פסיכומטרי

פורום פסיכומטרי - עמוד ראשי פורום פסיכומטרי - עמוד ראשי > העזרה של הפורום
  שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

העזרה של הפורום

בחר נושא עזרה
רישום וכניסה לפורום
למה אני לא מצליח להיכנס?
האם עלי להירשם?
סיסמא אבודה
נרשמתי בעבר, אבל אני לא מצליח להיכנס

העדפות משתמש והגדרות פורום
איך אני משנה את הגדרות הפורום שלי?
תאריכים ושעות בפורום לא מתאימים לזמן המקומי שלי
מה אומרת הדרגה שלי?
האם אני יכול לשנות את הדרגה שלי?
באיזה דפדפן אני יכול להשתמש בפורום?

פירסום
איך אני מפרסם בפורום
איך אני מוחק הודעות?
איך אני עורך הודעות?
איך אני מוסיף חתימה להודעה?
איך אני יוצר סקר?
למה אני לא יכול לראות פורום?
ההודעה שלי אינה מוצגת, מוסתרת או ממתינה לאישור
פירסום מעורך טקסט מעוצב (WYSIWYG)

עיצוב הודעה
מה הם הקודים בפורום?
האם אני יכול להשתמש ב HTML?
מה הם ריגשונים (סמיילי)?
האם אני יכול לפרסם תמונות?
מה הם נושאים סגורים?

קבוצות משתמשים
מה הם מנהלי פורום?
מה הם מנחי פורום?
מה הן קבוצות משתמשים?

מסרים פרטיים
מה זה מסרים פרטיים?
אני לא מצליח לשלוח מסרים פרטיים
אני לא מצליח לשלוח מסרים פרטיים לחלק מהמשתמשים
איך אני יכול לחסום מישהו מלשלוח אלי מסרים פרטיים

תוכן RSS (רסס)
מה זה הזנת RSS?
איך אני יכול להירשם לתוכן RSS של הפורומים?

מערכת לוח שנה
מהי מערכת לוח שנה?
איך אני יוצר ארוע לוח שנה?

רישום וכניסה לפורום
למה אני לא מצליח להיכנס?
כדי להיכנס לפורום עליך להשתמש בשם המשתמש ובסיסמא שהזנת כשנרשמת לפורום. אם עדיין לא נרשמת, אז עליך לעשות כן, כדי להיכנס. אם נרשמת ולא הצלחת להיכנס, בדוק שכל הקוקיות (cookies) מאופשרות בדפדפן שלך, ייתכן שיהיה עליך להוסיף אתר זה ברשימת האתרים הבטוחים שבדפדפן שלך. אם אתה מנוע בפורומים, אפשר שהדבר מונע ממך להיכנס, במקרה זה עליך לבדוק את הנושא עם מנהלי הפורום.
לתחילת העמוד

האם עלי להירשם?
ייתכן שאינך צריך להירשם כדי לפרסם הודעה לפורום, האפשרות נתונה בידי מנהלי הפורום לאפשר לך לפרסם הודעות כמשתמש לא רשום. אולם, באמצעות רישום תוכל להשתמש באפשרויות נוספות. הרישום נמשך דקות מעטות ולכן, ממולץ שתרשם.
לתחילת העמוד

סיסמא אבודה
בלי פניקה... אמנם לא ניתן לשחזר סיסמאות, אולם ניתן להזין סיסמא מחדש. כדי להזין סיסמא מחדש הקש על מקש הכניסה לפורום, ובתחתית דף הכניסה נמצא קישור לדף סיסמאות אבודות, שם תוכל לבקש משלוח סיסמא חדשה אל הדואר האלקטרוני. אם אפשרות זו אינה זמינה או שאין כתובת דואר אלקטרוני עדכנית בפרופיל המשתמש שלך, עליך ליצור קשר עם מנהל או מנחה של הפורום ולבקשם לשנות את הסיסמא עבורך.
לתחילת העמוד

נרשמתי בעבר, אבל אני לא מצליח להיכנס
יתכן שלא פירסמת כבר זמן מה, או שמעולם לא פירסמת דבר. מנהלי הפורום מוחקים משתמשים מדי פעם, כדי לשחרר שמות משתמשים ולהקטין את נפח מסד הנתונים.
לתחילת העמוד

