פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

,תחקור

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
פסיכימקורי הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 379
  ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ,תחקור
    פורסם: 05/ינואר/2015 ב- 22:26
אלעד שלום,
אני נגש למבחן בנוסח המשולב וכאמור אני משתמש בתוכנת התחקור.
האם אני אקבל ציון משקף אם אני אכניס לתוכנה את השאלות אותן אני לא עושה כאילו עניתי אליהן נכונה?
אם לא האם פשוט להשתמש בתוכנה רק לעצם התחקור ולא למען הציון ולחשב ציון לפי אחוזים ופריסה לפי מספר שאלות?
ושאלה נוספת כדי להיות בטוח במאה אחוז:
במבחנים במתכונת הישנה אני פשוט משאיר 5 אנלוגיות אחרונות,3 השמ"ש(למה למחוק דווקא את 2 ו4?) אך מה לעשות עם ההגיון? ומה לגבי הזמנים(דקה לשאלה או?).
ובמתכונת החדשה להוריד ל5 אנלוגיות, 3 השמ"ש,6 הבנה והסקה(6 אחרונות?) ואת הטקסט משאיר כמו שהוא.
תודה מראש
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/ינואר/2015 ב- 23:03
לא הבנתי את השאלה לגבי תכנת התחקור. כל הסימולציות שם הן מהמתכונת החדשה, למה שיהיו שאלות שאתה לא פותר?
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/ינואר/2015 ב- 23:09
אני ניגש למבחן המשולב אז כדי להתאים אותו מבחינת הזמנים וכמות השאלות אני מוריד מההיגיון ואנלוגיה אחת.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/ינואר/2015 ב- 00:18
אל תוריד כלום תעשה את המבחנים כמו שהם.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/ינואר/2015 ב- 14:47
אוקי.
ואת שאר המבחנים להתאים למשולב?
למה בכלל לא להתאים את המבחנים למשולב? בגלל התוכנה או באופן כללי?
הרי אם אני ניגש למשולב לא עדיף שהסימולציות יהיו הכי קרובות למבחן האמיתי?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/ינואר/2015 ב- 14:49
הבדל של כמה שאלות זה לא משנה כלום. עדיף לפתור את המבחן כפי שהוא, זה הכי נכון, גם להיכרות עם השאלות וגם מבחינת מבנה המבחן והתאמת רמת הקושי שלו. אם היה מדובר בשאלות מסוג שלא קיים במבחן אז היה צריך למחוק אותן, אך מכיוון שמדובר באותן שאלות עדיף כבר לעשות את המבחן כפי שהוא.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/ינואר/2015 ב- 14:58
תודה :)
ד"א אם תתוסף בתוכנה אפשרות להוסיף שתי "הפסקות" של 20 דקות בין פרקים זה יהיה מעולה כדי לעשות מבחן של 8 פרקים שלא לפי הסדר ושתהיה אפשרות לערבב את סדר הפרקים.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/ינואר/2015 ב- 15:04
לא הבנתי מה הקשר בין ההפסקות לבין ערבוב סדר הפרקים
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/ינואר/2015 ב- 15:27
תודה רבה על העזרה
שאלה נוספת קטנה:
האם גם במבחנים מהמתכונת הישנה בהם אני לא תלוי בתוכנה להשאיר אותם כמו שהם או שלהוריד ל 5 אנלוגיות...? או שלעשות המרה רגילה למתכונת החדשה? ולמה זה בעצם לא משנה אותן 3 שאלות? אני לא חזק בהבנה והסקה ואני נגש למשולב בגלל סיבה זו...
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/ינואר/2015 ב- 15:29
מבחנים מהמתכונת הישנה אפשר להתאים לחדשה, יש הוראות בפורום כיצד לעשות זאת.
כל מבחן נבנה תוך התחשבו בהרבה פרמטרים, וכאשר מוחקים ממנו שאלות זה פוגע בשלמות שלו וביכולת האמיתית לנבא את הציון, לכן עדיף לעשות מבחן כפי שהוא ולא לשנות אותו.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .117 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.