הדפס דף | סגור חלון

פסיכומטרי שני - בחירת סוג ערכה והתייעצות

הדפס טופס: פסיכו - פסיכומטרי חינם!
קטגוריה: Psycho - עוזרים לך לעבור את המבחן
שם טופס: פסיכומטרי - שאלות כלליות
תאור הפורום: אתם שואלים והמדריכים של פסיכו עונים
כתובת: http://psycho.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=13444
תאריך הדפסה: 29/מרס/2024 ב- 11:22

נושא: פסיכומטרי שני - בחירת סוג ערכה והתייעצות
פורסם על-ידי: nissan
נושא: פסיכומטרי שני - בחירת סוג ערכה והתייעצות
תאריך פירסום: 03/אוגוסט/2017 ב- 18:51
אהלן חבר'ה,

אז ככה - ניגשתי במועד יולי 17 , ולא קיבלתי לצערי את הציון ששאפתי אליו שיעזור לי בסכם. (710 + )
המשמעות היא שאני ניגש שוב בדצמבר והפעם אין לי מרחב טעיה (כי אחרת לא יהיה לי ציון לפתיחת ההרשמה לאוקטובר 18).

קיבלתי 649 בציון הרב תחומי.
מילולי 126
כמותי 128
אנגלית 123

התאכזבתי קשות, בהנחה שזה היה הציון של הסימולציה המלאה הראשונה שלי ומשם רק עליתי. אין לי הסבר לנפילה המשמעותית - לא הלך לי מדהים והרגשתי קושי באנגלית אבל הכמותי והמילולי היו לי לא רעים בכלל כמו בסימולציות.

אני לומד לבד, ללא קורס וככה גם עשיתי עם ערכה של ניב רווח במועד האחרון ותוכנית מסודרת.
צריך לציין שהלמידה הייתה לי מעולה, הערכה הייתה טובה מאוד והשקעתי המון, בדגש על הסימולציות והחזרות. הסימולציות האחרונות שלי לא ירדו מה-700.

אני לא מתכנן לקחת קורס וכרגע מתלבט בין ערכות B השונות , ותכנית ל-60 יום. ולהלן השאלות אחרי החפירה והמרמור:
# B רגיל, B וידאו או B מורחב? מה מומלץ למצבי?
# הפסיכומטריקס - מה הוא כבר נותן לי?
# האם כל הספרים שבערכות נכללים בתכנית 60 יום ? - כולל ספרי המרתון, החזרות , ספרי ה700 למינהם
# יש קבוצה סגורה לכל מועד (בדומה לניב רווח) שעונים על שאלות?
# יש שירות בדיקת חיבורים? ומה המחירים?
# האם המילים נכללים בתכנית? לא כל כך הבנתי איך זה עובד ע"פ זמנים.

ובגדול קצת לתאר את הערכה ללימוד עצמי.
יכול להיות שהיא מעולה, ואולי לא נברתי באתר מספיק, אבל לא כל כך מובן מה אני מקבל ואיך התכנית למידה.

תודה!

תגובות:
פורסם על-ידי: אלעד שווייצר (פסיכו)
תאריך פירסום: 05/אוגוסט/2017 ב- 21:51
B רגיל או B מורחבת. אני חושב שבמקרה שלך הוידאו פחות מהותי.
העניין הוא שהתוספות שיש במורחבת הן כאלה שכנראה יהיה צורך בהן במהלך הלימוד (בדיקת חיבורים ופר תרגול נוסף כולל ספר מרתון 700), או מאוד מומלץ (תחקור סימולציות ותוכנה לניהול זמנים בפסיכומטריקס), כך שאני הייתי ממליץ עליה.

פסיכומטריקס - יש הסבר מפורט כאן:
http://psycho.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=10625 - פסיכומטריקס - תכנה לפסיכומטרי

אבל אם אתה רוצה שורה תחתונה מקוצרת - יש 4 פיצ'רים:
1. תכנת מילים
2. מבחני סיכום לפי נושאים (ממוצעים, משולשים, אנלוגיות...)
3. תחקור סימולציות
4. מערכת ניהול זמנים.

הדרך החשוב ביותר בעיני זה הפיצ'ר הרביעי - ניהול זמנים. זו מערכת שבודקת כמה זמן התעכבת על כל שאלה ובסוף המבחן אתה מקבל גרף עמודות שמראה לך כמה זמן לקחה כל שאלה, האם צדקת או טעית, איזה סוג שאלה זו ומה רמת הקושי שלה, וכן דוח זמנים מסכם עם ממוצעי זמנים לסוגים שונים של שאלות וכו'.
זה כלי *אדיר* כדי להשתפר בסימולציות.

