשר לשפר.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/אוגוסט/2016 ב- 20:56
היי גלינה,
אתחיל מהשאלה האחרונה שלך - בכל חיבור כתובות לך ההערות וההמלצות וצריך ללמוד מהן.
עברנו שוב על החיבורים הקודים ועל שני האחרונים - שני החיבורים האחרונים היו טובים פחות, הייתה סטייה מנושא החיבור והתחביר היה פחות טוב, ולכן גם אמור להיות הפרש בין הציונים של החיבורים. עם זאת, יכול להיות שהציון בחיבורים הקודמים היה מעט גבוה מדי, או שהציון במבחנים האחרונים היה מעט נמוך מדי. צריך להבין שזו הערכה בלבד ומה שחשוב זה ההערות המילוליות בעזרתן ניתן להבין מה לא מספיק טוב כדי שתוכלי להשתפר.

בשורה התחתונה, מה שחשוב זה להשתפר, ואת זה תוכלי לעשות על ידי יישום ההערות שכתבנו לך בכל חיבור:
להקפיד לכתוב על שאלת החיבור ולא לסטות, לא לנסות להשתמש בכח בשפה גבוהה אם זה לא טבעי לך כי בחלק גדול מהמקרים זה יוצא לא מוצלח (זו נטייה של הרבה מאוד תלמידים). עדיף לכתוב בשפה "רגילה" אבל להיות מדויקים וברורים, ולהשקיע יותר מאמץ בהעלאת טיעונים רלוונטיים וחזקים במקום להשקיע מאמץ בלנסות לכתוב גבוה. התוכן חשוב יותר מהלשון, ויורדות פחות נקודות למישהו שכתב "רגיל" מאשר למישהו שניסה בכח לכתוב בשפה גבוהה אבל הכל הסתרבל לו.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.