העדפות משתמש והגדרות פורום
איך אני משנה את הגדרות הפורום שלי?
אתה יכול לשנות את ההגדרות, פרופיל המשתמש, נתוני הרישום וכדומה מתוך תפריט לוח בקרת המשתמש, מרגע שנכנסת אל הפורום. תוכל לשלוט במגוון תכונות ואפשרויות שלך כמשתמש, מתפריט מרכזי זה.
לתחילת העמוד

תאריכים ושעות בפורום לא מתאימים לזמן המקומי שלי
השעה והתאריך בפורום הם אלו של השרת שעליו נמצא הפורום, אם השרת נמצא באזור זמן אחר משלך, תראה את השעה והתאריך שבאזור הזמן של השרת. כדי לשנות את הדבר, פשוט ערוך את העדפות הפורום שלך באמצעות תפריט לוח בקרת המשתמש והגדר באיזה מרווח נמצא אזור הזמן שלך מהזמן המוצג בפורום. הפורומים אינם ערוכים לשינוי אוטומטי במעברי שעון חורף / שעון קיץ ולכן, יהיה עליך לעדכן בעצמך לפי שינויים אלו.
לתחילת העמוד

מה אומרת הדרגה שלי?
דרגות בפורום מצביעות על קבוצת המשתמשים אליה אתה שייך ומשמשות לזיהוי משתמשים, לדוגמא, מנחים ומנהלי פורום עשויים להיות בעלי דרגה מיוחדת. לפי הגדרות הפורום, דרגתך עשוייה לקבוע את האפשרויות העומדות בפניך בפורום.
לתחילת העמוד

האם אני יכול לשנות את הדרגה שלי?
בדרך-כלל לא אולם, אם מנהל הפורום קבע דרגות לפי מערכת סולם, אפשר שתוכל לעלות קבוצה בפורום - לפי מספר ההודעות שפירסמת.
לתחילת העמוד

באיזה דפדפן אני יכול להשתמש בפורום?
כל הדפדפנים הפופולריים בגירסאותיהם האחרונות על חלונות XP ועל MAC OS X יכולים לשמש אתכם ובכך כלולים: Internet Explorer, Mozilla, Firefox, Safari, Netscape, Opera, והוואריאציות השונות שלהם. הגם שדפדפנים אלו עשויים לשמש אתכם לפורום זה, אנו ממליצים מאוד עלFirefox בכל הפלטפורמות.
לתחילת העמוד

פירסום
איך אני מפרסם בפורום
כדי לפרסם הודעה בפורום הקש על הלחצן המתאים במסך הפורום או הנושא. ייתכן כי עליך להיכנס כמנוי לפורום לפני שתוכל לשלוח הודעה. האמצעים העומדים לרשותך בכל פורום רשומים בתחתית מסך הנושא.
לתחילת העמוד

איך אני מוחק הודעות?
אם אתה מורשה לכך, תוכל למחוק את ההודעות שפירסמת ועדיין לא השיבו עליהן, הרשאות למחיקת הודעות באופן כללי נתונות בידי מנהלי ומנחי הפורום.
לתחילת העמוד

איך אני עורך הודעות?
אם אתה מורשה לכך, תוכל לערוך את ההודעות שפירסמת. בתחתית ההודעה יופיע הזמן שבו נערכה ההודעה.
לתחילת העמוד

איך אני מוסיף חתימה להודעה?
אם מנהל הפורום איפשר זאת תוכל להוסיף חתימה בתחתית ההודעות שלך. עליך להכין את חתימתך בפרופיל המשתמש שלך באמצעות תפריט לוח בקרת משתמש,משעשית זאת, תוכל להוסיף את חתימתך על-ידי סימון תיבת הסימון 'הצג חתימה' בתחתית טופס ההודעה.
לתחילת העמוד

איך אני יוצר סקר?
אם אתה מורשה ליצור סקר תראה לחצן 'סקר חדש' בתחתית מסך הפורום והנושא. ליצירת סקר עליך לרשום שאלה ולפחות שתי תשובות. תוכל גם לבחור האם מצביעים יוכלו להצביע פעם אחת בלבד או מספר פעמים.
לתחילת העמוד

