פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

התלבטות בקשר לתוכנית לימוד וספרים רלוונטים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Gal753 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט Gal753 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: התלבטות בקשר לתוכנית לימוד וספרים רלוונטים
    פורסם: 21/ספטמבר/2016 ב- 19:34
היי,
ניגשתי למבחן בפעם הראשונה במועד ספטמבר האחרון,אחרי שעשיתי קורס,ואני מעוניין לגשת גם לדצמבר וללמוד אליו לבד עם הספרים שלכם.
אני שואף לציון 730+ ואני צריך הרבה תרגול כדי למקסם את היכולות שלי.

מבחינת נקודות החולשה, הבעיה העיקרית היא הזמנים בכמותי.עשיתי לפני המבחן 10 סימולציות (של המרכז הארצי),הראשונה התחילה בערך ב650 והאחרונה הייתה 730,רוב הסימולציות היו באזור ה700. לדעתי המבחן עצמו לא היה ברמה של הסימולציה האחרונה והחלטתי להתחיל כבר להתכונן למועד הקרוב,שהוא האחרון מבחינתי עד הלימודים.

סימולציה טיפוסית נראית בערך ככה:
כמותי - מספיק 17-18 שאלות, 3-5 טעויות לפרק.
מילולי - מספיק 22-23 שאלות, 2-4 טעויות לפרק.
אנגלית - מסיים את הפרק תמיד, 0-2 טעויות לפרק.

כמו שאמרתי,אני פותר את התרגילים בכמותי יחסית לאט,בפרקים שאני מספיק הכל לרוב יש 1-2 טעויות חישוב,שלזה אני שואף.
במילולי אני לרוב מסיים את הפרק או לא מספיק שאלה אחת.הטעויות הן לא קבועות,לפעמים זה אנלוגיות,לפעמים היגיון ולפעמים טקסט,אך כמות הטעויות הכללית נשארת קבועה.
באנגלית הטעויות נובעות מאוצר מילים בלבד.

ההתלבטות שלי היא לגבי איזה ספרים לרכוש, האם יש צורך בערכה המלאה או בספרים בודדים? לדעתי אין צורך בסרטונים כי את החומר אני יודע טוב מאוד ומדובר בתרגול זמנים בלבד.

אם זה רלוונטי אני ניגש בנוסף לבגרות 5 יחידות בחורף הקרוב ככה שאני מתכוון לשלב את שניהם. לבגרות לומד בקורס ולפסיכומטרי לומד לבד.

תודה על העזרה!
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/ספטמבר/2016 ב- 19:35
ספרי חשיבה פסיכומטרית, ניהול זמנים, מרתון, תרגול 700, מרתון 700 אמורים לעשות לך את העבודה...
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.