פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

הבטחת שאשתפר הרבה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
abos הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 100
  ציטוט abos ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: הבטחת שאשתפר הרבה
    פורסם: 01/פברואר/2013 ב- 00:57
אני לומד כבר חצי שנה רק לאנגלית (אחרי מבחן מוצלח בכמותי ומילולי) והצלחתי לשפר לא מעט בזכותך ובזכות האתר. אבל אני עדיין עומד על פחות ממה שרציתי (בין 118-127). אני מצליח להבין כמעט את כל המילים במבחן אבל טועה בכל זאת. יש לך רעיון איך לשפר את המצב?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/פברואר/2013 ב- 14:23
איפה הטעויות?

השלמת משפטים? ניסוח מחדש? הבנת הנקרא? זמנים?

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
abos הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט abos ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/פברואר/2013 ב- 21:04
אז ככה.
השלמת משפטים- יש לי 2-3 טעויות - נראה לי שמזה אין מנוס כי האוצר מילים עדיין לא מאפשר לי להגיע למקסימום.
ניסוח מחדש- גם פה כ2-3 טעויות, למרות שתמיד נראה לי שהפעם לא יהיו בכלל טעויות.(זה מוזר כי בשאלות האלו גם כשהייתי מקבל במבחן הרבה פחות- בסביבות 100 (מתוך 150) התוצאות בניסוח מחדש היו דומות - זה היה הצד החזק שלי יחסית). יוצא שבתחום הזה לא השתפרתי כמעט.
הבנת הנקרא- עדיין יש לי טעויות והן מיותרות, נראה לי שפה הבעיה היא בזמנים - לא נשאר לי מספיק זמן. כשיוצא שיש לי זמן אני מצליח בדר"כ ב9 מתוך 10.
בקשר לזמנים- בהשלמת משפטים כ45 שניות לשאלה. ניסוח מחדש לוקח לי בערך דקה וחצי לשאלה וגם אז "בא לי" לחזור ולוודא שזו התשובה, אף פעם אני לא מצליח להיות בטוח בתשובה. בהבנת הנקרא קצת פחות מדקה לשאלה.
זה היה ארוך:) מה אתה אומר?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/פברואר/2013 ב- 01:58
הדרך שלך לשיפור היא כזו -

השלמת משפטים - קשה יותר לשפר בגלל שזה תלוי אוצר מילים.

ניסוח מחדש - המקום שהכי קל יחסית לשפר אותו - צריך לתרגל את שיטות פסילת התשובות.

הבנת הנקרא - הבנה קשה לשפר - זמנים אפשר. צריך לבדוק איך לא להתעכב סתם במהלך הפרק.

אם תגיע למשרד לפסיכו-כיס, אני אתן לך לקרוא כמה דברים על השלמת משפטים וניסוח מחדש שיעזרו לך קצת.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
abos הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט abos ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/פברואר/2013 ב- 23:23
א. וואי תודה רבה.
ב. איפה המשרד שלכם?
ג. אתה מדבר על דברים לקרוא מעבר למה שכתוב בפסיכו כיס?

תודה רבה!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/פברואר/2013 ב- 01:32
תשובות בפרטי
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.