הדפס דף | סגור חלון

המלצות תלמידי פסיכו

הדפס טופס: פסיכו - פסיכומטרי חינם!
קטגוריה: Psycho - עוזרים לך לעבור את המבחן
שם טופס: פסיכומטרי - שאלות כלליות
תאור הפורום: אתם שואלים והמדריכים של פסיכו עונים
כתובת: http://psycho.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=12538
תאריך הדפסה: 28/מרס/2024 ב- 23:07

נושא: המלצות תלמידי פסיכו
פורסם על-ידי: Bcreative
נושא: המלצות תלמידי פסיכו
תאריך פירסום: 24/מאי/2016 ב- 18:22
הי חבר'ה,

אז עברה תקופה ארוכה של גמילה מהפסיכומטרי (בכנות, מתגעגעת קצת..)
קיבלתי ממש עכשיו את הציון, והוא מעביר אותי לשלבים הבאים באחת משתי הפקולטות שאליהן נרשמתי.

אני רוצה להודות מעומק הלב על התמיכה והעזרה פה בפורום. לפסיכומטרי הקודם שלי ניגשתי דרך אחד המכונים הטובים ביותר, אבל חומרי הלימוד, היחס האישי והמקצועיות שיש פה בפורום פשוט לא משאירים מקום לספק בנוגע להכנה האידיאלית. זו ממש לא למידה עצמאית, ההפך הוא הנכון. בדיעבד, אני מצטערת שלא ידעתי על הפלטפורמה הזו קודם לכן.

אנקדוטה קטנה לסיום - כשביררתי על למידה עצמאית, התקשרתי לאחת "ה-חברות" וביקשתי לדבר עם המדריכים כדי להבין קצת את אופי הלמידה, איכות החומר וכו'. קיבלתי סירוב חריף, ובאותו הרגע ההתלבטות שלי נגמרה. אז אלעד, דע שגם המתחרים לפעמים עושים לך את העבודה

בהצלחה חברים.

תגובות:
פורסם על-ידי: אלעד שווייצר (פסיכו)
תאריך פירסום: 01/יוני/2016 ב- 16:21

במקום שזה יהיה מפוזר בפורום, החלטנו לאחד את כל ההמלצות תחת השרשור הזה, כדי שמי שמתבלט יוכל לשמוע קצת ממקור ראשון.

אז אם למדתם איתנו, זה המקום להמליץ למתלבטים ולעזור להם לקבל את ההחלטה הנכונה.
אם כבר כתבתם משהו לא מזמן בהודעה אחרת, אתם מוזמנים להעתיק אותה לכאן כדי שהכל יהיה מרוכז במקום אחד.

-------------
פסיכו - http://psycho.co.il - פסיכומטרי חינם!

פורסם על-ידי: chaim h
תאריך פירסום: 01/יוני/2016 ב- 16:51
בדיוק לזה התכוונתי.. שמח להיות הראשון..

למדתי לפסיכומטרי השני שלי עם האתר. למדתי כחודשיים למבחן.

רב תחומי: 711 (52+ מהקודם)
אנגלית: 112 (30+ מהקודם)
מילולי: 141 (7- מהקודם)
כמותי: 146 (15+ מהקודם)

אני מציג את כל הציונים וההפרשים רק כדי להוכיח ולהמליץ לכל אחד ואחת על תוכנית הלימודים הזו עם ערכת הספרים והפורום.

בעיני, המבחן הפסיכומטרי הוא סוג של משחק בו אתה נדרש להשתמש בכלים ספציפיים מאוד (כדוגמת 'חשיבה פסיכומטרית' בכמותי ולימוד מילים רלוונטיות למבחן באנגלית). וכדי להתכונן למבחן צריך ללמוד לשחק את המשחק ולשחק אותו כמה שיותר טוב.
את ההבנה הזו קיבלתי כאן אצל 'פסיכו'.

