פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מבקש עצה בקשר לספרים של "פסיכו"

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
edenyosef1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: חיפה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט edenyosef1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מבקש עצה בקשר לספרים של "פסיכו"
    פורסם: 10/מרס/2011 ב- 16:49
שלום שלום

קוראים לי עדן, אני חייל, וזו פעם שנייה שאני ניגש לפסיכומטרי (בפעם האחרונה ניגשתי באזרחות וקיבלתי 634) וקניתי את הערכת ספרים של "פסיכו" כדי ללמוד לבד בזמן שאני בצבא.

הבעיה שלי עם התרגילים בספרים היא שאין שום הכוונה לגבי ה"שימוש" בהם-
אני לא כל כך בטוח כמה מהתרגילים בכל פרק כדאי לעשות בלי זמן וכמה כדאי לעשות עם זמן.

אני רוצה לשמוע את העצה של המדריכים של פסיכו בעניין הזה. תודה מראש
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/מרס/2011 ב- 20:18
יש חוברת נפרדת של תכנית מומלצת ללימוד עצמי שבה יש פירוט מה צריך ללמוד כל שבוע, והסדר של הנושאים.
לגבי התרגול - זה אינדיבדואלי ולכן אי אפשר שיהיה משהו קשיח.

הרעיון המרכזה הוא כזה - כשלומדים נושא לא מתרגלים בזמנים בכלל. רק אחרי שלמדת נושא מסוים והבנת אותו ותרגלת ואתה מרגיש שאתה שולט בו, רק אז צריך לעבור לתרגול בזמנים.
באופן כללי, ההמלצה היא לא לתרגל בספרים בזמנים בכלל, אלא להשאיר את התרגול בזמנים לחזרה ופתרון פרקי בחינה וסימולציות.
יוצא דופן למשפט האחרון שכתבתי אלו נושאים שבהם אתה מרגיש כבר מהתחלה שאתה שולט בהם היטב, ואז כדאי לתרגל בזמנים כבר בספרים.

לגבי כמה זמן להקציב - הממוצע צריך להיות דקה לשאלה, אבל זה לא נכון לומר שכל שאלה לוקחת דקה. יש שאלות שצריך לפתור ב-10 שניות, ויש כאלה שלוקחות דקה וחצי - זה תלוי ברמת הקושי של כל שאלה, ולכן צריך לקחת מקבצים של שאלות (נניח 10 או 20) ולבדוק את הזמן לכל המקבץ יחד.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .152 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.