למה אני לא יכול לראות פורום?
פורומים מסויימים מוגדרים כמורשים למשתמשים מסויימים או לקבוצות משתמשים מסויימות בלבד. על-מנת לצפות, לקרוא, לפרסם הודעות וכדומה עליך לקבל הרשאה לכך, ההרשאה ניתנת ממנהל או מנחה פורום.
לתחילת העמוד

ההודעה שלי אינה מוצגת, מוסתרת או ממתינה לאישור
פירוש הדבר ששלחת הודעה או נושא לפרסום בפורום שדורש אישור של מנהל או מנחה לפני הצגת ההודעה או הנושא. בזמן זה אתה יכול לערוך או למחוק את מה ששלחת.
לתחילת העמוד

פירסום מעורך טקסט מעוצב (WYSIWYG)
אם אתה משתמש ב אקספלורר 5+ (במערכת חלונות בלבד), נטסקייפ 7.1, מוזילה 1.3+, מוזילה FireBird 0.61+, ואם מנהל הפורום אפשר זאת, תוכל להשתמש בעורך טקסט מעוצב (WYSIWYG) כדי להזין את ההודעות שלך. אם אתה נתקל בבעיות בשימוש בעורך הטקסט המעוצב, תוכל 'לכבות' את עורך הטקסט המעוצב בפרופיל שלך.
לתחילת העמוד

עיצוב הודעה
מה הם הקודים בפורום?
קודי פורום מאפשרים לך לעצב את ההודעות שאתה מפרסם בפורום. קודי הפורום דומים מאוד ל HTML, אלא שהם סגורים בסוגריים מרובעים [ ו ], ולא > ו <. תוכל גם לבטל את קודי הפורום בעת פירסום הודעה. הקש כאן כדי לראות את קודי הפורום הזמינים בפורום.
לתחילת העמוד

האם אני יכול להשתמש ב HTML?
אין אפשרות להשתמש ב HTML בהודעות שאתה מפרסם, מכיון שקוד HTML שנועד להזיק יכול להרוס את מתאר הפורום ואפילו להפיל דפדפן כשמישהו ינסה לצפות בהודעה.
לתחילת העמוד

מה הם ריגשונים (סמיילי)?
ריגשונים או סמיילים הם צלמיות קטנות שניתן להביע באמצעותן רגשות. אם מנהל הפורום איפשר שימוש בריגשונים בפורום אז תוכל למצוא אותם בסמוך לטופס ההודעה כשתפרסם הודעה. כדי להוסיף ריגשון להודעה, פשוט הקש על הריגשון המתאים.
לתחילת העמוד

האם אני יכול לפרסם תמונות?
אם מנהל הפורום איפשר זאת, תוכל להעלות תמונות מהמחשב שלך לתוך ההודעות שלך. אולם, אם העלאת תמונות אינה זמינה, אז עליך לקשר לתמונה המתאימה, שנמצאת על שרת אינטרט ציבורי כלומר: http://www.mysite.com/my-picture.jpg.
לתחילת העמוד

מה הם נושאים סגורים?
נושאים סגורים מוגדרים כך בידי מנהל או מנחה פורום. מרגע שהנושא סגור, לא תוכל להגיב יותר (בנושא) או להצביע בסקר
לתחילת העמוד

קבוצות משתמשים
מה הם מנהלי פורום?
מנהלי פורום הם אנשים שרמת שליטתם בפורום היא הגבוהה ביותר. באפשרותם להפעיל או להפסיק את פעולתן של תכונות של הפורום, להוציא משתמשים, לערוך ולמחוק הודעות, ליצור קבוצות משתמשים וכו'.
לתחילת העמוד

מה הם מנחי פורום?
מנחי פורום הם בודדים או קבוצות של משתמשים אשר אחראים למעקב היום-יומי אחר הפעילות בפורום. באפשרותם לערוך, למחוק, להעביר, לסגור ולפתוח מחדש הודעות ונושאים בפורום שבו הם מטפלים. מנחים בעיקר נמצאים כדי למנוע מאנשים פירסום הודעות פוגעניות.
לתחילת העמוד

