פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מפורסם?

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <123
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
JenRave הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: חולון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 112
  ציטוט JenRave ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2009 ב- 16:21
"בבוקר אמור אם אין אני לי מי לי, בערב אמור אין עוד מלבדו". ברור. העניין הוא שאתה לא יכול לעשות כלום עם העתיד מהסיבה הפשוטה, שהכל משתנה ואין לך מושג מה באמת תצטרך, למשל, אתה עושה כסף בשביל לתת לילדים שלך - אבל אתה מת צעיר, וכל הכסף הולך לכיסוי חובות\משכנתא - לא עזרו התכנונים. אין לנו שליטה על העתיד, אנחנו מחר יכולים למצוא את עצמנו במצב אחר לגמרי, הנה, אני מתכננת לעשות פסיכומטרי באפריל - אבל מה יקרה אם באפריל פתאום יזמינו אותי לטיול סביב העולם למשך שנה, גם אז ייראה לי חשוב יותר לעשות את הפסיכומטרי? לא בטוח)
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2009 ב- 16:31
JEN, רוצה לעשות טיול מסביב לעולם?
לתחילת העמוד
JenRave הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט JenRave ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2009 ב- 16:34
דבר איתי באפריל)
לתחילת העמוד
אנוני הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 158
  ציטוט אנוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2009 ב- 16:35
אפשר גם למות מחר.
כל בוקר תקומי עם ההרגשה שמחר אין יותר, תחיי מאוד שונה.
קחי לך לדוגמה מצב שבו חס וחלילה יש לאדם עוד 5 ימים לחיות.
הוא יילך ויעבוד קשה?!
כנראה שלא, אלא אם הוא workaholic. Big%20smile
XAVT, אני חושב שאתה די נואש אם אתה מציע למישהי טיול סביב העולם בלי להכיר אותה, אפילו שם אין לך! חחחח :)
שום דבר לא בטוח, אבל אנחנו מנסים כמה שיותר לחיות בהרגשה שכן יש עתיד.
אחרת למה בכלל את עושה פסיכומטרי?
בכלל?
לא עדיף לך להנות? יכול להיות שמחר ארה"ב תחליט שנמאס לה מהמשבר במזרח התיכון ותשלח מספיק פצצות אטום להשאיר רק יבשת אחת עומדת...
לא יכול להיות?
אפשרי!

עריכה: אני בטוח שהוא ידבר איתך באפריל... תתחיל לחסוך מעכשיו!

נערך ע"י אנוני - 26/פברואר/2009 ב- 16:40
לתחילת העמוד
JenRave הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט JenRave ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2009 ב- 16:46
הרעיון שלי הוא לא בזה שאין עתיד, הרעיון הוא שהעתיד אף פעם לא מה שמצפים לו, לצערי (או לשמחתי, אין לי מושג) אני חווה את זה כרגע על בשרי, כי התוכניות שלי היו רחוקות מאוד מלעשות פסיכומטרי ולהתקבל לאוניברסיטה. פשוט דיברתם על ניסיון לתכנן, והנה, אני בתור בן אדם שלא רק שלא מתכנן, גם אין לו באמת מושג איך הוא יישלם ללימודים כשהוא יתקבל, חושבת שצריך לתת לחיים לזרום לאן שהם חושבים לנכון, ובסופו של דבר, כל מה שיקרה - הוא לטובה, פשוט כי ככה הוא אמור להתרחש.
לתחילת העמוד
אנוני הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט אנוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2009 ב- 16:50
כל מה שיקרה הוא לטובה, אחת האמירות האהובות עליי, מאוד מאוד אופטימי, אבל עדיין, מתאים. :)

העתיד הוא לא מה שמצפים לו, אבל הנסיון של האדם הוא להרגיש שבכל זאת אפשר לצפות למשהו.
אפשר להיות אופטימי לגבי זה, ואפשר להיות פסימי.
תמיד להיות פסיכי גם, כן?
כי בעקרון, אנשים מפחדים מאוד מהלא נודע, דוגמאות אפשר להביא, אבל אני לא חושב שיש צורך.