כתלמיד "פסיכו" קיבלתי מענה מהיר, אישי, איכותי ומדויק. המענה הוא טוב בכל קנה מידה ובמיוחד אם משווים אותו למענה ממדריך באחד המכונים. בנוסף, הפורום הוא במה מצויינת ללימוד מניסיונם ושאלותיהם של אחרים אל המדריך וגם להחלפת רעיונות ותובנות בין המשתמשים עצמם. אני יכול להעיד שהפקתי יותר מהממשק עם חברי הפורום בקופת הלימוד מאשר מהממשק עם חברי לכיתה בקורס שעשיתי.

שתי נקודות על לימוד עצמי לפסיכומטרי:
-בפן ההדרכתי הלימוד הוא לגמרי לא עצמי, ההכוונה מצוות 'פסיכו' מסייעת מאוד לאורך כל הדרך, ובייחוד בשלבים הקריטיים (מרתון) בהם אתה מרגיש את המשמעות של הניסיון שיש לאלעד לעומת עוד מדריך באחד המכונים.
-זמן: בתוכנית אתה מנצל ביעילות רבה הרבה יותר את הזמן. מעבר לזמן שנחסך על נסיעות, הפסקות בין השיעורים, שהיה מחוץ לבית וכו'.. אתה לא מבזבז זמן בכיתה עצמה על לימוד נושאים שאתה כבר יודע. מניסיון בקורס שעשיתי, גם בנושאים שהכרתי וידעתי נכנסתי לשיעור, בשם האמירה, אני כבר אז אכנס.. וכך מתבזבז לו עוד זמן.

אלעד, באופן אישי תודה רבה על כל ההכוונה והעזרה! עזרת מאוד!
אם יש תלמידים שמתלבטים בנוגע ללימוד עם 'פסיכו' אתה מוזמן להפנות אותם אלי..
ובכלל, מאחל לכם שתפרצו לקהל הרחב.

פורסם על-ידי: shenkar7
תאריך פירסום: 03/יוני/2016 ב- 17:27
רב תחומי: 683 (+84 מהקודם) 

אנגלית: 133 (+2 מהקודם)
מילולי: 126 (+17 מהקודם)
כמותי: 138 (+18 מהקודם)

למועד הזה חרשתי 22 יום בלבד, כל המשפחה היתה בחו"ל והיו לי את התנאים האידאליים בבית. 
במועד הקודם למדתי דרך ניב רווח.

מה אהבתי בפסיכו: 
• מענה איכותי ומהיר בפורום ע"י מקצוען. בפורומים אחרים כל פעם עונה מדריך אחר שלא באמת מכירים. 
• לומדים פה להכיר את המבחן וגם את הדברים המעניינים שפחות מדברים עליהם (והם חשובים לא פחות). 
• אתה מבין שקיים הבדל בין שאלה של מכון ממוצע לשאלה של המרכז הארצי. במכונים אחרים אתה חושב שהציון של הסימולציה באמת משקף משהו, רק בפסיכו הבנתי את העניין הזה והתייחסתי אליו בהתאם. 
• הפורום חי, אפשר לדון על שיטות לימוד או טכניקות פתרון ולשמוע איך לאחרים הלך איתן. 
• ספרים יותר נוחים, הסברים יותר ברורים. אתה לא מפחד שחלק מסוגי השאלות שאתה מתרגל לא קיימים בבחינה בגלל שמדריך לא מנוסה במכון כתב אותה. 

כל אלו לא היו קיימים במכון הקודם שדרכו למדתי (ואני אחד שאוהב לשאול שאלות ולברר דברים). 

אני מאוד מאוד מרוצה מפסיכו, השגתי את המטרה שלי בזכות המכון המופלא הזה ובכמה אלפי שקלים פחות מחברי שלמדו בקורסים. 

היחידים שעדיף להם להירשם לקורס הם אלו שלא מסוגלים לתפקד בלי מסגרת (ושם הם יסבלו ממענה פחות מקצועי ממדריך פחות מנוסה, איכות חומר ירודה וקנס של 7000 ש"ח).

