פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פורסמו ציוני מועד דצמבר 08

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <123
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
sinister18 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 283
  ציטוט sinister18 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/ינואר/2009 ב- 00:40
אי אפשר להתאפק הא?
לתחילת העמוד
gabiu הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 14
  ציטוט gabiu ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/ינואר/2009 ב- 04:32
ואוו אני שמח בשבילכם ממש!..נובמבר אני בטוח שתשיגי את הציון המיוחל בסופו של דבר..אני היום עשיתי את המפע"ם והיה סבבה נקווה לטוב (: .. אני עדיין מבואס מזה שאני לא יוכל לדעת את הציון שלי בבחינה של דצמבר 08 ..אולי הגעתי לציון שאני צריך בו אבל בסדר נחכה 3 שבועות לציון המפע"ם (:
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/ינואר/2009 ב- 11:24
נועה, מגניב ומזל טוב :)

אורי בטח שאפשר. אני ניגשתי פעם שעברה בפעם הראשונה וקיבלתי 641.
לתחילת העמוד
orik הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 295
  ציטוט orik ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/ינואר/2009 ב- 12:38

וואו ויטלי! סחתיין עליך!

אני קונה "דיל" שבו אני צריך לעשות פעמיים עם שיפור זהה לשלך! ואפילו טיפה פחות. :)
לתחילת העמוד
dohgg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 183
  ציטוט dohgg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/ינואר/2009 ב- 12:48
מזל טוב אנשים...
גם אני קונה עכשיו שיפור של 106 נק' =]
לתחילת העמוד
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 165
  ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/ינואר/2009 ב- 12:54
פורסם במקור ע"י gabiu

ואוו אני שמח בשבילכם ממש!..נובמבר אני בטוח שתשיגי את הציון המיוחל בסופו של דבר..אני היום עשיתי את המפע"ם והיה סבבה נקווה לטוב (: .. אני עדיין מבואס מזה שאני לא יוכל לדעת את הציון שלי בבחינה של דצמבר 08 ..אולי הגעתי לציון שאני צריך בו אבל בסדר נחכה 3 שבועות לציון המפע"ם (:

גבי איך היה? איך ההרגשה אחרי?
מחזיקה אצבעות ל700+
רציני לוקח להם 3 שבועות לתת תשובות, הרי התשובות ניתנות במקום, לא?
בכל אופן אני יכולה להשאיל לך את הציון שלי, כנראה ואגש גם באפריל
(עדיין בלבטים אין סופיים, ואין אף אחד שהיה במצב שלי להתייעץ איתו שזה הכי מבאס )

לתחילת העמוד
gabiu הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 14
  ציטוט gabiu ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/ינואר/2009 ב- 12:57

הרגשה של הקלה!..היה סבבה היו כמה שאלות שלא הייתי סגור עליהן אבל ככה זה..וכן צריך לחכות 3 שבועות לפחות..איןלי מושג למה..כי המחשב כבר חישב תציון :\  ..אני עכשיו לוקח תציון שלך אם היה אפשר!!.. זה כזה עצוב שציון כל כך מעולה לא מספיק לך :\ אבל אני בטוח שתגיעי אליו בסוף!!

נערך ע"י gabiu - 22/ינואר/2009 ב- 13:00
לתחילת העמוד
netty הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 4
  ציטוט netty ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/ינואר/2009 ב- 17:27
מממ: אני צריכה עזרה חברים (=

קיבלתי 670 עכשיו (זו פעם ראשונה ) לא החלטתי עדיין מה אני רוצה ללמוד אבל אני מתלבטת אם לגשת שוב למועד אפריל ולנסות לשפר כי החומר עדיין "טרי" בראש..\: מה אם אומרים?
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/ינואר/2009 ב- 17:30
מה את אומרת? את צריכה יותר? לא צריכה יותר? רוצה לעשות בשביל הכיף?

חח.. אם את צריכה יותר ואין לך אלטרנטיבה אחרת (בדמות בגרות למשל) אז כנראה שכדאי ;)
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/ינואר/2009 ב- 17:33
רק עכשיו הבנתי שעוד לא החלטת מה ללמוד. במקרה כזה תבדקי לאילו חוגים את מתקבלת כבר עכשיו ובאילו מוסדות. תסתכלי על אלו שאת לא מתקבלת אליהם ותחשבי אם יש סיכוי שבעתיד תרצי אותם. אם התשובה שלילית, אז כנראה שאין לך מה להבחן מחדש.

נערך ע"י XAVT - 22/ינואר/2009 ב- 17:33
לתחילת העמוד
netty הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט netty ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/ינואר/2009 ב- 17:37
בעיקרון חשבתי על קלינאות תקשורת או ריפוי בעיסוק דברים כאלה ואני מתקבלת בת"א וירושלים  (: אבל אני מתלבטת אם ללכת רחוק וללמוד רפואה (אני צריכה 740 כדי לקבל זימון לראיון, כן הבגרות שלי סבבה חח) וגם ללמוד בבית נראה לי קשה
לתחילת העמוד
flasher הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט flasher ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/ינואר/2009 ב- 19:31
718 בזכות האתר ובזכות ערמת ספרי יואל גבע וערמת ספרי קידום ששוקלים ביחד 10 קילו
לתחילת העמוד
davidcoo הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 382
  ציטוט davidcoo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/ינואר/2009 ב- 23:03
677
אני לא מבואס כי סה"כ הבחינה הלכה לי גרוע עם הרבה לחץ ודפיקות לב אז התכוננתי לגרוע מכל(וגם לא עשיתי שום קורס) . בכל אופן התקבלתי לאונברסיטה אבל אולי פעם הבאה אני אגש לאפריל רק בשביל לקבל מה שבאמת מגיע לי (800).
לתחילת העמוד
spartan932 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: חולון
מאמרים: 40
  ציטוט spartan932 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/ינואר/2009 ב- 00:10
קיבלתי 681 אני מתקבל להנדסת חשמל בבר אילן אין לי יותר מדי אופציות באוניברסטיאות אחרות, התקבלתי גם למדעי המחשב בבן גוריון אבל אני מעדיף הנדסה נראה לכם שבר אילן זה אונירביטה טובה להנדסת חשמל?
לתחילת העמוד
davidcoo הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 382
  ציטוט davidcoo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/ינואר/2009 ב- 00:52
אני גם הולך ככל הנראה לבר אילן הנדסת חשמל משיקולים שלי.
בכל אופן בר אילן לא נחשבת לאונברסיטה טובה בהנדסת חשמל ולמעשה היא נחשבת הכי פחות טובה...אבל זה עדיף על מכללה.

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <123

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .063 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.