הדפס דף | סגור חלון

התייעצות על פסיכו

הדפס טופס: פסיכו - פסיכומטרי חינם!
קטגוריה: Psycho - עוזרים לך לעבור את המבחן
שם טופס: פסיכומטרי - שאלות כלליות
תאור הפורום: אתם שואלים והמדריכים של פסיכו עונים
כתובת: http://psycho.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=13536
תאריך הדפסה: 28/אפריל/2024 ב- 06:35

נושא: התייעצות על פסיכו
פורסם על-ידי: אביבה106
נושא: התייעצות על פסיכו
תאריך פירסום: 05/פברואר/2018 ב- 18:02
צריכה עזרה .

יש לי כמה שאלות לגבי פסיכומטרי אשמח לעזרה
1.בפתירת של פרק כמותי כמה שאלות כדאי להשאיר לסבב שני ?(כמה מומלץ )

2.כרגע אני פותרת פרקי כמותי מתוך ספר ניהול זמן של פסיכו (בלי התרשים) וכל פרק יש לי 7 טעויות , איך אני יכולה להשתפר בזה? , אני עושה תחקור תמיד אני טועה בשאלות בנושא בעיות וגיאומרטיה , אני רוצה לתרגל כל נושא כמה תרגלים אבל פתרתי כבר את השאלות בספר פיסיכו ככה שעכשיו אין לי ממה לתרגל יש אוללי אתר שממנו אוכל להדפיס תרגילים בנושא ספציפי נניח ממוצע –משוקלל ברמה של הבחינה ?.( אני מרגישה שהטעיות שלי בפרק הכמותי הם לא כי אני לא יודעת , אני מרגישה שאני צריכה לפתור יותר שאלות כי אני שוכחת את החוקים בגיומטריהלמשל )

3.בפרק אנגלית יש לי תמיד 6 טעיות אני משאירה את שאלות 7-8 לסוף שאלות 12 בניסחו מחדש גם בסוף ואז ניגשת לטקסטים .איך אפשר להשתפר גם פה .?
הטעויות שלי בדרך כלל הם בשאלות 78 בהשלמת משפטים , וגם שאלה 12 בניסוח מחדש בגלל זה אני משאירה אותם לסוך ובטקסטים יש לי טעות בשאלות של כותרת לקטע ..

4.בהבנת פסקה בפרק מילולי – כמה שאני מנסה כל פעם לפתור על ידי סיכום / להדגיש מילים חשובות / לקרוא קודם שאלות ...תמיד זה לוקח לי 2 3 דק לענות עליה אבל גם אז התשובה שגויה .האם יש סיכוי להשתפר בזה או שזה אבוד ?
תודה תודה רבה לכ משעונה !

תגובות:
פורסם על-ידי: אלעד שווייצר (פסיכו)
תאריך פירסום: 08/פברואר/2018 ב- 15:25
היי אביבה,

1. אין כזה דבר כמה מומלץ - מומלץ להשאיר לסבב שני את השאלות שלא ידעת לפתור בסבב הראשון.

2. פתרת את כל השאלות מכל ספרי פסיכו? מרתון / תרגול נוסף כמותי / מקבצי תרגול בסוף פרק ניהול זמנים? ספרי כמותי הרגילים?

3. לשפר קריאה וללמוד אוצר מילים. את קוראת חצי שעה ביום? את לומדת מילים חצי שעה ביום?

4. אני לא רואה צורך בסימון מילים חשובות או טכניקות אחרות. צריך לקרוא, להבין, ולפתור. דרך מומלצת היא לפסול תשובות כמו שעושים בטכניקה של ניסוח מחדש באנגלית.

-------------
פסיכו - http://psycho.co.il - פסיכומטרי חינם!

פורסם על-ידי: אביבה106
תאריך פירסום: 09/פברואר/2018 ב- 16:26
הי אלעד
תוודה אנסה לפתור לפי תשובות פסקות
ולגבי האנגלית אני לןמדת מילים מספרי פסיכו כיס.

הדפס דף | סגור חלון