פורסם על-ידי: noa20
תאריך פירסום: 10/יוני/2016 ב- 22:45
רב תחומי: 736

אנגלית: 144
מילולי: 136
כמותי: 146

חווית הפסיכומטרי שלי התחילה מהאמירה של החברים: "את חייבת קורס ואל תתפשרי על אחד שלא עולה יותר מ8000 שח".

כמו כל נושא שאני ניגשתי אליו יצאתי לעשות מחקר קטן ומשיטוט במספר אתרים וכמה טלפונים הבנתי שחוץ מהעניין שהעסק מאוד יקר, יהיה בעיתי עבורי בתור חיילת שמגיעה הביתה בשעות מאוחרות לעמוד בשעות מפגשי הקורסים שמתחילים אחה"צ.
פניתי לחפש חלופות לקורסים הנפוצים שיאפשרו לי ללמוד בשעות בהן אני זמינה. מה גם שתוך הסתכלות על חומר הבחינה גיליתי שהשד לא כ"כ נורא ושניתן להתמודד איתו בשיטות נוספות.

מצאתי מספר חלופות ללימוד עצמי. הסרטונים של אלעד המוצעים לדוגמא תפסו את עיני, ומצפייה בהם גיליתי הסברים רהוטים ומעמיקים שמתאימים לכל הרמות. כמו כן, התכנית ללימוד עצמי המפורטת כלכך עבור כל יום למידה הבהירה לי שאוכל לעמוד בקצב ולהיות גמישה לפי הזמינות שלי. מקריאה בפורום הבנתי שמדובר בצוות מקצועי ועל אף שלא שמעתי על פסיכו לפי כן מעולם החלטתי לבחור במכון זה.

לאחר שרכשתי את הסרטונים וערכת הספרים פניתי ללמידה, ולמרות שהערכה מיועדת "ללימוד עצמי" גיליתי שאני ממש לא לבד.
להפך!
יצא לי לומר לחברים כמה פעמים "המורה שלי לפסיכומטרי אמר לי ש-.." והם קצת לא הבינו על מי אני מדברת כי אני הרי "לומדת לבד".
הרגשתי שיש לי מורה פרטי שמלווה אותי צעד אחר צעד, בהסברים בספרים, בסרטונים ובפורום המדהים.
בפורום קיבלתי מענה לכל שאלה על חומר הלימוד בצורה המקצועית ביותר, על תהיות כלליות בנוגע לבחינה וגם כשהייתי צריכה עידוד מנטאלי היה לי כאן מענה מדהים.

שיטת הלימוד באתר מיועדת לכל אלו שיש להם משמעת עצמית ומעוניינים למקסם את היכולות שלהם ולנצל את זמן הלמידה לבחינה בצורה הטובה ביותר (הלוך חזור למכון הלימוד ובזבוז זמן על שאלות ותהיות של שאר התלמידים בכיתה שאינן רלוונטיות עבורכם לא תורמים לציון).

הציון שלי מדבר בעד עצמו ובעיקר בעד פסיכו.
אני מודה לאלעד מכל הלב. על המקצועיות והתמיכה ועל שאתם עושים את עבודתכם על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

מאחלת לכולם בהצלחה!
נועה

פורסם על-ידי: nati8888888
תאריך פירסום: 07/יולי/2016 ב- 18:23
לאלעד שוויצר רציתי להגיד לך תודה רבה. קיבלתי את הציון שהייתי צריך. אני חושב שאתה עושה עבודת קודש ובאמת כל הכבוד. לא מובן מאליו שבן אדם משקיע מהזמן האישי שלו עבור אנשים שלומדים לפסיכומטרי. בין אם רכשו את הערכה ובין אם לאו. תודה על ההדרכה האישית והעצות המדהימות שחילקת לי ולימדת אותי.
לגבי הערכה, השתמשתי ב3 ערכות. אני יכול להגיד בוודאות שהערכה שעזרה לי בצורה מדהימה זו הערכה שלך. לא משנה כמה ישבתי עליה ולא הצלחתי לסיים את כולה.
שוב תודה רבה איש יקר. והרבה הצלחה לכל הנבחנים.

