פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה כללית פעם שנייה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
פסיכומטרי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 6
  ציטוט פסיכומטרי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה כללית פעם שנייה
    פורסם: 14/יוני/2006 ב- 22:31
למה לא עונים לי לגבי מה ששאלתי בעניין חישוב ציון מדוייק בבחינות לתירגול?   מצפה Angryלתשובה                                                                     

!תודה ולילה טובSleepy

מאחלת לירן - הפסיכומטרי 
לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Argentina
מאמרים: 219
  ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/יוני/2006 ב- 23:06
את יכולה לדעת בערך! נגיד שקיבלת ציון בטווח בין 505 ל-531....והציון שקבלת על התשובות שלך הוא 102.97-אז את יכולה להבין שזה בערך באמצע ולכן הציון שלך יהיה קרוב ל520 וקצת יותר כי זה מעל 102.5...פשוט תעשי חישוב פשוט. נניח שהציון שלך היה 101 היית יודעת שזה בדיוק 504....בכל אופן גם אותי זה עצבן בעיקר כי אני תלויה על ה-20 נקודות האלה
בכל אופן המון בהצלחה.
לתחילת העמוד
בן הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו

מאמרים: 4
  ציטוט בן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/יוני/2006 ב- 23:07
לירן הפסיכומטרית

קצת סבלנות נשמה... למה לכעוס? Angry
בסך הכל השארת את השאלה היום אחר הצהריים.

אחד הדברים שמדריכי פסיכומטרי צריכים לעשות זה - ללמד... אי אפשר לשבת על המחשב כל היום,

בסוף עוד ניראה ככה: Geek.

ואז מה? מי ישלם לנו על הפסיכולוגים???

ולגבי השאלה שלך.
אם רוצים לדייק בשיטת חישוב הציון שציינת, צריך להכפיל את התוצאה ב-6 ולהוסיף 165. זה נותן לך טווח של עד 10 נקודות מהציון.

אבל...
הסיבה שהמדריכים אומרים לכם טווח גדול יותר היא שלא כל המבחנים של המכונים הם בדיוק באותה רמה כמו המבחנים של המרכז הארצי.  לא לשכוח שהציון של המבחנים של המרכז הארצי נקבע לאחר בדיקת עשרות אלפי תלמידים, ולכן ניתן לדייק בהם יותר.

לרוב,הבחינות של המכונים מעט קשות יותר מהבחינה האמיתית, ולכן צריך להוסיף יותר מ-165 נקודות, בדרך כלל 170-180, ובמבחנים קשים אפילו 200.

דרך אגב, אני הייתי מחליף שם משפחה.
נראה לי שדי קשה לחיות עם שם משפחה כזה, שכולם שונאים אותו...   פסיכומטרי....

ולא לשכוח:

משוגעים כולם!!!!!!!!!!!!!           StarStarStar

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.