מה הן קבוצות משתמשים?
קבוצות משתמשים הן דרך לקבץ משתמשים. כל משתמש הוא חבר בקבוצת משתמשים ולכל קבוצה ניתן להרשות הרשאות מסויימות בפורומים, לקרוא, לצפות, לפרסם הודעות, ליצור סקרים וכו'.
לתחילת העמוד

מסרים פרטיים
מה זה מסרים פרטיים?
אם מנהל הפורם איפשר מסרים פרטיים, אתה יכול להשתמש במערכת המסרים הפרטיים המובנית בפורומים כדי לשלוח מסרים פרטיים למשתמשים אחרים בפורום. המערכת עובדת בדומה מאוד לדואר אלקטרני, אולם בתוך מערכת הפורום.
לתחילת העמוד

אני לא מצליח לשלוח מסרים פרטיים
ניתן להביא בחשבון מספר סיבות אפשריות לדבר: לא נכנסת לפורום, אינך רשום או שמנהל הפורום הפסיק את האפשרות למסרים פרטיים.
לתחילת העמוד

אני לא מצליח לשלוח מסרים פרטיים לחלק מהמשתמשים
ייתכן כי המשתמש שאליו אתה מנסה לשלוח מסר פרטי חסם את האפשרות שלך לשלוח אליו מסר פרטי, או שתיבת הדואר הנכנס שלו מלאה, או שהגעת למכסת המסרים הפרטיים שאתה יכול לשלוח בשעה זו. אם הסיבה היא אחת מאלה, אמורה להגיע אליך הודעה בנושא.
לתחילת העמוד

איך אני יכול לחסום מישהו מלשלוח אלי מסרים פרטיים
אם אתה מקבל מסרים פרטיים שאינך מעוניין אתה יכול לחסום את המשתמש ששולח אליך את המסרים הפרטיים האלו מלהמשיך ולשלוח אליך מסרים נוספים. כדי לעשות זאת גש למערכת המסרים הפרטיים ולרשימת החברים שלך שם. גש ל'הוסף את המשתמש כחבר' אבל במקום זאת בחר מהרשימה הנפתחת 'לא לשלוח אלי', הדבר ימנע ממשתמש זה את האפשרות לשלוח אליך מסרים פרטיים.
לתחילת העמוד

תוכן RSS (רסס)
מה זה הזנת RSS?
RSS, שמשמש קיצור ל Really Simple Syndication (ובעברית - איגוד ממש פשוט - רסס), זו טכנולוגיה שמשתמשת ב XML שמאפשרת לאתרים לאגד תוכן של אתרי אינטרנט. אם נהל הפורום מאפשר הזנות רסס אתה יכול להירשם להזנת רסס זמינה וכך להיות מעודכן בפירסומים האחרונים ובארועי לוח השנה.
לתחילת העמוד

איך אני יכול להירשם לתוכן RSS של הפורומים?
ישנן דרכים רבות בהן תוכל להירשם לאחת או יותר מהזנות הרסס הזמינות בפורום: שימוש בדפדפן התומך בסימניות רסס פעילות (Firefox, IE7, Safari, Opera), שימוש ב קורא חדשות רסס מקוון, התקנת קורא חדשות רסס על מחשבך, שימוש בתוכנת דואר אלקטרוני שתומכת ברסס כגון Mozilla Thunderbird.
לתחילת העמוד

מערכת לוח שנה
מהי מערכת לוח שנה?
מערכת לוח השנה היא מערכת לוח שנה מובנית שעובדת בדומה ללוח שנה או יומן רגיל, עם תצוגה שבועית, חודשית או שנתית. אתה יכול לבחור איזה שבוע, חודש או שנה אתה רוצה לראותולראות את ארועי לוח השנה ואת ימי ההולדת של החברים לתאריך נבחר.
לתחילת העמוד

איך אני יוצר ארוע לוח שנה?
אם מנהל הרשת הרשה למשתמש או לקבוצת משתמשים, ליצור אירוע לוח שנה אתה יכול לבחור 'תאריך אירוע' כשאתה יוצר נושא חדש. אירוע זה יכול להיראות כמו כל נושא או באמצעות מערכת לוח השנה, שם האירוע מוצג בתאריך בו הוא מתרחש.
לתחילת העמוד

קפוץ לפורום

דף זה נוצר ב .059 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.