פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

בקשר לקורס של המדינה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
avibion1983 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: טבריה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט avibion1983 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: בקשר לקורס של המדינה
    פורסם: 19/נובמבר/2018 ב- 12:55
ממה שהבנתי בגלישתי באינטרנט אתה ( אלעד ) וליאור כוהן אחראים על הקורס הנ"ל.
עכשיו , שאלתי היא : חומר התרגול מקורו מהמרכז הארצי ? כאילו מי מחבר לכם
את השאלות - האם זה אתם ? המרכז הארצי ? . והאם אני צריך לוותר על ערכות פסיכומטרי הנמצאות ברשותי ( מכון 800 , יואל גבע , ניב רווח ) - לטובת חומר התרגול המדובר ? .

ושאלה אחרונה שרציתי לשאול : כמה תרגילים בערך מכיל החומר המילולי ? והאם הוא הכי קרוב ברמתו למרכז הארצי ? .
לתחילת העמוד
shiralo הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: ירושלים
מאמרים: 8
  ציטוט shiralo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/דצמבר/2018 ב- 14:21
יש פה שאלה ממש חשובה שאשמח גם אני לשמוע את התשובה עליה...
בנוסף אשמח להבין אם יש הבדל בין הקורס שלכם לקורס של המדינה, אם כן אז גם אשמח לפירוט.
אני רכשתי את הקורס שלכם לפני ששמעתי על האופציה של המדינה....
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/דצמבר/2018 ב- 15:23
החומר הוא של המרכז הארצי - אלה שאלות מתוך בחינות אמיתיות, בהיקף של כמה אלפי שאלות.
ברור שהחומר יותר איכותי מכל ערכה אחרת שיש לכם כי זה המקור.

הקורס הראשון יתחיל בינואר לקראת מועד אפריל, והוא חינם אז לא צריכה להיות לכם התלבטות, תירשמו ותראו בדיוק כל מה שיש.

יש אופציה של תשלום סמלי של 250 שקלים ואז מקבלים את הקורס המתוגבר - שיעטרים כיתתיים פעמיים בשבוע ושיעורים פרטיים - שיחות מעקב דו-שבועיות עם מדריך אחד על אחד, ובדיקה של חיבורים (ככל הנראה 7).

התשלון זניח ואני חושב שהשיעורים וכל מה שמקבלים מאוד חשובים ומועילים.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .059 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.