פורסם על-ידי: טליהטליה
תאריך פירסום: 11/יולי/2016 ב- 09:46
לאלעד היקר ולצוות פסיכו התותחים!
בשעה טובה התקבלתי ללימודי הריפוי בעיסוק שרציתי:)
בשנה שעברה בזמן הזה עוד הייתי תמימה ונרשמתי לקורס גדול ששאב ממני הרבה כסף. אז עוד לא ידעתי את מסכת הפסיכומטרי שעלי לעבור..
מאוד אהבתי שאלעד למד להכיר אותי ואת שאר התלמידים דרך השאלות ששאלנו( הוא ידע מתי לכוון אותי לתשובה ומתי לנזוף). אהבתי את המענה המהיר, הקולע והמדוייק. אהבתי תשובות מסוג " אל תתעסקי בשאלה הזו, היא לא תופיע לך במבחן"שלא קיבלתי באף מכון.. ואהבתי את ההדדיות והפרגון שכל חברי הפורום הפגינו אחד כלפי השני.
אפשר לומר שמעבר למקצועיות חסרת פשרות, האתר מנוהל על ידי אנשים רגישים שבאמת אכפת להם מההצלחה של כל תלמיד בנפרד.
שנה אחרי, וכמה חודשים אינטנסיביים באתר והרי הגשמתי חלום ברוך ה'!
ממליצה לכל מי שמתלבט (על מה יש להתלבט? הסיוע בחינם!) פעם ראיתי בפורום שמבחינה פסיכולוגית יוצא שתלמיד שהצליח בקורס, ימליץ פחות מתלמיד שלא הצליח. במקרה הזה, אין לי מספיק תיאורים מתלהבים להגיד- המלצתי גם כשלא הצלחתי ואני ממליצה עוד יותר עכשיו :).
אם מישהו מעוניין בלימודי ריפוי בעיסוק ורוצה לדעת את תנאי הקבלה ופרוצדורת הראיונות באוניברסיטה- אשמח לעזור!
בהצלחה חרשנים.

פורסם על-ידי: Almi231
תאריך פירסום: 07/אוגוסט/2016 ב- 18:00
לצוות היקר, רוצה להודות לכם מקרב לב על העזרה והמבנה הנפלא. בזכות זה שיפרתי את הציון ב50 נקודות וקיבלתי 684 ברב תחומי!! תודה רבה לכם, אין עליכם

פורסם על-ידי: yahavzar171
תאריך פירסום: 07/אוגוסט/2016 ב- 18:35
טוב את התהליך עם פסיכו התחלתי לפני כמה חודשים, עם האשכול של למה לבחור בכם..
עברתי תהליך ארוך שבסופו נגשתי ביולי..
חיכיתי, ציפיתי וקיוויתי והנה היום הגדול הגיע.
קיבלתי 700, בדיוק כמו שרציתי.
תודה רבה על הליווי האישי, השירות הטוב שכלל משלוחים חוזרים עקב תקלות בלי מאמץ מצידי כלל.
בהצלחה לכולם - מי שמפחד שדרך לימוד אישי הוא יחסוך כסף אבל גם יאבד נקודות - אז זה לא נכון.
יש פה ליווי צמוד גם בשעות לא שעות

פורסם על-ידי: power
תאריך פירסום: 08/אוגוסט/2016 ב- 12:54
פעם ראשונה שעשיתי פסכומטרי התחלתי בלי הרבה תקוות לא הייתי בטוחה שאצליח ללמוד לבד , ב"ה קיבלתי ציוון די טוב לפעם הראשונה (זה עושה טעם של עוד כזה מוזר ) תודה אלעד על כך שתמיד ענית אל כל השאלה גם אם היחא הייתה לגברי מטומטמת , הסרטונים נפלאים ובמיוחד הספר חיבור וחשיבה פסכומטרית (בלעידיהם לא הייתי מצליחה בכלל ) .