ספרים - הכל כלול בתכנית של ה-60 למעט ספר פרקי בחינה וספרי התרגול הנוסף (ספרי תרגול נוסף לא כלולים באף תכנית - הם לתרגול נוסף בהתאם לצורך של כל אחד).

קבוצת לימוד - יש קבוצת לימוד סגורה בפייסבוק לכל מועד שם המדריכים שלנו זמינים לעזור בכל שאלה והתייעצות. חשוב לציין שהמדריכים שם לא "עונים לך" על שאלות אלא "מלמדים אותך" איך לפתור - שואלים מה עשית? איך פתרת? ומנחים אותך לדרך הנכונה. זה אולי הדבר הכי חשוב במהלך הלימוד אם תרצה להשתפר מאיפה שאתה נמצא.

בדיקת חיבורים - יש אפשרות לבדיקת חיבורים על ידי המדריכים שלנו. לכל חיבור אתה מקבל גם הערות מילוליות, גם ציון כללי, וגם טבלת ציונים מאוד מפורטת לפי פרמטרים. הבדיקה היא 2-3 ימים בדרך כלל, עלות חיבור אחד היא 55 שקלים ובדיקה של 3 חיבורים היא 135 שקלים.

לימוד המילים מופיע בתוך תכנית הלימודים ופרוס לאורך הלימוד. מעבר לתכנת המילים בפסיכומטריקס יש גם אפליקציה מאוד נוחה לאנדרואיד ללימוד מילים (תוריד בחנות האפליקציות "פסיכו - אפליקציה לפסיכומטרי")

תהליך הלימוד הוא כזה:
יש תכנית לימוד יומית מפורטת (אני מניח שראית אותה) שמפנה אותך לשיעורי הוידאו הרלוונטיים ולתרגול בספרים. בלימוד מערכה B אתה מדלג בימים הראשונים על ספרי הבסיס ומתקדם מהר יותר.
בכל שאלה יש את המדריכים שלנו זמינים בקבוצת הלימוד (כמעט 24/7).

מעבר לכל זה, יש גם מפגש פסיכומטרי של 5 שעות בכיתה בו אנחנו מלמדים להבין את המבחן ברמה אחרת, איך לגשת לשאלות בצורה יותר נכונה וחכמה, ועוד כל מיני טיפים.

אם יש עוד שאלות, אשמח לענות.

-------------
פסיכו - http://psycho.co.il - פסיכומטרי חינם!

תאריך פירסום: 06/אוגוסט/2017 ב- 00:35
תשובה מפורטת הרבה יותר ממה שציפתי, המון תודה!
אלך על ה-B מורחב לדעתי. ולגבי התוכנית - פשוט ארוץ מהר יותר על החומר של הימים הראשונים ואדחוף את התרגול נוסף. מאמין שבין 5 שעות לימוד נטו ביום אמורות להספיק ליום לימוד בתוכנית, לא?

רק שאלה לסיום -
האם אפשר לרכוש את הערכה כבר עכשיו, ולהפעיל את המנוי לפסיכומטריקס רק באוקטובר?
אני מטייל בכל ספטמבר וחצי מאוקטובר, ורק שאחזור מהטיול אתחיל את התוכנית למידה מההתחלה. פשוט מעדיף שהספרים כבר יהיו לי בבית ביום שאני נוחת, ובשיחת טלפון (אם זה אפשרי) אפעיל את המשתמש שלי לתוכנה.

ושוב המון תודה על התשובה הארוכה והמפורטת!

פורסם על-ידי: אלעד שווייצר (פסיכו)
תאריך פירסום: 06/אוגוסט/2017 ב- 00:39
כן, אין שום בעיה להפעיל את הפסיכומטריקס וגם את הוידאו בשלב מאוחר יותר - פשוט תכתוב בהערות בהזמנה.

תהנה בחו"ל :)

-------------
פסיכו - http://psycho.co.il - פסיכומטרי חינם!

תאריך פירסום: 06/אוגוסט/2017 ב- 09:29
מעולה.
ניצור אתכם קשר היום או מחר.

תודה על התשובה המפורטת והסבלנות!

הדפס דף | סגור חלון