ד"א - הדיון סובב סביב:
פרסום הפסיכומטרי.
חינוך.
כלכלה.
פסיכולוגיה.
פילוסופיה.
תכף גם דת בטח.
נחמד, לא? :)
לתחילת העמוד
JenRave הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט JenRave ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2009 ב- 16:53
דת כבר הייתה) ככל שאדם מרגיש שיש לו למה לצפות, כך הוא מתאכזב מהשינויים הטבעיים של החיים. הדבר היחידי באפשר לעשות זה להיות אחראי על הרגע הזה, ולהשתדל כמה שיותר לסמוך על זה שהחיים ייקחו אותך לאן שאתה (באמת) צריך להגיע. לא לשבת בחיבוק ידיים כמובן, אלא רק "לזרום")))
לתחילת העמוד
אנוני הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט אנוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2009 ב- 16:57
הזכרת לי איזו שאלה בסימולציה אחת שהייתה לי...
עם המשפט:
"רק דגים מתים שוחים עם הזרם".
וכמו בכל מיני פרסומות, אפשר ללכת עם כולם, ואפשר להוביל.

כאשר אני לוקח שליטה על המקום שלי, אז אני לוקח שליטה על עצמי וכמה שיותר על מה שיהיה, כמובן שיש צורך ביכולת אלתור גבוהה, כי לרוב, אי אפשר לדעת מה יקרה מחר :)
מה שאמרת בעצם, זה שככל שאדם יותר אופטימי, יש לו יותר סיכוי להיפגע... וזה נכון, אבל אי אפשר לחיות בעיוורון מוחלט.

לאן שאני "באמת" צריך להגיע, זה או לאן שאני רוצה, או לאן שאני צריך, או לאן שאני יכול.
אם שלושתם מתנגשים - יצא אחלה.
אם אחד מהם חסר - זו בעיה כלשהי.
לתחילת העמוד
JenRave הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט JenRave ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2009 ב- 16:59
משפט יפה מאוד, רק לא ממש רלוונטי) הכוונה הרי לא לשחות עם הזרם במובן של - לפעול כמו כולם. הכוונה היא להיות גמישים מספיק בשביל לקבל את כל תהפוכות החיים. אנחנו אומרים אותו דבר
לתחילת העמוד
אנוני הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט אנוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2009 ב- 17:01
לא לבנות לך מגדלים באוויר, כי הם עלולים לקרוס, זה מה שאת אומרת :)
יש סיפור נחמד על זה שאני מכיר, אבל נראה לי שאנחנו מספימים את הפורום, אז תפני אליי בפרטי :)
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2009 ב- 17:04
מנסיוני, תוכניות הן רצף של פעולות שנועדו לכישלון מראש.. במיוחד ככל שמתכננים לתקופה ארוכה יותר.

לתחילת העמוד
JenRave הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט JenRave ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2009 ב- 17:05
באמת אפשר לסכם שכולנו מסכימים, על נושא שבכלל לא ברור איך הגענו אליו, ואין לו שום קשר לנושא ההתחלתי של הפורום. תם ונשלם)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2009 ב- 17:07
שאני אנעל את האשכול כדי שלא תהיה לכם אפשרות להוסיף, או שנרגעתם?  LOL

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 26/פברואר/2009 ב- 17:38
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אנוני הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט אנוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2009 ב- 17:09
חחחח לי דווקא מאוד ברור איך הגענו :)
תמיד כשאני במצב רוח מסוים אני מסיט את השיחה מהכד אל החבית (בשפה פסיכומטרית). Smile

הנה XAVT למשל, מאוד פסימי, חחח :)
לתחילת העמוד
JenRave הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט JenRave ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2009 ב- 17:11
אל תכעס עלינו אלעד, כשהמוח עובד שעות נוספות, זאת התוצאה. לפעמים צריך קצת להסיח את הדעת.
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2009 ב- 17:13
האמת שאני מהאנשים האופטימיים ביותר בנמצא :)

זה לא משנה את העובדה שתוכניות לעולם לא מסתדרות כפי שתוכננו, וזה מבחינתי חוק טבע כמו כוח המשיכה. אין סיבה להיות אופטימי או פסימי אם שמת לב שלכל דבר יש נטייה ליפול למטה ;)
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <123

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .233 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.