-------------
אורטל

פורסם על-ידי: scorpion8630
תאריך פירסום: 09/אוגוסט/2016 ב- 00:37
כרגע נמצא בפסק זמן מהפסיכומטיר, מקווה לגשת בקרוב.

אלעד היקר, לא שכחתי את כל הטוב שיש בך ואת כל מה שעשיתי עבורי.

תודה רבה לך על הכל

פורסם על-ידי: nisimkd
תאריך פירסום: 20/אוגוסט/2016 ב- 17:45
ניגשתי לפסיכומטרי עם פסיכו אחרי 2 פסיכומטרי עם חברות נחשבות מאוד אבל לצערי שלא הובילו אותי אפילו קרוב לציון שהייתי צריך. בחירה בפסיכו שלקחתי אחרי התלבטות מאוד רצינית ופחדתי שאני מתפשר, התגלתה כבחירה הכי טובה שיכלתי לעשות. ערכה עם המון תרגול בכל התחומים, ובמיוחד בתחום הכמותי, ובאיכות גבוהה מאוד. שיפרתי מ550 ל621 , כאשר השיפור הכי גדול היה בחלק הכמותי, מ109 ל130, לצערי קיבלתי ציון לא טוב במילולי (109), שדיי הרס לי את הציון אבל זה לא קשור כלל להכנה בעזרת הספרים של פסיכו, כי בסימולציות עמדתי על 125 +-, בנוסף לספרים גם קיימת תמיכה ומענה מהיר לשאלות בפורום, וגם מפגשי הכנה שנוספו ומאוד תורמים. בקיצור מי שמתלבט ומפחד שהוא "מתפשר" כאשר הולך ללמוד עם פסיכו, יכול להיות בטוח שהוא עושה את הצעד הטוב ביותר.

פורסם על-ידי: danielle.ch
תאריך פירסום: 05/ספטמבר/2016 ב- 20:16
טוב, אז המבחן היה היום... כשיגיעו התוצאות אני אהיה בחו"ל בראש אחר לגמרי, אבל אני לא יכולה לסכם את תקופת הפסיכומטרי שלי בלי להמליץ על פסיכו!
הדבר הראשון שעשיתי כשחשבתי ללמוד פסיכומטרי היה להירשם לקורס גדול במכון מוכר. ככה עשו כל החברות שלי וזה היה ברור מאליו. הכסף והמרחק והנסיעות לא היו שיקול, היה נראה לי שזה פשוט מה שצריך לעשות.

אמא שלי הציעה לי להשיג לי כמה ספרי פסיכומטרי לפני הקורס כדי שאבין קצת מה הדבר הזה, ואגיע יותר מוכנה. אני ציפיתי לקבל ספר-שניים אבל בפועל חזרתי הביתה ומצאתי ארגז עם מלא ספרים של הערכה ללימוד עצמי של פסיכו..

אז בעקבות ההשקעה של אמא התחלתי ללמוד ולתרגל בספרים של פסיכו, והתקדמתי בקצב כל כך טוב, ששבוע לפני הקורס פתאום הבנתי שאני לא צריכה אותו, שבשביל מה ליסוע ולהיטרטר ולתת למורה ללמד אותי דברים שהפסיכו כיס מסביר לי בשניות? אז ככה עשיתי החלטה שנראתה בעיני אמיצה באותו זמן, והחלטתי שאני לומדת לבד.
ובאמת, היה מצוין! ניצלתי את הזמן שלי בצורה מעולה, התעמקתי רק במה שאני צריכה.

