פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פסיכומטרי ללימודי חינוך

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
sulirogev הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט sulirogev ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פסיכומטרי ללימודי חינוך
    פורסם: 22/ינואר/2017 ב- 09:31
אני רוצה להרשם ללימודי חינוך, ראיתי שברב המוסדות הדרישה היא לציון פסיכומטרי של בערך 550 האם זה נכון? האם יש הבדלים בדרישות למסלולים השונים או שזה דרישה אחידה לכל המסלולים הקשורים בחינוך. אני רוצה להרשם למסלול הזה של הוראה לגיל הרך, האם הדרישות הן דומות בכל המוסדות האקדמיים? כמו כן איפה כדאי לי לעשות קורס לפסיכומטרי? האם על מנת להשיג ציון כזה יספיק לי לרכוש ספרים וללמוד בעצמי (יש לי ממוצע בגרויות של 90)?

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 24/אוגוסט/2017 ב- 18:39
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/ינואר/2017 ב- 09:46
שלום sulirogev,
בדרך כלל דרישות הקבלה לכל תחום דומות ברוב המוסדות, וההבדלים ציון הדרוש הם קטנים יחסית.

לגבי האם לעשות קורס או ללמוד לבד זו החלטה שלך, אבל חשוב לי לציין שלימוד איתנו זה לא ללמוד לבד - התמיכה שמקבלים פה היא הרבה יותר גבוהה ממה שיש בקורס (כדאי לקרוא את ההמלצות בעמוד הבית ולשמוע על זה מתלמידים שלמדו איתנו - שזה ממש לא לימוד עצמי).

לדעתי עדיף ללמוד איתנו לא רק בגלל שהציון הדרוש הוא לא גבוה. אם הוא היה גבוה מאוד היה עוד יותר חשוב ללמוד איתנו ולא בקורס כי בקורס הולכים לאיבוד בתוך הכיתה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.