פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שיטות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
ליאתוש הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: Israel
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 42
  ציטוט ליאתוש ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שיטות
    פורסם: 16/יוני/2006 ב- 16:41
היי פסיכו...
על הקטע של אנגלית עבדנו פחות בקורס...... ונאמר לנו שאנגלית זה או שיודעים או שלא יודעים.......
אבל לפי מירב ידיעתי ישנם שיטות מסויימות לאנגלית... אני לא מדברת על להשלים מילים במשפטים - שזה ברור מאילו צריך אוצר מילים, אלא על ניסוח מחדש של משפטים וקטעי הבנת הנקרא...
יש שיטה טובה שיכולה לעזור בפסיכומטרי לפתירה לאלה שחלשים באנגלית?
Big smileBig smileBig smileTongueTongueTongueTongueStarStarStar
לתחילת העמוד
אורצוק הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 206
  ציטוט אורצוק ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/יוני/2006 ב- 16:51
ליאתוש,
אני מקווה שאני צודקת במה שאני כותבת לך, זה ממה שאני בררתי:
עקרונית בנושא הזה יש מחלוקת. חלק אומרים שיש שיטות וחלק אומרים שאין שיטות. הבעיה היא בשיטות האלו, שהן לא תמיד עובדות, זאת אומרת שהן לא תקפות ומתאימות במאה אחוז. ראית גם מה שבני לימד אותנו, עוזר לנו, אבל לא בכל משפט ומשפט.
יש לי ספר של לחמן אם את רוצה אני יכולה להשאיל לך אותו.
אני קראתי אותו והוא בהחלט עזר לי והצלחתי ליישם כמה דברים.
אני מאמינה ששווה לקרוא אותו, כי גם אם אין טריקים הוא בכל זאת מלמד שם כמה דברים באנגלית שיעזרו להבנה הכללית שלך. וחוץ מזה גם אם בסוף לא יהיה לך שום חוק ודאי ש"על עיוור" את יכולה לענות על כל שאלה זה מקנה איזושהי רמת ידיעה, מה שמשרה ונותן תחושת ביטחון, הרגשה יותר טובה.
זו בכל אופן דעתי ואת מוזמנת להשאיל את הספר
לתחילת העמוד
ליאתוש הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט ליאתוש ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/יוני/2006 ב- 16:57
אור!!!!
תאמיני לי את כזאת מאמי!!!!
באמת!!! אני אדבר איתך יותר מאוחר ונקבע למחר.... ואני אשמח להשאיל את הספר ... כמה שיותר הסברים יותר טוב לי.... פשוט מה שבני לימד לא כל כך יישמתי אתמול בסימולציה...כלומר לא היה  כל כך על מה ליישם אם השטות שלו
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/יוני/2006 ב- 17:06
הי ליאתוש..
קודם כל יש שיטות.. אבל אם להיות איתך כנה באנגלית הן פחות עוזרות... השיטה הכי טובה היא לדעת אנגלית.. וזה עושים דרך ספר!

עם זאת דוקא בשאלות ניסוח מחדש יש יחסית הכי הרבה שיטות!!
אני אשתדל שכבר באמצע שבוע הבא יהיה סיכום באתר על הנושא הזה!!

(אני באמת אשתדל אבל לא לתפוס אותי במילה... Wink)

StarStarStar
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
ליאתוש הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט ליאתוש ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/יוני/2006 ב- 17:23

הייי פסיכו!!!!!

אתה באמת באמת מדהים!!!!!!!!!!
תודה על הכל!!!!! וכמו שאמרתי רואים שאתה פה- ואל  תדאג לא רואים אותך בשום גופיה ותחתונים! באמת עובדה!! נכון שלא היית פה אתמול כל היום??
באמת תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה רבה!!!!!!!!1
אני מאוד מקווה שיהיה בסופו של דבר טוב ואני מאוד רוצה להגיע למצב שאני יכולה לרשום פה באותיות גדולות  הצלחתי בבחינה!!!!!!! הכל בזכותכם ובזכות יריב!!!!!!!! וגם אם לא..... עדיין האתר הזה לזכותם........ באמת תודה על מתן העזרה והשירות שלכם פה ואף הנדיבות.... באמת לא זכור שמזמן נהנתי עד כמה שאפשר כן......ללמוד פסיכומטרי! למרות שאחרי הסימולציה שהיתה לי אתמול דיייי ירד לי החשק ללמוד בכלל.... ולהמשיך עם הסימולציות. אבל אם אתב באמת אומר הרמה שלנו בסימולציות  אז הציון שקיבלתי פלוס חישוב של טווח אז קיבלתי את מה שאני צריכה כדי להתקבל לאן שאני רוצה אבל עדיין באסה על הציון שראיתי שהוצאתי.....
בכל מקרה באמת ושוב תודה רבה!!

נערך ע"י psycho - 17/יוני/2006 ב- 17:23
לתחילת העמוד
אורצוק הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 206
  ציטוט אורצוק ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/יוני/2006 ב- 17:26

וגם תודה לליאור!!!!!!!!!!!!!!! מגיע לו מכל הלב!!!!!!!!!!!!!!!!!

לתחילת העמוד
ליאתוש הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט ליאתוש ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/יוני/2006 ב- 17:50

ובאמת, איך שכחתי....... ליאור.... אחד המדריכים התותחים של המכללה!!!!!!!! בזכותו גם הבנתי המון דברים שלא הבנתי לפני כן...ליאור אחד האנשים החזקים!!!! באמת יותר מכל המדריכים שהיו וחבל שהוא עוזב!!!! אלעד גם אתה אחד התותחים!!!!!!! (וכשהתכוונתי מכל הכוונה למישהו ספציפי.... לא אליך)!!!!! אתה אחד הסופר סופר תותחים שראיתי גם !!!!!! גם הכי תותח, והכי הכי הכי מצחיק שיש!!!!!!!!! איתך גם היה הכי כי כיף ללמוד!!!!!!!!!!!

לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/יוני/2006 ב- 18:27
ליאתוש האלווווווווווופפפפפפפפפפפפההההההההההה!!
תודה תודה תודה רבה על כל המחמאות!! EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed
זה באמת עושה ממש טוב על הלב לשמוע את כל זה!!

אני מקווה שכולכם תצליחו ותחזרו לפה רק כדי לרשום באותיות גדולות כמה אתם תותחים!!!

תמיד שמח לעזור!! בשביל זה הקמנו את האתר (כמה חברה משוגעים מכמה מכונים עם הרבה כוונות טובות...)

נ.ב
אז רואים אותי או לא רואים אותי Ouch? אפשר להוריד את העניבה??

StarStarStar

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.