סרטוני הוידאו של וואלה סקול סגרו לי את "החסך" הזה בקורס- יש שם (ובפסיכו כיס) פשוט הכל! על מה שכבר ידעתי דילגתי, ואת הדברים שלא הייתי סגורה עליהם ראיתי פעמיים.
ומה עוד אהבתי בפסיכו? התרגול האינסופי, שבעיקר הגביר לי את הביטחון - ידעתי שלא משנה כמה נושא מסוים לא הולך לי, יש לי מספיק תרגילים כדי לתרגל אותו למוות עד שאצליח. הספרי 700 היו מעולים בשבילי ועזרו לי להתמודד עם השאלות הקשות באמת. וכמובן - המענה של אלעד ועודד בפורום ובפייסבוק. הצקתי להם בכל כך הרבה שאלות ותמיד קיבלתי מענה סבלני והוגן.
באמת, העבודה שלהם כל כך לא מובנת מאליו. הם אפילו לא בודקים אם השואל לקוח שלהם, אלא פשוט מוכנים לעזור לכל אחד, ולענות על שאלות מכל ספרי הלימוד.

אלעד, השיעור חשיבה פסיכומטרית היה מדהים! וראו שנתת לנו אותו מהלב, בלי לבקש תמורה, כי באמת אכפת לך שנצליח.
אפילו ביום של המבחן התעוררתי לראות את ההודעה הארוכה והמרגיעה שלכם לפייסבוק - שם באמת נתתם טיפים טובים ועצות מרגיעות ולא רק "בהצלחה".

אז זהו, כתבתי הרבה כי אני באמת שמחה על הבחירה בפסיכו. אני לא חושבת שיש מעטפת לימוד יותר טובה, ואני בטוחה שאחשוב ככה לא משנה איזה ציון אקבל. אני שמחה שנתקלתי בכם ובחרתי ללמוד לבד, ואני חושבת שהמבחן היום באמת שיקף את הידע שצברתי בשלושה חודשים האחרונים.

אז ישר כוח, ובאמת תודה רבה על הכל.
דניאל.

פורסם על-ידי: yonatan.kahh
תאריך פירסום: 06/אוקטובר/2016 ב- 20:34
טוב אז ככה עשיתי את מועד 5/9/16 , וקיבלתי יותר ממה שהייתי צריך.
אמנם למדתי עם ערכת הספרים הישנה,אך אין לי צל של ספק שחומר הלימוד החדש לא נופל מהישן ואף עולה עליו באיכותו ובערכו.
בנוסף , לדעתי, החומרים של פסיכו עולים באיכותם על חומרי לימוד של חברות אחרות שיצא לי להחשף אליהם.אני מוצא לנכון לציין את ספר לימוד החיבור ,שנתן פיתרון אמיתי לבעיה הכי גדולה שלי עם המבחן הפסיכומטרי,יחד עם בדיקת החיבור הנוקשה והבלתי מתפשרת במייל.
לגבי הציון
רב תחומי :750
דגש כמותי : 749
דגש מילולי: 751

אנגלית :146
מילולי:144
כמותי:143

יש לציין שהייתה הדלפה של מכון 800 לגבי חלק מהשאלות בכמותי , שקרוב לוודאי פגעה בציוני במידת מה בהתאם ליחסיות הציון.
את המבחן עשיתי לאחר לילה ללא שינה עקב לחץ שלא אופייני לי.

לסיכום אני ממליץ על החומרים האיכותיים של פסיכו בפה מלא, ומעוניין להודות לאלעד על השקעה וזמינות בכל זמן ולכל שאלה אפילו היא שטותית. תודה רבה!!!

