פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

7.4- אלו שנבחנו היום

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <123
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
tsviya הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: מרכז
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 41
  ציטוט tsviya ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אפריל/2009 ב- 20:02
פורסם במקור ע"י michlool1

אז אני ממש מקוה שהוא לא היה פרק אמת כי הוא היה דפוק... למרות שכרגע נראה שכן, כי כולם מדברים עליו... על התת תזונה שלו

זה לא היה על תת תזונה. הוא אכל המון קלוריות ריקות כלומר ג'אנק פוד ולכן היו חסרים לו ויטמינים.
רק אור וטוב ושמחה תמיד!
לתחילת העמוד
liatiran הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: Israel
מאמרים: 13
  ציטוט liatiran ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אפריל/2009 ב- 21:52

היו לי שלושה פרקים במילולי,

היה על כוכבי לכת אחרים אם יש ש חיים, היה על התרבות המערבית האם ההתנשאות שלה חיובית או שלילית והיה עוד משהו שקשור לשפה שעשו ניסוי על ציפורים ולא היה מבנה תחבירי או שכן היה, שזה כנראה פיילוט והשניים האחרים אמת....
לגבי כמותי היה לי גם 3 פרקים- באחד גרף שמראה הכנסה ממוצעת ביחד לשנות ותק במדינות בעולם, אחד על רמת אלכוהול בדם כתלוי במשקל ובכמות כוסות וגרף נוסף של מטבעות ביחס ללירה או משהו כזה,
מה פיילוט?
לתחילת העמוד
liatiran הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: Israel
מאמרים: 13
  ציטוט liatiran ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אפריל/2009 ב- 21:56
אה, ולגבי אנגלית היו לי רק שניים אז אלו הפרקי אמת- הילד עם המזון המהיר, הצייר שצייר ציורי נוף, המשי מסין ועל הגברים שמשחקקים ספורט בהשוואה לאדם הקדמון שצד בשביל ההתרגשות.....
לתחילת העמוד
ikop הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 15
  ציטוט ikop ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אפריל/2009 ב- 23:44
האם מישהו זוכר, מה היה הסדר של הפטלים וההגיון בפרקי האמת במילולי (שהיו עם הכובי לכת , והיחס של האירופאים לפירפריה-אגוצנטריות. ? כי היה שם בלבול עם הפטלים קצת שהיו אחרי הגיון או משהו...
לתחילת העמוד
michlool1 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 42
  ציטוט michlool1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2009 ב- 00:03
מה זאת אומרת מה הסדר? איזה מספר שאלה? היו שתי הגיון, פטל, ואז את שאר ההגיון.
לתחילת העמוד
hana2311 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 4
  ציטוט hana2311 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2009 ב- 00:17

היו לי שני פרקי אנגלית על הילד עם הג'אנק פוד ועל הצייר.

בכמותי מה הפיילוט?

מילולי היה די קשה!
לתחילת העמוד
hana2311 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט hana2311 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2009 ב- 00:18
בדיוק מה שהיה לי! מה במילולי הו הפילוט?
לתחילת העמוד
hana2311 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט hana2311 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2009 ב- 00:21
פורסם במקור ע"י liatiran

היו לי שלושה פרקים במילולי,

היה על כוכבי לכת אחרים אם יש ש חיים, היה על התרבות המערבית האם ההתנשאות שלה חיובית או שלילית והיה עוד משהו שקשור לשפה שעשו ניסוי על ציפורים ולא היה מבנה תחבירי או שכן היה, שזה כנראה פיילוט והשניים האחרים אמת....
לגבי כמותי היה לי גם 3 פרקים- באחד גרף שמראה הכנסה ממוצעת ביחד לשנות ותק במדינות בעולם, אחד על רמת אלכוהול בדם כתלוי במשקל ובכמות כוסות וגרף נוסף של מטבעות ביחס ללירה או משהו כזה,
מה פיילוט?

היו לי גם את שלושתם!
לתחילת העמוד
רועי ישי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: גני תקווה
מאמרים: 6
  ציטוט רועי ישי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2009 ב- 00:24

בעברית היה לי:

ההתנשאות של החברה המערבית על מדינות "אוטנטיות"
חיים בכוכב אחר
 השוואה של ספורט מודרני לציד פרהיסטורי

באנגלית:
הצייר ההוא מאנגליה
הקשר בין ג'אנק פוד ואגרסיביות
משי (silk) ומקורו בסין.

מישהו יודע מה מזה פיילוט ?

נערך ע"י רועי ישי - 08/אפריל/2009 ב- 00:32
לתחילת העמוד
ikop הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 15
  ציטוט ikop ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2009 ב- 00:33
אז זה מה שאני שואל. בפרקי האמת. היה אחד עםפ הפרדה בין פטל להגיון , והשני היה רגיל בסדר?

לתחילת העמוד
meni12321 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 24
  ציטוט meni12321 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2009 ב- 12:04
פורסם במקור ע"י ikop

אז זה מה שאני שואל. בפרקי האמת. היה אחד עםפ הפרדה בין פטל להגיון , והשני היה רגיל בסדר?

אני זוכר היה לי פרק מזה דפוק במילולי שהפטל בא בסוף , מזל שלא היה כל כך קשה.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <123

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.