פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

יש כאן מישהו שהצליח לשפר ב10 נקודות בקורס?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
7tair8 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט 7tair8 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: יש כאן מישהו שהצליח לשפר ב10 נקודות בקורס?
    פורסם: 10/אוגוסט/2017 ב- 22:28

שלום לכולם.

אני בת 17 (עולה ליב) ואני באמצע קורס פסיכומטרי מקוצר, לקראת מועד ספטמבר. בסימולציה הראשונה שלי קיבלתי 550, ועכשיו באחרונה (החמישית) קיבלתי 580. זה מאוד מתסכל אותי. באנגלית אני מקבלת ציונים דיי גבוהים (בסביבות ה140), במילולית אני לא משהו (115-125) ובכמותית אני פשוט כישלון כרגע (לא הצלחתי לעקוף את ה109). הבעיה שלי היא שאני פשוט לא חושבת מהר מספיק... כמו של רבים אני מניחה.
אבל הסיבה שזה מתסכל אותי היא כי אני מרגישה שאני מסוגלת להרבה יותר... אני 5 יחידות מתמטיקה, אוהבת לקרוא ואני מכירה הרבה מילים, אבל זה לא עובד.
בכל אופן יש עוד חודש, ואני מתכוונת לעשות את כל מה שאני יכולה בינתיים. באתי לשאול אם יש פה מישהו שהכיר את מה שאני עוברת והצליח לשפר משמעותית בזמן קצר, ואם כן אז איך. אין סודות קסם מן הסתם, אני סתם מחפשת מוטיבציה...
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/אוגוסט/2017 ב- 16:07
שלום תאיר,
המצב שלך מוכר להרבה תלמידים, ונובע בעיקר מגישה לא נכונה לשאלות. כשאת כותבת שהבעיה שלך היא זמן זה לא באמת נכון, הבעיה היא גישה לשאלות ושליטה בחומר. נכון שעם עוד 5 דק' תצלילי לפתור יותר, אבל מדובר בשאלות בודדות, עדיין יש לך הרבה מקום להשתפר.

קוצר הזמן הוא הרבה פעמים תירוץ שאנשים נותנים לעצמם במקום להתמודד עם הבעיה האמיתית...

לגבי השיפור - אפשר לשפר והרבה בזמן שנשאר, את פשוט צריכה לעבוד נכון.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .094 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.