פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

התייעצות בנוגע להמשך

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
blackshark1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 14
  ציטוט blackshark1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: התייעצות בנוגע להמשך
    פורסם: 07/ספטמבר/2016 ב- 17:39
ניגשתי במועד שערך אתמול.
הוא הלך סביר ביותר, היה לי רק 26 ימים להתכוננן אליו אז עשיתי את המיטב שיכולתי.
ברוב הסימלוציות קיבלתי 580 אז אני מעריך שזה יהיה הציון גם.
השאיפה היא כמה שיותר גבוה ולהתקבל ללימודים באוניברסיטת תל אביב (ממוצע הבגרויות שלי הוא 105 עם 5 מתמטיקה ו5 פיזיקה). הפסיכומטרי הדרוש לכך הוא באזור ה700 ואני מרגיש "טיפה הרבה" רחוק מזה.
הסימולציות היו ככה -
כמותי - 5 טעויות בפרק (לפחות 3 טעויות היו טעויות חישוביות מטומטמות)
אנגלית - 4 - 5 טעויות בפרק (הטעויות משתנות באזורים שונים)
וכעת המילולי -
*כפיים בקהל*
10 - 13 טעויות בפרק.פשוט בושה. (מרבית הטעויות באנלוגיות ובהבנה והסקה)

טיפה הערות - אנגלית ומתמטיקה ממש זרם לי כאילו תרגלתי קצת אנגלית וישר זרם כמו שצריך ומתמטיקה גם יחסית למרות שאני יכול להשתפר עוד.
מילולי זה כבר סיפור שונה, ניסיתי לתרגל ובעיקר השיפור שלי מהתחלה היה בטקסטים, כעת יש לי בדרך כלל בין 0 ל2 טעויות בטקסט.

עכשיו רציתי לדעת מה דעתכם בנושא. האם 700 רלוונטי?
האם עדיף לי קורס? אם רלוונטי לימוד מהבית אז איזה מהספרים שלך לקנות? (יש ברשותי כבר את החשיבה הפסיכומטרית ואת ה700 שלא כל כך יצא לי לגעת בו)

נערך ע"י blackshark1 - 07/ספטמבר/2016 ב- 17:40
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ספטמבר/2016 ב- 17:42
רוצה 700? אתה הולך על כל הקופה חביבי.
שיפור של 120 - 150 נק' הוא ריאלי, אבל אתה צריך ללמוד. הכל. בצורה מסודרת.

קורס או למידה עצמית? תלוי בך. האם יש לך משמעת עצמית, אחריות אישית, וסבלנות? תלמד מהבית. הרבה יותר יעיל וחוסך זמן וכסף. צריך מסגרת שתאפס אותך? קורס.

אם אתה לומד דרכנו, אתה צריך את כל הנרכה, פרט אולי לספרי היסודות. ולהתחיל מההתחלה, ללמוד את החומר כמו שצריך, ולא טלאי על טלאי. בונים בסיס איתן, ועליו מגדל שיגיע גבוה (ו700 אמנם בהישג יד, אבל גבוה).
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט blackshark1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ספטמבר/2016 ב- 17:54
העניין העיקרי שמהווה בעיה בשבילי זה המילולי. והבנתי שיש עניין איתו שכאילו לא כולם יכולים לשפר אותו..? (יכול להיות אני סתם זורק פה בולשיט אז תקן אותי) 
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ספטמבר/2016 ב- 17:56
אתה זורק בולשיט.

כולם יכולים לשפר הכל. אם אתה רוצה לעבוד רק על מילולי תקנה ספר חשיבה מילולית, ותלמד איתו. לא בטוח שזה יספיק, אתה לוקח את הסיכון שתצטרך לגשת למועד שלישי בחשבון?
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט blackshark1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ספטמבר/2016 ב- 18:01
פורסם במקור ע"י עודד חיפה

אתה זורק בולשיט.

כולם יכולים לשפר הכל. אם אתה רוצה לעבוד רק על מילולי תקנה ספר חשיבה מילולית, ותלמד איתו. לא בטוח שזה יספיק, אתה לוקח את הסיכון שתצטרך לגשת למועד שלישי בחשבון?

מועד שלישי כבר לא נראה לי. אם לא אקבל 700 אז אתפשר לאוניברסיטת בר אילן
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ספטמבר/2016 ב- 18:05
תחליט אם אתה עושה מה שצריך כדי "להביא את המכה" הפעם, או מנסה חצי כוח ובונה על אלת המזל.
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט blackshark1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ספטמבר/2016 ב- 18:27
פורסם במקור ע"י עודד חיפה

תחליט אם אתה עושה מה שצריך כדי "להביא את המכה" הפעם, או מנסה חצי כוח ובונה על אלת המזל.

גם אם כן וגם אם לא. לא הבנתי את הקשר לשאלה שלי
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ספטמבר/2016 ב- 18:28
אם אתה לומד הכל, מהבסיס, כדי להגיע ל700, או שמנסה לשפר רק מילולי ומקווה שזה יספיק.
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט blackshark1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ספטמבר/2016 ב- 18:29
אז לומד הכל מהבסיס. 
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/ספטמבר/2016 ב- 18:32
תחזור לתגובה הראשונה שלי בשרשור, ותחליט איך אתה עושה את זה.
לתחילת העמוד
eitanuch הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 254
  ציטוט eitanuch ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/ספטמבר/2016 ב- 02:38
אם אתה רוצה עצה מאוד טובה שעזרה לי בקטע של המילולי אז הנה:
לקרוא ספרים! אין ספק שזה הדבר שהכי הרבה תורם לשטף הקריאה שזה הדבר הכי חשוב לחלק המילולי. זה מונע את כל המצבים שנתקעים וחושבים בשאלות השלמה והיגיון. ברור שהתרגול לא נגמר בזה אבל אסור לוותר על הקריאה.
אני הייתי במצב דומה, התחלתי מ130 בכמותי והספרים הביאו אותי לקבל 147. במילולי הרגשתי שיפור משמעותי יותר, מ100 ומטה ל125.
בסופו של דבר זה מסתכם בwill power. וחוץ מזה? תחשוב ככה - מלא אנשים כבר קיבלו 700. למה שאתה לא תצליח?
בנוסף תזכור שהלימודים באקדמיה הם באלפי רמות מעל הפסיכו, אז תנסה להבין את התרגילים כמה שיותר כי בדרך הזו אתה יכול להכיר את המבחן טוב יותר ואולי גם להנות מזה כל עוד זה מסתכם "רק" בפסיכו.

נערך ע"י eitanuch - 13/ספטמבר/2016 ב- 02:04
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.