פורסם על-ידי: bracha
תאריך פירסום: 28/אוקטובר/2016 ב- 15:35
בס"ד
אז קיבלתי את התוצאות של הפסיכומטרי וקיבלתי 703!!!
בשביל כל אלו שמתלבטים הייתי רוצה לכתוב את כל הנקודות שבהן פסיכו מיוחד מכולם.
סרטוני הווידיאו- הסרטונים ערוכים בצורה מסודרת ותכליתית עם הדגמה ציורית במקרים נצרכים. אלעד נוגע בדיוק בכל הנקודות החשובות להבנת הנושאים לעמקם אך עם זאת הסרטונים עדיין קצרים.
בשיעורים יש טריקים שפותחו אצל פסיכו שבאמצעותם אפשר לפתור שאלות שיכולות להיות מאוד מסובכות בשניות!! (אני אישית היו לי שתי שאלות בפסיכו' שפתרתי ממש בכמה שניות).
הספרים- הספרים ערוכים בצורה מאירת עיניים (בשביל אנשים אסתטיים שצריכים שהספרים שלהם יהיו מסודרים ונקיים), השאלות משקפות את השאלות האמתיות בצורה מאוד קרובה (כמעט זהה) ובסוף כל פרק יש שאלות קצה עבור אלו שרוצים מעל 700. בשביל כל השאלות יש תשובות מוסברות בבהירות ובטוב טעם שמנוסחות בצורה המובנת גם לאלו החלשים יותר במתמטיקה.
ספרים מיוחדים שאני רוצה לציין:
ספר תרשימים- כולם חוששים מהתרשימים בפסיכומטרי וברוב המכונים ממליצים לדלג עליהם מיד ולחזור בסוף. אני גם לא הסתדרתי איתם וברך כלל טעיתי במרבית מהשאלות עליהם. לאחר שסיימתי את כל החומר בכמותי קניתי את הספר בתקווה שיעזור לי. קודם צפיתי בכל הסרטונים שבעצם עברו על כל סוגי התרשימים שמופיעים במבחן ועל כל תרשים היה הסבר מקיף שראה כיצד לקרוא אותו, ודוגמאות של שאלות בהן אלעד פותר אותן שלב שלב. אחרי שראיתי את הסרטונים כבר הבנתי שהתרשימים בכלל לא כאלו מאיימים ועברתי לתרגול בספר. הופתעתי לגלות שפשוט היה לי קל!! ובאלו שלא הבנתי- היו תשובות מפורטות שהראו את צורת הפתירה שלהם, כך כשסיימתי את הספר יכלתי לסמוך על כך שאת התרשימים במבחן אני תמיד אצליח.
ספר חשיבה פסיכומטרית- ספר מדהים עם טריקים לפתירת שאלות בשניות בלי חישובים. עם הטריקים האלו היו סימולציות (של מבחנים של המרכז הארצי) שהצלחתי לפתור בהם כ-80% מהשאלות בשניות. עבור תלמידים כמוני, שהצד של מתמטיקה יותר חלש אצלם, השיטות האלו חוסכות הרבה חישובים שמסתבכים וכאבי ראש.
ספר 700- ספר שמורכב רק משאלות קצה עם מספר גדול שאלות על כל נושא וכמובן תשובות מפורטות.
הפסיכו- כיס- ספר גאוני שמרכז את כל ההסברים ושיטות לגודל זעיר שאפשר לקחת לכל מקום ובכל זמן פשוט לפתוח בנושא כלשהו ולקרוא. הספר גם כן שימושי בזמן תרגול כשרוצים להיזכר בכלל מסוים , במקום לפתוח את סרטוני הווידיאו ולחפש – אפשר פשטו לפתוח את הפסיכו כיס ושם הכלל יהי מסוכם בצורה קצרה וברורה.

הפורום- הפרום הוא אחד הדברים המיוחדים באתר הזה. אלעד ועודד עונים על כל השאלות (הן הטכניות והן על תרגול) שעדיין נשארו בסבלנות ראויה לשבח. כך שבעצם מי שנעזר בפסיכו יש לו מורה פרטי צמוד בכל זמן, בכל מקום ובכל שעה.
לסיכום- פסיכו לא ממש משאירים ברירה אלא להצליח!
                                        תודה על הכל!

הדפס דף | סגור חלון