פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פורום השכלה גבוהה - יעוץ ללימודים וקריירה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פורום השכלה גבוהה - יעוץ ללימודים וקריירה
    פורסם: 11/נובמבר/2008 ב- 09:51
למרות שהרוב המוחלט של תלמידי הפסיכומטרי לומדים למבחן מתוך הנאה טהורה קיימים מספר גולשים שעושים זאת על מנת להתקבל לתואר זה או אחר...

בדיוק בשביל הגולשים האלו החלטנו להרים פורום השכלה גבוהה!

בפורום זה נשתדל להפיג את הבלבול הרב שקיים בתחום הלימודים הגבוהים, ניתן עצות, נתלבט אתכם יחד וניתן את חוות דעתנו על סמך הניסיון אותו צברנו לאורך השנים.

צוות פסיכו מונה מדריכי פסיכומטרי בעלי וותק של שנים רבות, חלקם בעלי וותק של למעלה מעשר שנים!
מורים בעלי ניסיון של שנים בהכנה לבגרות במקצועות שונים, מדריכים בקדם מכינות להנדסה, מתכנתים, מהנדסים וכמובן מדריכים בעלי תארים שונים שיכולים לחלוק ולשתף אתכם בגוף ראשון על סמך הניסיון אותו צברו במהלך התואר.

למרות כל זאת - ודאו את המידע! זכרו כי הפורום אינו תחליף למחקר מעמיק מצדכם, כי אין אמת מוחלטת והנושא במהותו אינדיבידואלי לכל גולש ומעל הכל זכרו כי מדובר בבני אדם ויכולות ליפול טעויות בחלק מהתשובות אותן ניתן! לכן אין לראות בתשובות אלו ייעוץ ואין להסתמך עליהן.

אז אם גם אתם שייכים לאותם גולשים שלומדים לפסיכומטרי על מנת להתקבל לתואר (ולא רק בשביל ההנאה שבדבר...) ואתם עדיין מתלבטים ומתחבטים בשאלות קיומיות כמו "מה אהיה כשאהיה גדול..." בואו להתלבט איתנו וכמובן לשמוע מה שאר הגולשים של פסיכו חושבים.

והכי חשוב – בהצלחה לכולם!

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 12/נובמבר/2008 ב- 19:18
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
tobul הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 103
  ציטוט tobul ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/נובמבר/2008 ב- 18:05
אחלה רעיון...כן בטח עושים בשביל ההנאה :)
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית

ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/נובמבר/2008 ב- 22:58
מה?? לא עושים בשביל ההנאה?
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
tobul הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט tobul ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/נובמבר/2008 ב- 00:32
אנשים מקטלגים את תקופת הפסיכומטרי כתקופה הרעה בחיים שלהם אני חושב...
כמובן שיש יוצאי דופן שאוהבים משום מה לפתור שאלות מוזרות בזמן לא הגיוני...

צריך לכלוא את כל מי שעובד המרכז הארצי!

יוזמה מבורכת הפורום הזה אני אשתמש בו :)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/נובמבר/2008 ב- 03:25
את קורא לי יוצא דופן???
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
tobul הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט tobul ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/נובמבר/2008 ב- 17:42
מי שמקבל כזה ציון בפסיכומטרי הוא יוצא דופן חח (אבל לטובה)
גם אני הייתי מוכן להיות יוצא דופן כמוך...משכורות של מורי פסיכומטרי הן מאוד זהובות מקבלים אוטו דלקן טלפון...חיים דבש יש לכם..מי אמר שהמבחן הזה גורם לאנשים רק לאכול חרא?
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/נובמבר/2008 ב- 17:56
שכחת אופציות (אם לא מניות), דיבידנטים, נופשים בחו"ל, טירה ואמה אוקראינית בת 18 צמודה על חשבון החברה.;)
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית

ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/נובמבר/2008 ב- 21:10
וכמובן גם סטופר עם bluetooth!!!
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
hamnot הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 1
  ציטוט hamnot ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/מאי/2009 ב- 22:22
למה אף  אחד לא סיפר לי על ההטבות ההללללללללללללללל???????

לתחילת העמוד
חן87ק הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 3
  ציטוט חן87ק ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/אוקטובר/2010 ב- 17:10
שלום לכולם,
אני לא יודעת אם זה הפורום המתאים לשאלה שלי אבל לא מצאתי משהו אחר שנראה לי הגיוני..

אף פעם לא ניגשתי לפסיכומטרי ואני לומדת כרגע לבד ללא קורס כלשהו..
יש לי את דצמבר ורק הזדמנות אחת לבחינה . במוסד הלימודים (באיטליה)שאנסה להתקבל אליו דורשים מינימום 400 שזה אמנם לא גבוה אבל בהתחשב בעובדה שאין לי ידע כללי בבחינה או בנושאים בה אני קצת חוששת..
השאלה שלי היא האם יש לי סיכוי טוב להוציא מעל 400 או את ה400 הזה בלי לעשות קורס..
סה"כ יש לי אנגלית מעולה וגם העברית לא בעיה..רק המתמטיקה זה המכשול

תודה רבה על העזרה

חן
לתחילת העמוד
sstbrg הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 68
  ציטוט sstbrg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/נובמבר/2012 ב- 08:08
פורסם במקור ע"י חן87ק

שלום לכולם,
אני לא יודעת אם זה הפורום המתאים לשאלה שלי אבל לא מצאתי משהו אחר שנראה לי הגיוני..

אף פעם לא ניגשתי לפסיכומטרי ואני לומדת כרגע לבד ללא קורס כלשהו..
יש לי את דצמבר ורק הזדמנות אחת לבחינה . במוסד הלימודים (באיטליה)שאנסה להתקבל אליו דורשים מינימום 400 שזה אמנם לא גבוה אבל בהתחשב בעובדה שאין לי ידע כללי בבחינה או בנושאים בה אני קצת חוששת..
השאלה שלי היא האם יש לי סיכוי טוב להוציא מעל 400 או את ה400 הזה בלי לעשות קורס..
סה"כ יש לי אנגלית מעולה וגם העברית לא בעיה..רק המתמטיקה זה המכשול

תודה רבה על העזרה

חן

אם תצליחי לקבל אחלה לציונים במילולי ובאנגלית, הכמותי פחות יפריע. בגלל זה כדאי למקד את הלימודים בכמותי (בעיקר חיזוק יסודות) אבל לא לשכוח לתרגל את שאר המקצועות. לקראת הבחינה חשוב יהיה לתרגל הכל.

תעשי סימולציה עכשיו כדי לדעת מה המצב שלך... 

גם אני נבחנתי ביולי 12'... והראתי להם מאיפה משתין הדג.
לתחילת העמוד
ASDante הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: תל אביב
מאמרים: 2
  ציטוט ASDante ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/ספטמבר/2013 ב- 16:10
תראי, הציון תלוי ביכולת שלך ללמוד לבד!
אני ברמה האישית חייב אינטרקציה של אחד על אחד משום שאני סובל מהפרעת קשב וריכוז.

הרבה יותר קל להתפקס כשכל תשומת הלב עליי,
בגלל בחרתי ללמוד בקורס פסיכומטרי אחד על אחד עם המורה הפרטי אתה יכול להתעכב על הנושאים החלשים ולהתקדם מהר בתחומים החזקים.

זו המלצתי אם זה מעניין אותך את יכולה להכנס
ל-www.gmatonexone.co.il

בהצלחה
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .078 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.